Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Najdi

Prijava

Klubska tekmovanja 2019

  1. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/11
    18. december 2020
    Najavljen
  2. Pokal Slovenskih Železnic 10_10
    5. december 2020
    Najavljen
  3. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/10
    4. december 2020
    Najavljen
  4. 2 KOZJANSKA LIGA 15
    23. november 2020
    Zaključen
  5. Pokal Slovenskih Železnic 9_10
    14. november 2020
    Najavljen
  6. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/09
    6. november 2020
    Najavljen
  7. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    24. oktober 2020
    Najavljen
  8. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/08
    2. oktober 2020
    Najavljen
  9. Pokal Slovenskih Železnic 7_10
    26. september 2020
    Najavljen
  10. Klubsko tekmovanje pospešeni 10
    26. september 2020
    Zaključen
  11. SLOCORR 2019
    14. september 2020
    Zaključen
  12. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/07
    4. september 2020
    Najavljen
  13. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2020
    Zaključen
  14. Mednarodni hitropotezni turnir LENT 2020
    4. julij 2020
    Najavljen
  15. 22. festival veterank in veteranov SLO
    7. junij 2020
    Najavljen
  16. Pokal Slovenskih Železnic 6_10
    6. junij 2020
    Najavljen
  17. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/06
    5. junij 2020
    Najavljen
  18. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 8/8
    5. junij 2020
    Najavljen
  19. 10. Memorial Jožeta Antolinca
    23. maj 2020
    Najavljen
  20. Pokal Slovenskih Železnic 5_10
    16. maj 2020
    Najavljen
  21. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 6/2020
    8. maj 2020
    Najavljen
  22. Hitropotezni upokojenski - preklic
    28. april 2020
    Najavljen
  23. 5. turnir upokojencev Gorenjske
    28. april - 10. marec 2020
    Najavljen
  24. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2020
    24. april 2020
    Najavljen
  25. 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020
    21. april - 24. marec 2020
    Najavljen
  26. Hitropotezni upokojenski - preklic
    21. april 2020
    Najavljen
  27. Pokal Slovenskih Železnic 4_10
    18. april 2020
    Najavljen
  28. Odprta kadetska liga 6/6
    18. april 2020
    Najavljen
  29. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    17. april - 27. marec 2020
    Najavljen
  30. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 7/8
    17. april 2020
    Najavljen
  31. Hitropotezni upokojenski - preklic
    14. april 2020
    Najavljen
  32. 26. velikonočni šahovski turnir Sladki Vrh
    13. april 2020
    V teku
  33. RIMEX CIKLUS 2020 - 3.turnir
    12. april - 8. marec 2020
    Najavljen
  34. 14. GOSPODARIČEV MEMORIAL
    11. april 2020
    Najavljen
  35. Hitropotezni upokojenski - preklic
    7. april 2020
    Najavljen
  36. ODPADE Serija Domnov 3+2/ 4. turnir
    4. april 2020 - 7. september 2019
    Najavljen
  37. ODPOVED Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2020
    3. april 2020
    Najavljen
  38. SERIJA DOMEN LICHESS 2020 - 01
    2. april 2020
    Najavljen
  39. Hitropotezni upokojenski - preklic
    31. marec 2020
    Najavljen
  40. Pokal Slovenskih železnic 3_10 ODPOVEDAN
    28. marec 2020
    Najavljen
  41. ODPOVEDAN Šentiljski ciklus 2 marec 2020
    27. marec 2020
    Najavljen
  42. ODPOVEDAN - Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 6/8
    27. marec 2020
    Najavljen
  43. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 05
    26. - 12. marec 2020
    Najavljen
  44. Mesečni ciklus hitropotezni 10minUPOKOJENCI-marec2020
    26. marec 2020
    Najavljen
  45. ODPADE Hitropotezni Železničar
    25. marec 2020
    Najavljen
  46. ODPOVED; PJ - Bar Naomi 2020 pos., 3/10
    24. marec 2020
    Najavljen
  47. 4. turnir ciklus Kranj 2020 - Odpade!!!
    24. marec 2020
    Najavljen
  48. ODPOVEDAN Ciklus Griže 2020 3/10 2 x 5 min
    24. marec 2020
    Najavljen
  49. Hitropotezni upokojenski - preklic
    24. marec 2020
    Najavljen
  50. ODPOVED; Ciklus SENIOR 2020 -2/10
    23. marec 2020
    Najavljen
  51. ODPOVEDAN! 7. memorialni turnir Vesne Rožič in 18. mladinski šahovski turnir Ig 2020
    21. marec 2020
    Najavljen
  52. ODPOVEDAN - Koroški ciklus marec
    21. marec 2020
    Najavljen
  53. ODPOVEDANO!!! Odprta kadetska liga 5/6
    21. marec 2020
    Najavljen
  54. ODPADE Serija Rampin Koper 2020 - 04
    20. - 6. marec 2020
    Najavljen
  55. ODPOVED Občni zbor in Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2020
    20. marec 2020
    Najavljen
  56. ODPOVEDANO-Konjiški ciklus 2020 marec
    20. marec 2020
    Najavljen
  57. ODPADE Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 06
    19. - 5. marec 2020
    Najavljen
  58. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-marec2020
    19. marec 2020
    Najavljen
  59. ODPADE Hitropotezni Železničar
    18. marec 2020
    Najavljen
  60. ODPOVEDAN! Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 6. turnir
    18. marec 2020
    Najavljen
  61. ODPOVED; PJ - Bar Naomi 2020, 2/10
    17. marec 2020
    Najavljen
  62. Hitropotezni upokojenski - preklic
    17. marec 2020
    Najavljen
  63. 6. turnir upokojencev Gorenjske - Odpade !!!
