Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Klubska tekmovanja 2019

  1. SLOCORR 2019
    14. september 2020
    Zaključen
  2. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2020
    Zaključen
  3. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019
    Najavljen
  4. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019
    Najavljen
  5. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019
    Najavljen
  6. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019
    Najavljen
  7. Serija Domnov 3+2/ 10. turnir
    19. oktober - 7. september 2019
    Najavljen
  8. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019
    Najavljen
  9. Ciklus ŠK Griže 8/10 (10 min)
    8. - 13. oktober 2019
    Najavljen
  10. Jubilejni Maribor open (1919 - 2019)
    5. oktober 2019
    Najavljen
  11. Upokojenski hitropotezni turnir
    1. oktober 2019
    V teku
  12. Redni mesečni 7-2019
    27. september 2019
    Najavljen
  13. Hitropotezni Železničar
    25. september 2019
    Najavljen
  14. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Najavljen
  15. 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019
    24. september 2019
    Najavljen
  16. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019
    Najavljen
  17. Ponedeljkov cug v Domnu - 30
    23. september - 19. avgust 2019
    V teku
  18. RIMEX CIKLUS 2019 7.turnir
    22. - 15. september 2019
    Najavljen
  19. Ajdovščina open 2019
    22. september 2019
    Najavljen
  20. Ajdovščina open 2019
    22. september 2019
    Najavljen
  21. Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6, 7
    21. september 2019
    V teku
  22. Pokal Slovenskih Železnic 7_10
    21. september 2019
    Najavljen
  23. Serija Rampin Koper 2019
    20. september - 16. avgust 2019
    Najavljen
  24. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 18
    19. september - 29. avgust 2019
    Najavljen
  25. Pokal Kozja 6/9
    19. - 21. september 2019
    Najavljen
  26. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019
    Najavljen
  27. Praznik KS Fram 2019 2/2
    18. september 2019
    Najavljen
  28. Sredin Val v Kopru
    18. september - 14. avgust 2019
    Najavljen
  29. Hitropotezni Železničar
    18. september 2019
    Najavljen
  30. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019
    Najavljen
  31. 3. memorialni turnir Dušana Rusjana
    14. september 2019
    Najavljen
  32. Praznik KS Fram 2019 1/2
    14. - 15. september 2019
    Zaključen
  33. Praznik KS Fram 2019 - Požeg
    14. september 2019
    Zaključen
  34. Ciklus Lav 9/12
    13. september 2019
    Najavljen
  35. Konjiško Polskavski ciklus 2019 7/10
    13. - 15. september 2019
    Zaključen
  36. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019
    Najavljen
  37. Šentiljski ciklus september 1 2019
    13. september 2019
    Zaključen
  38. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/07
    13. september 2019
    Zaključen
  39. III. Memorial Avguština Cverlina
    13. september 2019
    Zaključen
  40. Konjiško - Polskavski ciklus 2019 sep
    13. september 2019
    Zaključen
  41. Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 9/2019
    13. september 2019
    Zaključen
  42. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu - 17
    12. september 2019
    Najavljen
  43. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019
    Najavljen
  44. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 september
    12. - 13. september 2019
    Zaključen
  45. Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2019 - 17
    12. september 2019
    Zaključen
  46. Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 sep
    12. september 2019
    Zaključen
  47. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - I. LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  48. 20. OSREDNJA SLOVENSKA LIGA 2019 - SUPER LIGA
    12. september - 14. november 2019
    V teku
  49. Hitropotezni Železničar
    11. september 2019
    Najavljen
  50. Hitropotezni Železničar 11.09 2019
    11. september 2019
    Zaključen
  51. Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 10 min
    10. - 11. september 2019
    Zaključen
  52. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019
    Najavljen
  53. Torkov turnir ob sprejemu v hotelu Kras 2019
    10. september 2019
    Zaključen
  54. Post festum v Domnu - 28
    9. september 2019
    Zaključen
  55. Ponedeljkov cug v Domnu - 29
    9. september 2019
    Zaključen
  56. 5. turnir za Pokal Smrekovca
    7. - 8. september 2019
    Zaključen
  57. 1. Puntarski šahovski turnir Tolmin 2019, Pokal Poljanske doline Minervo 2019/5
    7. september 2019
    Najavljen
  58. Poslovne igre
    7. september 2019
    Zaključen
  59. Domen PLUS - 11
    7. september 2019
    Zaključen
  60. Serija Domnov 3+2 - 09
    7. september 2019
    Zaključen
  61. 34. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019
    6. september 2019
    Zaključen
  62. XXXIII. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE 2019
    6. september 2019
    V teku
  63. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 september
    5. - 13. september 2019