    17. marec 2020
    Najavljen
  64. Hitropotezni ciklus 2020 6/12 - ODPOVEDAN!!!
    16. marec 2020
    Najavljen
  65. 5.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020
    15. - 17. marec 2020
    Najavljen
  66. ODPADE! - Pokal Poljanske doline Minervo 2020 1/8
    14. marec 2020
    Najavljen
  67. ODPOVEDANO Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2020
    13. marec 2020
    Najavljen
  68. ODPOVEDANO-Prvak Frama pospešeni 2020 mar
    13. marec 2020
    Najavljen
  69. ODPOVEDAN Šentiljski ciklus 1 marec 2020
    13. marec 2020
    Najavljen
  70. ODPOVED!!! Turnir ob prazniku občine Slovenska Bistrica
    13. marec 2020
    Najavljen
  71. Mesečni ciklus pospešeni 15min - marec 2020
    12. marec 2020
    Najavljen
  72. Ekipna liga ZPPZ DU Maribor - 3/10
    12. marec 2020
    Najavljen
  73. ODPADE Sredin Val v Kopru
    11. marec 2020 - 14. avgust 2019
    Najavljen
  74. ODPADE Hitropotezni Železničar
    11. marec 2020
    Najavljen
  75. Torkov turnir v hotelu Kras 2020 - 04
    10. marec - 25. februar 2020
    Zaključen
  76. Ciklus GT 2020 hitrop., 1/10
    10. marec 2020
    Zaključen
  77. Ciklus ŠK Griže 3/10 (10 min)
    10. marec 2020
    Najavljen
  78. Ciklus Griže 2020 3/10 2 x 10 min
    10. marec 2020
    Najavljen
  79. Hitropotezni upokojenski
    10. marec 2020
    V teku
  80. Pospešeni marec 2020
    10. marec 2020
    Najavljen
  81. Ciklus Griže 2020 3/10 2 x 10 min
    10. marec 2020
    Zaključen
  82. ODPADE Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 09
    9. marec 2020
    Najavljen
  83. Obalno ekipno prvenstvo OŠ 2019/ 20
    7. marec 2020
    Najavljen
  84. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - turnir spremljevalcev
    7. marec 2020
    Zaključen
  85. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - Turnir najmlajših
    7. marec 2020
    Zaključen
  86. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - Turnir mladih
    7. marec 2020
    Zaključen
  87. Odprta kadetska liga 4/6
    7. marec 2020
    Najavljen
  88. Prvak Frama hitropotezni 2020 mar
    6. marec 2020
    Zaključen
  89. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/03
    6. marec 2020
    Zaključen
  90. Liga mladih Slovenije 2019/2020 5. turnir
    6. marec 2020
    Zaključen
  91. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 5/8
    6. marec 2020
    Najavljen
  92. 10. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    6. marec 2020
    Zaključen
  93. Hitropotezni mesečni turnir MAREC 2020
    6. marec 2020
    Zaključen
  94. 9. turnir za klubskega prvaka 2020
    5. marec 2020
    V teku
  95. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-marec2020
    5. marec 2020
    Najavljen
  96. Posamično prvenstvo upokojencev 2020 mar
    5. marec 2020
    V teku
  97. V. redni turnir DU Maribor Center
    4. marec 2020
    Najavljen
  98. Hitropotezni Železničar
    4. marec 2020
    Zaključen
  99. Ciklus PJ - Bar Naomi 2020 posp., 1/10
    3. marec 2020
    Zaključen
  100. 3. turnir ciklus Kranj 2020
    3. marec 2020
    V teku
  101. Redni ciklus cuger MAREC
    3. marec 2020
    V teku
  102. Hitropotezni upokojenski preklican
    3. marec 2020
    V teku
  103. PODROČNO PC DOMŽALE OŠ EKIPNO F 12
    3. marec 2020
    V teku
  104. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 08
    2. marec 2020
    Zaključen
  105. Hitropotezni ciklus 2020 5/12
    2. marec - 24. februar 2020
    Zaključen
  106. 3. turnir Polzela 2 x 10 minut
    1. marec 2020
    Zaključen
  107. Pokal Slovenskih Železnic 2_10
    29. februar 2020
    Zaključen
  108. Gorenjsko osnovnošolsko prvenstvo 2019/2
    29. februar 2020
    Zaključen
  109. Gorenjsko ekipno osnovnošolsko prvenstvo
    29. februar 2020
    Zaključen
  110. ŠK Branik Maribor redni mesečni 2-2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  111. ŠK Branik-redni mesečni 2-2020
    28. februar 2020
    Najavljen
  112. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 3/2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  113. Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Notranjske do -15.let
    28. februar 2020
    Najavljen
  114. 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  115. 9. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  116. Šentiljski ciklus 2 februar 2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  117. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 2/2020
    28. februar 2020
    Zaključen
  118. 5. Turnir najmlajših ŠŠ ŠD Kočevje 2019/20
    28. februar 2020
    Zaključen
  119. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 04
    27. februar 2020
    Zaključen
  120. 8. turnir za klubskega prvaka 2020
    27. februar 2020
    Zaključen
  121. Mesečni ciklus hitropotezni 10minUPOKOJENCI-februar2020
    27. februar 2020
    Najavljen
  122. 4. Pokal Kozja 2/9
    27. februar 2020
    V teku
  123. 4. Pokal Kozja 2/9 2020
    27. februar 2020
    Zaključen
  124. Hitropotezni Železničar
    26. februar 2020
    Zaključen
  125. Posamično hitropotezno - Liga MB 2020
    25. februar 2020
    Zaključen
  126. Ciklus ŠK Griže 2020 2/10 ( 5 min)
    25. februar 2020
    Najavljen
  127. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020
    25. februar 2020
    Zaključen
  128. Hitropotezni upokojenski
    25. februar 2020
    V teku
  129. Ciklus Griže 2020 2/10 2 x 5 min
    25. februar 2020
    Zaključen
  130. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 07
    24. februar 2020
    Zaključen
  131. Ciklus hitropotezni ŠK Žalec 2/2020
    24. februar 2020
    Najavljen
  132. Hitropotezni ciklus 2020 4/12
    24. februar 2020
    Zaključen
  133. Hitropotezni turnir za februar 2020
    23. februar 2020
    Najavljen
  134. 4.konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020
    23. februar 2020
    Najavljen
  135. Serija Rampin Koper 2020 - 03
    21. februar 2020 - 27. december 2019
    Zaključen
  136. Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - pospešeni šah
    21. februar 2020
    V teku
  137. Prvak Frama pospešeni 2020 feb
    21. februar 2020
    Zaključen
  138. 8. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    21. februar 2020
    Zaključen
  139. Šentiljski ciklus 1 februar 2020
    21. februar 2020
    Zaključen
  140. Redni pospešeni turnir FEBRUAR 2020
    21. februar 2020
    Zaključen
  141. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 04
    20. februar 2020
    Zaključen
  142. 7. turnir za klubskega prvaka 2020
    20. februar 2020
    Zaključen
  143. Mesečni ciklus hitropotezni 10min-februar2020
    20. februar 2020
    Najavljen
  144. Četrtkov cug v Domnu - 07
    20. februar 2020
    Zaključen
  145. 2. turnir ŠK Primskovo Kranj 2020
    20. februar 2020
    Zaključen
  146. Hitropotezni Železničar
    19. februar 2020
    Zaključen
  147. IV. redni turnir DU MB Center
    19. februar 2020
    Najavljen
  148. IV. redni turnir DU MB-Center
    19. februar 2020
    Najavljen
  149. 10 -minutni ciklus FEBRUAR
    18. februar 2020
    V teku
  150. Torkov turnir v hotelu Kras 2020 - 02
    18. februar - 28. januar 2020
    Zaključen
  151. Ekipna liga hitropotezno - Maribor 2020
    18. februar 2020
    V teku
  152. Hitropotezni upokojenski
    18. februar 2020
    V teku
  153. 4. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    18. februar 2020
    V teku
  154. Liga ZPS GRADEX - 3.kolo- Naklo
    18. februar 2020
    Zaključen
  155. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 06
    17. februar 2020
    Zaključen
  156. Ciklus SENIOR 2020 -1/10
    17. februar 2020
    Najavljen
  157. Koroški ciklus februar 2020
    15. februar 2020
    V teku
  158. Prvak Frama hitropotezni 2020 feb
    14. - 7. februar 2020
    Zaključen
  159. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2020
    14. februar 2020
    Zaključen
  160. 7. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    14. februar 2020
    Zaključen
  161. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 2/2020
    14. februar 2020
    Zaključen
  162. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 03
    13. februar 2020
    Zaključen
  163. 6. turnir za klubskega prvaka 2020
    13. februar 2020
    V teku
  164. Mesečni ciklus pospešeni 15min - februar 2020
    13. februar 2020
    Najavljen
  165. Ekipna liga ZPPZ DU Maribor
    13. februar 2020
    Najavljen
  166. Četrtkov cug v Domnu - 06
    13. februar 2020
    Najavljen
  167. Hitropotezni Železničar
    12. februar 2020
    Najavljen
  168. Chess, Jazz in Cheese - Ekipno
    11. - 12. februar 2020
    Zaključen
  169. Chess, Jazz in Cheese/ šahovski dogodek ob slovenskem kulturnem prazniku
    11. februar 2020
    Zaključen
  170. 2. turnir ciklus Kranj 2020
    11. februar 2020
    V teku
  171. Ciklus ŠK Griže 2020 2/10 (10 min)
    11. februar 2020
    Najavljen
  172. Hitropotezni upokojenski - danes odpade
    11. februar 2020
    V teku
  173. Ciklus Griže 2020 2/10 2 x 10 min
    11. februar 2020
    Zaključen
  174. Ponedeljkov cug v Domnu - 05
    10. februar 2020
    Zaključen
  175. Hitropotezni ciklus 2020 3/12
    10. februar 2020
    Zaključen
  176. Post festum v Domnu - 05
    10. februar 2020
    Zaključen
  177. RIMEX CIKLUS 2020 - 2.turnir
    9. februar 2020
    Zaključen
  178. Hitropotezno prvenstvo Izole 2020 - 02
    8. februar 2020 - 21. september 2019
    Zaključen
  179. Mladinski turnir Šahovske akademije BMP
    8. februar 2020
    Zaključen
  180. Poberžnikov memorial
    8. februar 2020
    Zaključen
  181. Serija Rampin Koper 2020 - 03
    7. februar 2020 - 16. avgust 2019
    Zaključen
  182. Konjiški ciklus 2020 februar
    7. februar 2020
    Zaključen
  183. ODPRTO MLADINSKO PRVENSTVO ŠS TOMO ZUPAN V STANDARDNEM ŠAHU 2020
    7. februar 2020
    V teku
  184. Amaterski turnir Šahovske akademije BMP
    7. februar 2020
    Zaključen
  185. 6. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    7. februar 2020
    Zaključen
  186. Hitropotezni mesečni turnir FEBRUAR 2020
    7. februar 2020
    Zaključen
  187. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 03
    6. februar 2020
    Zaključen
  188. 5. turnir za klubskega prvaka 2020
    6. februar 2020
    Zaključen
  189. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-februar2020
    6. februar 2020
    Najavljen
  190. Ekipno prvenstvo OŠ celjske regije 2020
    6. februar 2020
    V teku
  191. Posamično prvenstvo upokojencev 2020 feb
    6. februar 2020
    Zaključen
  192. Memorial Karmen in Oskarja Orela
    5. februar 2020
    Zaključen
  193. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 5. turnir
    5. februar 2020
    Zaključen
  194. III-redni mesečni turnir DU MB-Center
    5. februar 2020
    Zaključen
  195. Redni ciklus cuger FEBRUAR
    4. februar 2020
    V teku
  196. 3. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    4. februar 2020
    V teku
  197. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 04
    3. februar - 20. januar 2020
    Zaključen
  198. Post festum v Domnu - 04
    3. februar 2020
    Zaključen
  199. Ciklus Lav 2020 1/12
    2. februar 2020
    V teku
  200. 2. turnir ŠK Polzela 2 x 10 minut
    2. februar 2020
    Zaključen
  201. Domnov 3+2 2020 - 02
    1. februar 2020
    Zaključen
  202. Regijsko prvenstvo Invalidov - (M)
    1. februar 2020
    Zaključen
  203. Regijsko prvenstvo Invalidov
    1. februar 2020
    Zaključen
  204. ŠK Branik-redni mesečni 1-2020
    31. januar - 31. marec 2020
    Zaključen
  205. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2020
    31. januar 2020
    Zaključen
  206. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/02
    31. januar 2020
    Zaključen
  207. 5. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    31. januar 2020
    Zaključen
  208. Odprti turnir Železničarskega šahovskega kluba Maribor v počasnem šahu
    31. januar 2020
    Zaključen
  209. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 02
    30. januar 2020 - 29. avgust 2019
    Zaključen
  210. 4. turnir za klubskega prvaka 2020
    30. januar 2020
    Zaključen
  211. 4. turnir za klubskega prvaka 2020
    30. januar 2020
    Zaključen
  212. Hitropotezni Železničar
    29. januar 2020
    Zaključen
  213. Ciklus ŠK Griže 2020 1/10 ( 5 min)
    28. januar 2020
    Najavljen
  214. 2. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    28. januar 2020 - 28. januar 2019
    V teku
  215. Ciklus Griže 2020 1/10 ( 2 x 10 min)
    28. januar 2020
    Zaključen
  216. CIKLUS HITROPOTEZNI ŠK ŽALEC 1/2020
    27. januar 2020
    Najavljen
  217. Hitropotezni ciklus 2020 2/12
    27. januar 2020
    Zaključen
  218. 20. Nikolićev memorial
    26. januar 2020
    Zaključen
  219. Hitropotezni turnir
    26. januar 2020
    Zaključen
  220. 3. konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020
    26. januar 2020
    Najavljen
  221. Memorial Boris Turnška, Šmatevž 2020
    25. januar 2020
    Najavljen
  222. Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2020
    25. januar 2020
    Zaključen
  223. Obalno mladinsko prvenstvo - kvalifikacije za DP
    25. januar 2020
    Najavljen
  224. Pokal Slovenskih železnic 1_10
    25. januar 2020
    Zaključen
  225. Pokal Slovenskih železnic 1_10
    25. januar 2020
    Najavljen
  226. Memorial Boris Turnška, Šmatevž 2020
    25. januar 2020
    Zaključen
  227. Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - pospešeni šah
    24. januar 2020
    Zaključen
  228. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 2/2020
    24. januar 2020
    Zaključen
  229. 4. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    24. januar 2020
    Zaključen
  230. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 1/2020
    24. januar 2020
    Zaključen
  231. VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA
    24. - 26. januar 2020
    Najavljen
  232. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 02
    23. januar 2020
    Zaključen
  233. 3. turnir za klubskega prvaka 2020
    23. januar 2020
    Zaključen
  234. 4. Pokal Kozja 1/9
    23. januar 2020
    Zaključen
  235. 3. turnir za klubskega prvaka 2020
    23. januar 2020
    Zaključen
  236. 4. POKAL KOZJA 1/9
    23. januar 2020
    Zaključen
  237. Hitropotezni Železničar
    22. januar 2020
    Zaključen
  238. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 4. turnir
    22. januar 2020
    Zaključen
  239. Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - standardni šah
    21. januar 2020
    Najavljen
  240. Torkov turnir v hotelu Kras 2020 - 01
    21. - 14. januar 2020
    Zaključen
  241. 1. turnir ciklus Kranj 2020
    21. januar 2020 - 21. januar 2019
    V teku
  242. 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020
    21. januar 2020
    Zaključen
  243. Hitropotezni upokojenski
    21. januar 2020
    V teku
  244. Hitropotezni ciklus 2020 1/12
    20. januar 2020
    Zaključen
  245. Koroško mladinsko prvenstvo 2020
    19. januar 2020
    V teku
  246. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F14
    18. januar 2020
    Zaključen
  247. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F12
    18. januar 2020
    Zaključen
  248. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F10
    18. januar 2020
    V teku
  249. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D8-D10
    18. januar 2020
    Najavljen
  250. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D12-D16
    18. januar 2020
    Zaključen
  251. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D8-D10
    18. januar 2020
    Zaključen
  252. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F14-F18
    18. januar 2020
    Zaključen
  253. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F12
    18. januar 2020
    Zaključen
  254. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F8
    18. januar 2020
    Zaključen
  255. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F10
    18. januar 2020
    Zaključen
  256. Področno prvestno Posavja 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  257. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA FANTE ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    V teku