    Zaključen
  64. Četrtkov 15-minutni turnir 2018 - 18
    5. september 2019
    Zaključen
  65. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 sep
    5. september 2019
    Zaključen
  66. Hitropotezni Železničar
    4. september 2019
    Zaključen
  67. Ponedeljkov cug v Domnu 2018 - 29
    2. september 2019
    Zaključen
  68. Post festum v Domnu - 27
    2. september 2019
    Zaključen
  69. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  70. Radolško poletje 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  71. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019
    Najavljen
  72. Praznik KS Pragersko 2019
    1. september 2019
    Zaključen
  73. Četrtkov 15-minutni turnir v domnu - 17
    29. avgust 2019
    Zaključen
  74. Četrtkov cug v Domnu - 30
    29. avgust 2019
    Zaključen
  75. Redni hitropotezni Železničar
    28. avgust 2019
    Zaključen
  76. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019
    Najavljen
  77. Post festum v Domnu - 26
    26. avgust 2019
    Zaključen
  78. Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 27
    26. avgust 2019
    Zaključen
  79. Špancir turnir - ciklus Lav 2019 8/12
    25. avgust - 13. september 2019
    Zaključen
  80. Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA
    25. avgust 2019
    Zaključen
  81. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019
    Najavljen
  82. Turnir Pekos pub 2019, Trzin
    25. avgust 2019
    Zaključen
  83. Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju
    25. avgust 2019
    Zaključen
  84. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019
    Najavljen
  85. Praznik KS Griže 2019
    24. - 27. avgust 2019
    Zaključen
  86. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019
    Najavljen
  87. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019
    Najavljen
  88. Serija 4 letni časi 2019 - 3. turnir
    24. avgust 2019
    Zaključen
  89. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  90. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019
    Najavljen
  91. Posamično prvenstvo upokojencev 2019 Avgust
    22. - 23. avgust 2019
    Zaključen
  92. Hitropotezni Železničar 21.08 2019
    21. avgust 2019
    Zaključen
  93. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019
    Najavljen
  94. Ptuj Open 2019
    14. - 18. avgust 2019
    V teku
  95. Hitropotezni Železničar
    14. - 7. avgust 2019
    V teku
  96. Hitropotezni Železničar 14.08 2019
    14. avgust 2019
    Zaključen
  97. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019
    Najavljen
  98. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019
    Najavljen
  99. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019
    Najavljen
  100. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019
    Najavljen
  101. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019
    Najavljen
  102. 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO
    10. - 20. avgust 2019
    Zaključen
  103. ŠK Branik Maribor - dopustniški turnir 1-2019
    9. avgust 2019
    Zaključen
  104. Polskavsko poletje 2019 - ciklus avg
    2. - 7. avgust 2019
    Zaključen
  105. Redni hitropotezni turnir ŠD Železničar
    31. julij 2019
    Zaključen
  106. Hitropotezni Železničar
    24. - 26. julij 2019
    Zaključen
  107. 10 minutni ciklus - julij (Zagorje ob Savi)
    23. - 26. julij 2019
    Zaključen
  108. Turnir Zavetišča v Gozdu pod Kriško goro
    21. - 26. julij 2019
    Zaključen
  109. Serija Domnov 3+2 - 7/ 12
    20. - 26. julij 2019
    Zaključen
  110. Serija Rampin Koper 2019 - 13
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  111. Simultanka v počastitev svetovnega dneva šaha
    19. - 29. julij 2019
    Zaključen
  112. Turnir za mladino v počastitev mednarodnega dneva šaha
    19. - 26. julij 2019
    Zaključen
  113. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 15
    18. - 26. julij 2019
    Zaključen
  114. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR 17.07 2019
    17. - 26. julij 2019
    Zaključen
  115. ŠK Branik-Fontanski dvojček 1-2019
    15. julij 2019
    Zaključen
  116. Šahovski turnir upokojencev gorenjske 13/2019
    15. - 26. julij 2019
    Zaključen
  117. 3. memorial Zlatka Bašagića - kadeti
    12. julij 2019
    Zaključen
  118. 3. memorial Zlatka Bašagića
    12. julij 2019
    Zaključen
  119. PONEDELJKOV CUG V DOMNU 2019
    8. - 29. julij 2019
    Zaključen
  120. HITROPOTEZNI TURNIR ZA JULIJ 2019
    7. - 26. julij 2019
    Zaključen
  121. SERIJA RAMPIN KOPER 2019 - 13
    5. - 26. julij 2019
    Zaključen
  122. KONJIŠKO-POLSKAVSKI CIKLUS 2019 JULIJ
    5. - 7. julij 2019
    Zaključen
  123. ČETRTKOV 15-MIN. TURNIR V DOMNU 2019 - 14
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  124. POSAMIČNO PRVENSTVO UPOKOJENCEV 2019 JULIJ
    4. - 26. julij 2019
    Zaključen
  125. HITROPOTEZNI ŽELEZNIČAR
    3. - 26. julij 2019
    Zaključen
  126. 3. Memorial Zvonka Meštroviča
    1. junij - 3. avgust 2019
    Zaključen
  127. Pokal Slovenije 2019
    12. - 18. april 2019
    Zaključen
  128. 10. ŠAHOVSKI TURNIR ŠTD RAFOLČE OB OBČINSKEM PRAZNIKU
    14. oktober 2018
    Zaključen