  258. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 8 LET ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  259. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 10 LET ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  260. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 14 LET ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  261. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE do 12 LET ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  262. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEKLETA DO 8, 10, 12, 14, 16, 18 in 20 LET ZA LETO 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  263. Regijsko prvenstvo Notranjske
    18. januar 2020
    V teku
  264. Koroški ciklus januar
    18. januar 2020
    Zaključen
  265. Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2020
    18. januar 2020
    Zaključen
  266. Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 v kategorijah U8 do U20
    18. januar 2020
    Najavljen
  267. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F12
    18. januar 2020
    Zaključen
  268. ŠK Branik-VIP-r.d. Krulič Goran
    17. januar 2020
    Zaključen
  269. Prvak Frama pospešeni 2020 jan
    17. januar 2020
    Zaključen
  270. 5. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    17. januar 2020
    Zaključen
  271. Šentiljski ciklus 2 januar 2020
    17. januar 2020
    Zaključen
  272. 3. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    17. januar 2020
    Zaključen
  273. Pospešeni mesečni turnir JANUAR 2020
    17. januar 2020
    Zaključen
  274. 2. turnir za klubskega prvaka 2020
    16. januar 2020
    Zaključen
  275. 73. LJUBLJANSKA ŠAHOVSKA LIGA ZA LETO 2020
    16. januar 2020
    V teku
  276. Ekipna liga DU ZPPZ Maribor 2020
    16. januar 2020
    Zaključen
  277. 1 . turnir ŠK Primskovo Kranj 2020
    16. januar 2020
    Zaključen
  278. Hitropotezni Železničar
    15. januar 2020
    Zaključen
  279. II. redni turnir DU MB-Center
    15. januar 2020
    Zaključen
  280. Ciklus ŠK Griže 2020 1/10 (10 min)
    14. januar 2020
    Najavljen
  281. Hitropotezni upokojenski
    14. januar 2020
    V teku
  282. Ciklus Griže 2020 1/10 (2 x 10 min)
    14. januar 2020
    Zaključen
  283. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 02
    13. januar 2020
    Zaključen
  284. RIMEX CIKLUS 2020 - 1.turnir
    12. januar 2020
    Zaključen
  285. Pokal občine Moravske Toplice (2. konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020)
    12. januar 2020
    Najavljen
  286. Prvak Frama hitropotezni 2020 jan
    10. januar 2020
    Zaključen
  287. Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2020
    10. januar 2020
    Zaključen
  288. Liga mladih Slovenije 2019/2020 4. turnir
    10. januar 2020
    Zaključen
  289. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 4/8
    10. januar 2020
    Najavljen
  290. Ciklus turnirjev mladih Kranj 2019/20 5. turnir
    10. januar 2020
    Zaključen
  291. Šentiljski ciklus 1 januar 2020
    10. januar 2020
    Zaključen
  292. 2. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    10. januar 2020
    Zaključen
  293. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 1/2020
    10. januar 2020
    Zaključen
  294. 4. Mladinski turni ŠŠ ŠD Kočevje
    10. januar 2020
    Zaključen
  295. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 01
    9. januar 2020 - 26. december 2019
    Zaključen
  296. 1. turnir za klubskega prvaka 2020
    9. januar 2020
    Zaključen
  297. Posamično prvenstvo upokojencev 2020 jan
    9. januar 2020
    Zaključen
  298. Hitropotezni Železničar
    8. januar 2020
    Zaključen
  299. Hitropotezni upokojenski
    7. januar 2020
    V teku
  300. 1. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    7. januar 2020
    V teku
  301. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 01
    6. januar 2020 - 23. december 2019
    Zaključen
  302. SGŠL 2019
    5. januar 2020
    Zaključen
  303. 1. turnir Polzela 2020
    5. januar 2020
    Zaključen
  304. Novoletni BAR NAOMI
    4. januar 2020
    Zaključen
  305. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/01
    3. januar 2020
    Zaključen
  306. Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 1/2020
    3. januar 2020
    Zaključen
  307. Framski Novoletni ciklus CIVIS 2020 3/3
    3. januar 2020
    Zaključen
  308. Ciklus pospešenih turnirjev 2020/01
    3. januar 2020
    Zaključen
  309. 1. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020
    3. januar 2020
    Zaključen
  310. Ciklus turnirjev Tomo Zupan Kranj - 4. turnir
    3. januar 2020
    Zaključen
  311. Hitropotezni mesečni turnir JANUAR 2020
    3. januar 2020
    Zaključen
  312. Hitropotezni upokojenski odpovedan
    31. december 2019
    V teku
  313. BOŽIČNO - NOVOLETNI TURNIR MLADIH 2019
    30. december 2019
    Zaključen
  314. Hitropotezni turnir za december 2019
    29. december 2019
    Najavljen
  315. Klubski novoletni turnir 2019
    27. december 2019
    Zaključen
  316. ŠK Branik novoletni VIP
    27. december 2019
    Zaključen
  317. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/11
    27. december 2019
    Zaključen
  318. Framski Novoletni ciklus Civis 2020 2/3
    27. december 2019
    Zaključen
  319. Terme Krka OPEN 2019
    27. - 29. december 2019
    V teku
  320. 49. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    27. december 2019
    Zaključen
  321. Pokal Kozja 2019 9/9
    26. december 2019
    Najavljen
  322. Božično novoletni šahovski turnir
    26. december 2019
    Zaključen
  323. Božično-novoletni šahovski turnir Borovnica 2019
    26. december 2019
    Zaključen
  324. Božični turnir Spuhlja 2019
    26. december 2019
    Zaključen
  325. Hitropotezni upokojenski
    24. december 2019
    V teku
  326. Božično - novoletni spominski turnir
    22. december 2019
    Najavljen
  327. 59. novoletni turnir Stari Mayr Kranj 2019
    21. december 2019
    Najavljen
  328. D15
    21. december 2019
    Najavljen
  329. D12
    21. december 2019
    Najavljen
  330. D9
    21. december 2019
    Najavljen
  331. F15
    21. december 2019
    Najavljen
  332. F12
    21. december 2019
    Najavljen
  333. F9
    21. december 2019
    Najavljen
  334. Framski Novoletni ciklus CIVIS 2020 1/3
    20. december 2019
    Zaključen
  335. 4. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    20. december 2019
    Zaključen
  336. Šentiljski ciklus 2 december 2019
    20. december 2019
    Zaključen
  337. Pospešeni mesečni turnir DECEMBER 2019
    20. december 2019
    Zaključen
  338. Novoletni šahovski turnir /redni mesečni 10-2019
    19. - 27. december 2019
    Zaključen
  339. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019
    Najavljen
  340. NT ŠK Primskovo 2019
    19. december 2019
    Zaključen
  341. Hitropotezni Železničar
    18. - 7. december 2019
    Zaključen
  342. Ekipna liga-Maribor 2020-9. in 10. kolo
    17. december 2019 - 7. januar 2020
    V teku
  343. Ekipna liga-Maribor 2020
    17. december 2019
    V teku
  344. Ciklus ŠK Griže 10/10 (5 min)
    17. december 2019
    Najavljen
  345. Ciklus ŠK Griže 10/10 (5 min)
    17. december 2019
    Najavljen
  346. Zaključni turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    17. december 2019
    Zaključen
  347. Hitropotezni upokojenski
    17. december 2019
    V teku
  348. Ciklus Griže 2019 10/10 2 x 5 min
    17. december 2019
    Zaključen
  349. Ponedeljkov cug v Domnu - 39
    16. - 9. december 2019
    Zaključen
  350. Jesensko zimski ciklus 10-2019
    16. december 2019
    Zaključen
  351. RIMEX CIKLUS 2020 - 1.turnir
    15. december 2019
    Najavljen
  352. Lav Maraton 2019 - Ciklus 12/12
    15. december 2019
    V teku
  353. RIMEX CIKLUS 2019 10.turnir - ZAKLJUČNI TURNIR
    15. december 2019
    Zaključen
  354. posamično kadetinje - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  355. posamično kadeti - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  356. posamično mladinke - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  357. posamično mladinci - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  358. ekipno kadetinje - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  359. ekipno kadeti - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  360. ekipno mladinke - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  361. ekipno mladinci - hitropotezno
    15. december 2019
    Zaključen
  362. 4 letni časi Buje - Zaključni turnir
    14. december 2019
    Najavljen
  363. Ljubljana Chess Festival 2019
    14. december 2019
    V teku
  364. Ljubljana chess festival
    14. december 2019
    Zaključen
  365. Medobčinsko posamično osnovnošolsko prvenstvo v Šahu
    14. december 2019
    Najavljen
  366. ODPRTI POSPEŠENI TURNIR ORMOŽ 2019
    14. december 2019
    Zaključen
  367. Odprta kadetska liga 3/6
    14. december 2019
    Najavljen
  368. Pokal Poljanske doline Minervo 8/8 2019 - Finale
    14. december 2019
    Zaključen
  369. Posamično mladinke
    14. - 15. december 2019
    Zaključen
  370. Posamično mladinci
    14. december 2019
    Zaključen
  371. 3. KOZJANSKA KADETSKA LIGA U 15
    14. december 2019
    Zaključen
  372. 3. Kozjanska kadetska liga U 12
    14. december 2019
    Zaključen
  373. 3. ODPRTA KOZJANSKA KADETSLA LIGA u 9
    14. december 2019
    Zaključen
  374. Konjiško Polskavski ciklus 2019 dec
    13. december 2019
    Zaključen
  375. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/10
    13. december 2019
    Zaključen
  376. Liga mladih Slovenije 2019/2020 3. turnir
    13. december 2019
    Zaključen
  377. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 3/8
    13. december 2019
    Najavljen
  378. Ekipno mladinke
    13. - 14. december 2019
    Zaključen
  379. Ekipno mladinci
    13. - 14. december 2019
    Zaključen
  380. Ekipno kadetinje
    13. - 14. december 2019
    Zaključen
  381. Ekipno Kadeti
    13. - 14. december 2019
    Zaključen
  382. Ciklus turnirjev mladih 1920 - 4. turnir
    13. december 2019
    Zaključen
  383. Šentiljski ciklus 1 december 2019
    13. december 2019
    Zaključen
  384. 14. LINHARTOV TURNIR 2019
    13. december 2019
    Zaključen
  385. Slovenija šahira 2019 - Maribor
    12. december 2019
    Zaključen
  386. Slovenija šahira - Ljubljana
    11. december 2019
    Zaključen
  387. Slovenija šahira - Krško 2019
    11. december 2019
    Najavljen
  388. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 3. turnir
    11. december 2019
    Zaključen
  389. 14. turnir ciklus Kranj
    10. december 2019
    Najavljen
  390. Ciklus ŠK Griže 10/10 (10 min)
    10. december 2019
    Najavljen
  391. Področno tekmovanje OŠ Podravja 2019/20 - D12, F12, D15, F15
    10. december 2019
    Zaključen
  392. Hitropotezni upokojenski
    10. december 2019
    V teku
  393. D15
    10. december 2019
    Zaključen
  394. F15
    10. december 2019
    Zaključen
  395. D12
    10. december 2019
    Zaključen
  396. F12
    10. december 2019
    Zaključen
  397. Ciklus Griže 2019 10/10 2 x 10 min.
    10. december 2019
    Zaključen
  398. 4. šahovski turnir VESELI DECEMBER 2019
    10. december 2019
    Zaključen
  399. Posamično OŠ regijsko PC Domžale do 12 in 15 let
    10. december 2019
    V teku
  400. Slovenija šahira - Murska Sobota - 8. memorialni turnir v hitropoteznem šahu
    8. december 2019
    Najavljen
  401. Turnir OŠ Šmarje pri Jelšah - mlajši
    8. december 2019
    Zaključen
  402. Mitrovdanski hitropotezni turnir
    8. december 2019
    Zaključen
  403. 9. TRADICIONALNI VEČERNI ŠAHOVSKI TURNIR –3. MEMORIALNI TURNIR FRANCA VIRTIČA st.
    7. december 2019
    Zaključen
  404. 19. Pokal Prevorja
    7. december 2019
    Najavljen
  405. Gorenjsko osnovnošolsko posamično prvenstvo v šahu za šolsko leto 2019/2020
    7. december 2019
    Zaključen
  406. Obalno posamično prvenstvo OŠ
    7. december 2019
    Najavljen
  407. 5. Miklavžev turnir
    7. december 2019
    Najavljen
  408. 17. novoletni veteranski šahovski turnir PVDS – SE posvečen 30. obletnici akcije Sever
    7. december 2019
    Zaključen
  409. Pokal Slovenskih Železnic 10_10
    7. december 2019
    Zaključen
  410. 19. Pokal Prveorja
    7. december 2019
    Zaključen
  411. Spominski turnir na Viktorja Šlambergerja
    7. december 2019
    Zaključen
  412. Koroški ciklus december
    7. december 2019
    Zaključen
  413. Slovenija šahira 2019 - Fram
    6. december 2019
    Zaključen
  414. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 10/2019
    6. december 2019
    Zaključen
  415. III. ČLANSKA LIGA ZAHOD 2019
    6. december 2019
    Zaključen
  416. 46. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    6. december 2019
    Zaključen
  417. 3. Mladinski turnir ŠŠ ŠD Kočevje
    6. december 2019
    Zaključen
  418. Hitropotezni mesečni turnir DECEMBER 2019
    6. december 2019
    Zaključen
  419. Slovenija šahira - Gorenjka matira (Kranj)
    6. december 2019
    Zaključen
  420. Slovenija šahira - Gorenjka matira (kvalifikacije Trbovlje)
    5. december 2019
    Najavljen
  421. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019
    Najavljen
  422. 10. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    5. december 2019
    Zaključen
  423. Hitropotezni Železničar
    4. december 2019
    Zaključen
  424. Torkov turnir v hotelu Kras 12/1
    3. december 2019
    Zaključen
  425. MIKLAVŽEV TURNIR
    3. december 2019
    Zaključen
  426. Slovenija šahira Gorenjka matira 2019, Slovenj Gradec
    3. december 2019
    V teku
  427. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F15
    3. december 2019
    V teku
  428. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F12
    3. december 2019
    V teku
  429. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F9
    3. december 2019
    V teku
  430. Hitropotezni upokojenski
    3. december 2019
    V teku
  431. Ponedeljkov cug v Domnu - 37
    2. december - 11. november 2019
    Zaključen
  432. Jesensko zimski ciklus 9-2019
    2. december 2019
    Zaključen
  433. Post festum v Domnu - 36
    2. december 2019
    Zaključen
  434. Koroški ciklus
    30. - 16. november 2019
    Zaključen
  435. Državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu
    30. november - 1. december 2019
    V teku
  436. Redni mesečni 9-2019
    29. - 25. november 2019
    Zaključen
  437. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F -9
    29. november - 13. december 2019
    V teku
  438. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane F12
    29. november 2019
    V teku
  439. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D15
    29. november - 11. december 2019
    V teku
  440. Prvenstvo ljubljanskih osnovnih šol F15
    29. november 2019
    V teku
  441. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D12
    29. - 9. november 2019
    V teku
  442. 45. turnir za prvaka ŠK Malečnik
    29. november 2019
    Zaključen
  443. Mesečni pospešeni turnir NOVEMBER 2019
    29. november 2019
    Zaključen
  444. 2. Turnir najmlajših ŠŠ ŠD Kočevje
    29. november 2019
    Zaključen
  445. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 22
    28. november - 12. september 2019
    Zaključen
  446. Ciklus ŽŠK v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 8/10
    28. november 2019
    Zaključen
  447. Celjski ciklus mladih november
    27. november 2019
    Najavljen
  448. Hitropotezni Železničar
    27. november 2019
    Zaključen
  449. Posamično srednješolsko prvenstvo Ljubljane
    27. november 2019
    Zaključen
  450. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 2. turnir
    27. november 2019
    Zaključen
  451. Ciklus ŠK GRIŽE (2x5)min 9/10
    26. november 2019
    Najavljen
  452. 9. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    26. november 2019
    Zaključen
  453. Hitropotezni upokojenski
    26. november 2019
    V teku
  454. Ciklus Griže 2019 9/10 ( 2 x 5 min)
    26. november 2019
    Zaključen
  455. Ponedeljkov cug v Domnu - 37
    25. november - 19. avgust 2019
    Zaključen
  456. Jesensko zimski ciklus 8-2019
    25. november 2019
    Zaključen
  457. Hitropotezni turnir za mesec November
    24. november 2019
    Najavljen
  458. Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019 - OBALA
    23. november 2019
    Zaključen
  459. Ekipno državno prvenstvo invalidkinj v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019
    Zaključen
  460. Ekipno državno prvenstvo invalidov v hitropoteznem šahu za leto 2019
    23. november 2019
    Zaključen
  461. Odprta kadetska liga 2/6
    23. november 2019
    Najavljen
  462. 2 KOZJANSKA KADETSKA LIGA U 12
    23. november 2019
    Zaključen
  463. 2. Kozjanska liga 9
    23. november 2019
    Zaključen
  464. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2019
    22. november 2019
    Zaključen
  465. Odprto amatersko prvenstvo Ptuja 2019/2
    22. november 2019
    Zaključen
  466. 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    22. november 2019
    Zaključen
  467. 44. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    22. november 2019
    Zaključen
  468. 2. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2019/20
    22. november 2019
    Zaključen
  469. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 11/2019
    22. november 2019
    Zaključen
  470. Zaključni turnir OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2019
    21. november 2019
    Zaključen
  471. Ciklus ŽŠK v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 7/10
    21. november 2019
    Zaključen
  472. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019
    Najavljen
  473. 9. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    21. november 2019
    Zaključen
  474. Hitropotezni Železničar
    20. november 2019
    Zaključen
  475. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019
    V teku
  476. 1. turnir upokojencev Gorenjske
    19. november 2019
    Najavljen
  477. Jesensko zimski ciklus 7-2019
    18. november 2019
    Zaključen
  478. Ciklus hitropotezni SK Zalec 9-2019
    18. november 2019
    Zaključen
  479. 6. SPOMINSKI TURNIR DI SEVNICA
    17. november 2019
    Zaključen
  480. 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA
    16. november 2019
    V teku
  481. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019
    Zaključen
  482. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019
    Najavljen
  483. Pokal poljanske doline Minervo 2019 7/8, Žiri
    16. november 2019
    Zaključen
  484. Šentiljski ciklus 2 november 2019
    15. november 2019
    Zaključen
  485. II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019
    15. november 2019
    V teku
  486. Liga mladih Slovenije 2019/2020 2. turnir
    15. november 2019
    Zaključen
  487. Liga mladih Slovenije 2018/2019 2. turnir
    15. november 2019
    Zaključen
  488. 43. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    15. november 2019
    Zaključen
  489. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10
    14. november 2019
    Zaključen
  490. Pokal Kozja 2019 8/9
    14. november 2019
    Najavljen
  491. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 nov
    14. november 2019
    Zaključen
  492. Pokal Kozja 8/9
    14. november 2019
    Zaključen
  493. Hitropotezni Železničar
    13. november 2019
    Zaključen
  494. GT 2019 pospešeno-10/10
    12. november 2019
    Zaključen
  495. Ciklus ŠK Griže 9/10 (2 x 10 min)
    12. november 2019
    Zaključen
  496. Ciklus ŠK Griže 2019 9/10
    12. november 2019
    Najavljen
  497. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019
    V teku
  498. Jesensko zimski ciklus 6-2019
    11. november 2019
    Zaključen
  499. RIMEX CIKLUS 2019 9.turnir
    10. november 2019
    Zaključen
  500. 9. odprti Martinov turnir 2019
    9. november 2019
    Zaključen
  501. Hitropotezni šahovski turnir ob prazniku Občine Sevnica
    9. november 2019
    Najavljen
  502. Koroški ciklus
    9. november 2019
    Zaključen
  503. Pokal Slovenskih Železnic 9_10
    9. november 2019
    Zaključen
  504. Domen PLUS 2019 - 15
    9. november 2019
    Zaključen
  505. Domnov 3+2 2019 - 11/ 12
    9. november 2019
    Zaključen
  506. Ciklus pospešenih turnirjev 2019/9
    8. november 2019
    Zaključen
  507. Konjiško Polskavski ciklus 2019 nov
    8. november 2019
    Zaključen
  508. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 7/2019
    8. november 2019
    Zaključen
  509. Šentiljski ciklus 1 november 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  510. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 2/8
    8. november 2019
    Najavljen
  511. Ciklus turnirjev mladih - 3. turnir
    8. november 2019
    Zaključen
  512. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 11/2019
    8. november 2019
    Zaključen
  513. 41. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  514. Hitropotezni mesečni turnir NOVEMBER 2019
    8. november 2019
    Zaključen
  515. Četrtkov cug v Domnu - 45
    8. november 2019
    Zaključen
  516. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019
    V teku
  517. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 5/10
    7. november 2019
    Zaključen
  518. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 nov
    7. november 2019
    Zaključen
  519. Četrtkov cug v Domnu - 44
    7. november 2019
    Zaključen
  520. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 23
    7. november 2019
    Zaključen
  521. Hitropotezni Železničar
    6. november 2019
    Zaključen
  522. GT 2019 hitropotezno - 10/10
    5. november 2019
    Najavljen
  523. 12. turnir ciklus Kranj
    5. november 2019
    Najavljen
  524. Upokojenski hitropotezni turnir
    5. november 2019
    Zaključen
  525. Jesensko zimski ciklus 5-2019
    4. november 2019
    Zaključen
  526. CUG_Loka-Trzin_011-19
    4. november 2019
    Zaključen
  527. Turnir Ciao, pizza 2019 - 32
    4. november 2019
    Zaključen
  528. Post festum v Domnu - 33
    4. november 2019
    Zaključen
  529. Ponedeljkov cug v Domnu - 34
    4. november 2019
    Zaključen
  530. V. memorialni turnir "Želimir Rodek" - ciklus Lav 11/12
    3. november 2019
    Zaključen
  531. Serija Rampin Koper 2019 - 20
    2. november 2019
    Zaključen
  532. Četrtkov cug v Domnu - 43
    1. november 2019
    Zaključen
  533. Četrtkov 15-mnutni turnir v Domnu - 22
    31. oktober 2019
    Zaključen
  534. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019
    V teku
  535. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019
    V teku
  536. GT 2019 pospešeno - 9/10
    29. oktober 2019
    V teku
  537. Upokojenski hitropotezni turnir
    29. oktober 2019
    Zaključen
  538. Jesensko zimski ciklus 4-2019
    28. oktober 2019
    Zaključen
  539. Jesensko zimski ciklus 2019
    28. oktober 2019
    Najavljen
  540. Post festum v Domnu - 32
    28. oktober 2019
    Zaključen
  541. Ponedeljkov cug v Domnu -32
    28. oktober 2019
    Zaključen
  542. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019
    V teku
  543. LIGA KOZJANSKEGA IN OBSOTELJA 1/7
    26. oktober 2019
    Zaključen
  544. Odprta Kadetska Kozjanska liga 1/6
    26. oktober 2019
    Zaključen
  545. Redni mesečni 8-2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  546. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    25. oktober 2019
    Zaključen
  547. 40. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  548. Pospešeni mesečni turnir OKTOBER 2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  549. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 10/2019
    25. oktober 2019
    Zaključen
  550. 1. Turnir najmlajših ŠŠ Kočevje 2019/20
    25. oktober 2019
    Zaključen
  551. Četrtkov cug v Domnu - 41
    25. oktober 2019
    Zaključen
  552. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 4/10
    24. oktober 2019
    Zaključen
  553. Prventvo Pirana 2019 - 20/ 24
    24. oktober 2019
    Zaključen
  554. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019
    V teku
  555. GT 2019 hitropotezno - 9/10
    22. oktober 2019
    Najavljen
  556. Ciklus Griže 2019 8/10 2 x 5 min
    22. oktober 2019
    Zaključen
  557. 8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    22. oktober 2019
    Zaključen
  558. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019
    Najavljen
  559. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019
    V teku
  560. Ciklushitropotezni SK Zalec 8/2019
    21. oktober 2019
    Zaključen
  561. Post festum v Domnu - 31
    21. oktober 2019
    Zaključen
  562. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 32
    21. oktober 2019
    Zaključen
  563. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Železniki 2019
    19. oktober 2019
    Najavljen
  564. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Zelezniki
    19. oktober 2019
    Zaključen
  565. OBMOČNO EKIPNO PRV. DRUŠTEV INVALIDOV 2019
    19. oktober 2019
    Zaključen
  566. Domen PLUS 2019 - 13
    19. oktober 2019
    Zaključen
  567. Domnov 3 + 2 - 10
    19. oktober 2019
    Zaključen
  568. Šentiljski ciklus 2 oktober 2019
    18. oktober 2019
    Zaključen
  569. 39. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    18. oktober 2019
    Zaključen
  570. Gradex 2019 1 krog
    18. oktober 2019
    Zaključen
  571. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 3/10
    17. oktober 2019
    Zaključen
  572. Pokal Kozja 2019 7/9
    17. oktober 2019
    Najavljen
  573. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019
    Najavljen
  574. 8. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    17. oktober 2019
    Zaključen
  575. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 21
    17. oktober 2019
    Zaključen
  576. Pokal Kozja 7/9
    17. oktober 2019
    Zaključen
  577. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019
    V teku
  578. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 1. turnir
    16. oktober 2019
    Zaključen
  579. 1. turnir ciklus Kranj 2020
    15. oktober 2019
    V teku
  580. Upokojenski hitropotezni turnir
    15. oktober 2019
    Zaključen
  581. Jesensko zimski ciklus 3-2019
    14. oktober 2019
    Zaključen
  582. RIMEX CIKLUS 2019 8.turnir
    13. oktober 2019
    Zaključen
  583. 3. memorial Maria Sirotiča
    12. oktober 2019
    V teku
  584. 8. šahovski turnir "Za vse generacije"
    12. oktober 2019
    Zaključen
  585. ODPOVEDANO Dvoboj Izola - Piran
    12. oktober 2019
    Najavljen
  586. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019
    V teku
  587. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019
    Zaključen
  588. 3. Sirotičev memorial - 2019
    12. oktober 2019
    Zaključen
  589. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 9/2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  590. Ciklus brzopoteznih turnira Lav 2019 10/12
    11. oktober 2019
    Zaključen
  591. Šentiljski turnir 1 oktober 2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  592. Ciklus turnirjev mladih 2019/20 - 2. turnir
    11. oktober 2019
    Zaključen
  593. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/08
    11. oktober 2019
    Zaključen
  594. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 10/2019
    11. oktober 2019
    Zaključen
  595. 1. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2019-20
    11. oktober 2019
    Zaključen
  596. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu 2/10
    10. oktober 2019
    Zaključen
  597. 8. turnir UKM Maribor
    10. oktober 2019
    Zaključen
  598. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 20/ 24
    10. oktober 2019
    Zaključen
  599. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 okt
    10. oktober 2019
    Zaključen
  600. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019
    V teku
  601. Ciklus ŠK Griže 8/10 (2 x10 min)
    8. - 13. oktober 2019
    Zaključen
  602. Upokojenski hitropotezni turnir
    8. oktober 2019
    Zaključen
  603. ŠK Branik Maribor - jesensko zimski ciklus 2-2019
    7. oktober 2019
    Zaključen
  604. CUG_Loka-Trzin_07-19
    7. oktober 2019
    Zaključen
  605. Šahovski turnir Križe 2019
    6. oktober 2019
    Najavljen
  606. Jubilejni Maribor open (1919 - 2019)
    5. - 7. oktober 2019
    Zaključen
  607. Turnir trojk 2019
    5. oktober 2019
    Zaključen
  608. Kotrle 2019
    5. oktober 2019
    Zaključen
  609. Konjiško Polskavski ciklus 2019 okt
    4. oktober 2019
    Zaključen
  610. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U15
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  611. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U12
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  612. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 1/8 U9
    4. - 9. oktober 2019
    Zaključen
  613. Liga mladih Slovenije 2019/2020 1. turnir
    4. oktober 2019
    Zaključen
  614. Konjiško Polskavski ciklus 2019 okt
    4. oktober 2019
    Zaključen
  615. Hitropotezni mesečni turnir OKTOBER 2019 N
    4. oktober 2019
    Zaključen
  616. Liga mladih Slovenije 2019/2020 1. turnir
    4. oktober 2019
    Zaključen
  617. Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu 1/10
    3. oktober 2019
    Zaključen
  618. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 okt
    3. oktober 2019
    Zaključen
  619. Četrtkov cug v domnu - 37
    3. oktober 2019
    Zaključen
  620. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 20
    3. oktober 2019
    Zaključen
  621. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019
    V teku
  622. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019
    V teku
  623. Upokojenski hitropotezni turnir
    1. oktober 2019
    Zaključen
  624. Inval. liga mesta Ljubljana 2019-posam. 2. turnir
    1. oktober 2019
    Zaključen
  625. ŠK Branik Maribor - jesensko zimski ciklus 1-2019
    30. september 2019
    Zaključen
  626. Turnir Ciao, pizza - 27
    30. september 2019
    Zaključen
  627. Post festum v Domnu - 30
    30. september 2019
    Zaključen
  628. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 31
    30. september 2019
    Zaključen
  629. Državno prvenstvo ZDVIS v šahu 2019
    28. september 2019
    Zaključen
  630. Redni mesečni 7-2019
    27. september 2019
    Zaključen
  631. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 6/2019
    27. september 2019
    Zaključen
  632. 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    27. september 2019
    Zaključen
  633. Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    27. september 2019
    Zaključen
  634. Četrtkov cug v Domnu - 35
    26. september 2019
    Zaključen
  635. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 18
    26. september 2019
    Zaključen
  636. Hitropotezni Železničar
    25. september 2019
    Zaključen
  637. 2 Sredin Val september2019
    25. september 2019
    Zaključen
  638. Hitropotezni Železničar 25.09 2019
    25. september 2019
    Zaključen
  639. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 5 min
    24. september 2019
    Zaključen
  640. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Zaključen
  641. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Zaključen
  642. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019
    Najavljen
  643. Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - Posam 1. turnir
    24. september 2019
    Zaključen
  644. Ciklus hitropotezni SK Zalec 7/2019
    23. september 2019
    Zaključen
  645. Post festum v Domnu 2019 - 29
    23. september 2019
    Zaključen
  646. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 30
    23. september 2019
    Zaključen
  647. RIMEX CIKLUS 2019 7.turnir
    22. - 15. september 2019
    Zaključen
  648. Ajdovščina open 2019
    22. september 2019
    Zaključen
  649. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 7/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  650. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6/ 10
    22. september 2019
    Zaključen
  651. Pokal Slovenskih Železnic 7_10
    21. september 2019
    Zaključen
  652. Šentiljski ciklus september 2 2019
    20. - 22. september 2019
    Zaključen
  653. Pokal Kozja 6/9
    19. - 21. september 2019
    Najavljen
  654. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019
    Najavljen
  655. 7. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019
    19. september 2019
    Zaključen
  656. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 19
    19. september 2019
    Zaključen
  657. Četrtkov cug v Domnu 2019 - 33
    19. september 2019
    Zaključen
  658. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  659. Šahovski turnir občine Braslovče
    18. - 19. september 2019
    Zaključen
  660. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  661. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Zaključen
  662. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. september 2019
    Zaključen
  663. Sredin Val september2019
    18. september 2019
    Zaključen
  664. Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - ekipno
    17. september 2019
    Zaključen
  665. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019
    Najavljen
  666. 3. memorialni turnir Dušana Rusjana
    14. september 2019
    Zaključen
  667. Praznik KS Fram 2019 1/2
    14. - 15. september 2019
    Zaključen
  668. Praznik KS Fram 2019 - Požeg
    14. september 2019
    Zaključen
  669. Ciklus Lav 9/12
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  670. Konjiško Polskavski ciklus 2019 7/10
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  671. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019
    Najavljen
  672. Šentiljski ciklus september 1 2019
    13. - 16. september 2019
    Zaključen
  673. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/07
    13. september 2019
    Zaključen
  674. III. Memorial Avguština Cverlina
    13. september 2019
    Zaključen
  675. Konjiško - Polskavski ciklus 2019 sep
    13. september 2019
    Zaključen
  676. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    13. september 2019
    Zaključen
  677. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019
    Najavljen
  678. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 september
    12. - 13. september 2019
    Zaključen
  679. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 17
    12. september 2019
    Zaključen
  680. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 sep
    12. september 2019
    Zaključen
  681. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september - 14. november 2019
    Zaključen
  682. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september - 14. november 2019
    Zaključen
  683. Hitropotezni Železničar 11.09 2019
    11. september 2019
    Zaključen
  684. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 10 min
    10. - 11. september 2019
    Zaključen
  685. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019
    Najavljen
  686. Torkov turnir ob sprejemu v hotelu Kras 2019
    10. september 2019
    Zaključen
  687. Post festum v Domnu - 28
    9. september 2019
    Zaključen
  688. Ponedeljkov cug v Domnu - 29
    9. september 2019
    Zaključen
  689. 5. turnir za Pokal Smrekovca
    7. - 8. september 2019
    Zaključen
  690. 1. Puntarski šahovski turnir Tolmin 2019, Pokal Poljanske doline Minervo 2019/5
    7. september 2019
    Zaključen
  691. Poslovne igre
    7. september 2019
    Zaključen
  692. Domen PLUS - 11
    7. september 2019
    Zaključen
  693. Serija Domnov 3+2 - 09
    7. september 2019
    Zaključen
  694. 34. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    6. september 2019
    Zaključen
  695. XXXIII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2019
    6. september - 8. oktober 2019
    Zaključen
  696. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 september
    5. - 13. september 2019
    Zaključen
  697. Četrtkov 15-minutni turnir 2018 - 18
    5. september 2019
    Zaključen
  698. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 sep
    5. september 2019
    Zaključen
  699. Hitropotezni Železničar
    4. september 2019
    Zaključen
  700. Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 29
    2. september 2019
    Zaključen
  701. Post festum v Domnu - 27
    2. september 2019
    Zaključen
  702. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  703. Radolško poletje 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  704. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019
    Najavljen
  705. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  706. Četrtkov 15-minutni turnir v domnu - 17
    29. avgust 2019
    Zaključen
  707. Četrtkov cug v Domnu - 30
    29. avgust 2019
    Zaključen
  708. Redni hitropotezni Železničar
    28. avgust 2019
    Zaključen
  709. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019
    Najavljen
  710. Post festum v Domnu - 26
    26. avgust 2019
    Zaključen
  711. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 27
    26. avgust 2019
    Zaključen
  712. Špancir turnir - ciklus Lav 2019 8/12
    25. avgust - 13. september 2019
    Zaključen
  713. Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA
    25. avgust 2019
    Zaključen
  714. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019
    Najavljen
  715. Turnir Pekos pub 2019, Trzin
    25. avgust 2019
    Zaključen
  716. Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju
    25. avgust 2019
    Zaključen
  717. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019
    Najavljen
  718. Praznik KS Griže 2019
    24. - 27. avgust 2019
    Zaključen
  719. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019
    Najavljen
  720. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019
    Najavljen
  721. Serija 4 letni časi 2019 - 3. turnir
    24. avgust 2019
    Zaključen
  722. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  723. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  724. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 Avgust
    22. - 23. avgust 2019
    Zaključen
  725. Hitropotezni Železničar 21.08 2019
    21. avgust 2019
    Zaključen
  726. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019
    Najavljen
  727. Ptuj Open 2019
    14. - 18. avgust 2019
    Zaključen
  728. Hitropotezni Železničar
    14. - 7. avgust 2019
    V teku
  729. Hitropotezni Železničar 14.08 2019
    14. avgust 2019
    Zaključen
  730. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019
    Najavljen
  731. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019
    Najavljen
  732. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019
    Najavljen
  733. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019
    Najavljen
  734. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019
    Najavljen
  735. 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO
    10. - 20. avgust 2019
    Zaključen
  736. ŠK Branik Maribor - dopustniški turnir 1-2019
    9. avgust 2019
    Zaključen
  737. Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg
    2. - 7. avgust 2019
    Zaključen
  738. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2019
    Zaključen
  739. Hitropotezni Železničar
    24. - 26. julij 2019
    Zaključen
  740. 10 minutni ciklus - julij (Zagorje ob Savi)
    23. - 26. julij 2019
    Zaključen
  741. Turnir Zavetišča v Gozdu pod Kriško goro
    21. - 26. julij 2019
    Zaključen
  742. Serija Domnov 3+2 - 7/ 12
    20. - 26. julij 2019
    Zaključen
  743. Serija Rampin Koper 2019 - 13
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  744. Simultanka v počastitev svetovnega dneva šaha
    19. - 29. julij 2019
    Zaključen
  745. Turnir za mladino v počastitev mednarodnega dneva šaha
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  746. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 15
    18. - 26. julij 2019
    Zaključen
  747. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR 17.07 2019
    17. - 26. julij 2019
    Zaključen
  748. ŠK Branik-Fontanski dvojček 1-2019
    15. julij 2019
    Zaključen
  749. Šahovski turnir upokojencev gorenjske 13/2019
    15. - 26. julij 2019
    Zaključen
  750. 3. memorial Zlatka Bašagića - kadeti
    12. julij 2019
    Zaključen
  751. 3. memorial Zlatka Bašagića
    12. julij 2019
    Zaključen
  752. PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2019
    8. - 29. julij 2019
    Zaključen
  753. HITROPOTEZNI TURNIR ZA JULIJ 2019
    7. - 26. julij 2019
    Zaključen
  754. SERIJA RAMPIN KOPER 2019 - 13
    5. - 26. julij 2019
    Zaključen
  755. KONJIŠKO-POLSKAVSKI CIKLUS 2019 JULIJ
    5. - 7. julij 2019
    Zaključen
  756. ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2019 - 14
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  757. POSAMIČNO PRVENSTVO UPOKOJENCEV 2019 JULIJ
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  758. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR
    3. - 26. julij 2019
    Zaključen
  759. CUG_Loka-Trzin_07-19
    1. julij 2019
    Zaključen
  760. 3. Memorial Zvonka Meštroviča
    1. junij - 3. avgust 2019
    Zaključen
  761. Pokal Slovenije 2019
    12. - 18. april 2019
    Zaključen
  762. 10. ŠAHOVSKI TURNIR ŠTD RAFOLČE OB OBČINSKEM PRAZNIKU
    14. oktober 2018
    Zaključen
  763. PREKLIC - Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/05
    1. maj 1020
    Najavljen
  764. PREKLIC - Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/04
    3. april 1020
    Najavljen