Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



Poteka

  1. 1. članska liga VZHOD 2019
    6. september 2019. 17:00
    Prva članska liga VZHOD 2019
  2. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019. 13:30
  3. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019. 17:00
  4. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019. 17:00
  5. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019. 09:00
    Pokal Slovenskih Železnic
  6. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019. 17:00
  7. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  8. Ekipno EP za člane
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  9. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019. 17:00
  10. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  11. Kadetska olimpijada
    29. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  12. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019. 09:00
  13. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019. 17:00
  14. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019. 18:00
  15. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  16. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  17. Ekipna liga - Maribor 2020
    19. november 2019. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020
  18. Hitropotezni upokojenski
    26. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  19. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D12
    29. november 2019. 15:30
  20. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D15
    29. november 2019. 15:30
  21. Prvenstvo ljubljanskih osnovnih šol F15
    29. november 2019. 15:30
  22. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane F12
    29. november 2019. 15:30
  23. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F -9
    29. november 2019. 16:00
  24. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F -9
    29. november 2019. 17:36
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  25. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske D- 9-12
    29. november 2019. 17:53
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  26. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F-12
    29. november 2019. 18:06
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  27. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F-15
    29. november 2019. 18:09
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  28. Državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu
    30. november 2019. 00:00
  29. Hitropotezni upokojenski
    3. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  30. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F12
    3. december 2019. 14:30
  31. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F15
    3. december 2019. 14:30
  32. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F9
    3. december 2019. 14:30
  33. Slovenija šahira Gorenjka matira 2019, Slovenj Gradec
    3. december 2019. 17:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  34. F12
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  35. D12
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  36. F15
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  37. D15
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  38. Hitropotezni upokojenski
    10. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  39. Področno tekmovanje OŠ Podravja 2019/20 - D12, F12, D15, F15
    10. december 2019. 13:00
  40. Lav Maraton 2019 - Ciklus 12/12
    15. december 2019. 10:00
  41. Hitropotezni upokojenski
    17. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  42. Ekipna liga-Maribor 2020
    17. december 2019. 17:45
  43. Ekipna liga-Maribor 2020-9. in 10. kolo
    17. december 2019. 17:45
  44. Hitropotezni upokojenski
    24. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  45. Terme Krka OPEN 2019
    27. december 2019. 14:00
  46. Novoletni turnir Šahovskega portala ICP
    28. december 2019. 18:00
  47. Hitropotezni upokojenski odpovedan
    31. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  48. Hitropotezni upokojenski
    7. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  49. Ekipna liga-Maribor 2020-11. in 12. kolo
    7. januar 2020. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020
  50. Hitropotezni upokojenski
    14. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  51. Koroški ciklus januar
    18. januar 2020. 09:00
  52. Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2020
    18. januar 2020. 09:00
  53. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F10
    18. januar 2020. 10:00
  54. Koroško mladinsko prvenstvo 2020
    19. januar 2020. 10:00
  55. Hitropotezni upokojenski
    21. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski

Rezultati

Najave

  1. 3. Mladinski šahovski turnir »Hmeljko«
    10. avgust 2019. 10:00
  2. 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE
    11. avgust 2019. 09:30
  3. 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran
    11. avgust 2019. 10:00
  4. 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019
    11. avgust 2019. 10:00
  5. Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019
    13. avgust 2019. 10:00
  6. Hitropotezni Železničar
    14. avgust 2019. 17:00
  7. Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16
    15. avgust 2019. 20:00
  8. Dopustniški turnir 2-2019
    23. avgust 2019. 18:00
  9. Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019
    23. avgust 2019. 19:00
  10. 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma
    24. avgust 2019. 10:00
  11. Praznik KS Griže 2019
    24. avgust 2019. 10:00
  12. Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4
    24. avgust 2019. 19:00
  13. Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019
    25. avgust 2019. 09:30
  14. Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019
    27. avgust 2019. 17:00
  15. 42. Angelska nedelja
    1. september 2019. 09:00
  16. Državna članska liga 2019
    6. september 2019. 17:00
    Državna članska liga 2019
  17. 1. članska liga VZHOD 2019
    6. september 2019. 17:00
    Prva članska liga VZHOD 2019
  18. Ciklus ŠK Griže 7/10 (10 min)
    10. september 2019. 17:00
  19. 10. turnir ciklus Kranj - praznik KS Center
    12. september 2019. 17:15
  20. Pospešeni turnir ŠD Krka NM 5/2019
    13. september 2019. 17:30
  21. ICP TURNIR V POSPEŠENEM ŠAHU
    14. september 2019. 10:00
  22. Primskovo Kranj - ciklus 2019-07
    19. september 2019. 17:00
  23. Pokal Kozja 6/9
    19. september 2019. 17:00
  24. Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min)
    24. september 2019. 17:00
  25. Girls U18
    1. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  26. Šahovski turnir Grmovje
    2. oktober 2019. 13:30
  27. Hitropotezni Železničar
    2. oktober 2019. 17:00
  28. Šahovski turnir Križe 2019
    6. oktober 2019. 10:00
  29. Hitropotezni Železničar
    9. oktober 2019. 17:00
  30. Pokal Slovenskih Železnic 8_10
    12. oktober 2019. 09:00
    Pokal Slovenskih Železnic
  31. ODPOVEDANO Dvoboj Izola - Piran
    12. oktober 2019. 14:30
  32. 3. memorial Maria Sirotiča
    12. oktober 2019. 19:00
  33. 1. turnir ciklus Kranj 2020
    15. oktober 2019. 17:15
  34. Hitropotezni Železničar
    16. oktober 2019. 17:00
  35. Primskovo Kranj - ciklus 2019-08
    17. oktober 2019. 17:00
  36. Pokal Kozja 2019 7/9
    17. oktober 2019. 17:00
    Pokal Kozja 2019
  37. Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Železniki 2019
    19. oktober 2019. 15:00
  38. Upokojenski hitropotezni turnir
    22. oktober 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  39. Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min)
    22. oktober 2019. 16:45
  40. GT 2019 hitropotezno - 9/10
    22. oktober 2019. 17:30
  41. Ekipno EP za člane
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  42. Ekipno EP za članice
    23. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  43. Hitropotezni Železničar
    23. oktober 2019. 17:00
  44. Odprti turnir ŽŠK Maribor v počasnem šahu
    25. oktober 2019. 15:15
  45. Odprta kadetska liga 1/6
    26. oktober 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  46. Jesensko zimski ciklus 2019
    28. oktober 2019. 18:00
  47. Kadetska olimpijada
    29. oktober 2019. 00:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  48. GT 2019 pospešeno - 9/10
    29. oktober 2019. 17:30
  49. Šahovsko tekmovanje ob 60. letnici Velenja
    30. oktober 2019. 09:00
  50. Hitropotezni Železničar
    30. oktober 2019. 17:00
  51. 12. turnir ciklus Kranj
    5. november 2019. 17:15
  52. GT 2019 hitropotezno - 10/10
    5. november 2019. 17:30
  53. Mesečni ciklus hitropotezni 5min-november 2019
    7. november 2019. 18:00
  54. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 2/8
    8. november 2019. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  55. Hitropotezni šahovski turnir ob prazniku Občine Sevnica
    9. november 2019. 09:30
  56. Upokojenski hitropotezni turnir
    12. november 2019. 10:00
    Upokojenski hitropotezni turnir
  57. Ciklus ŠK Griže 2019 9/10
    12. november 2019. 17:00
  58. Pokal Kozja 2019 8/9
    14. november 2019. 17:00
    Pokal Kozja 2019
  59. II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019
    15. november 2019. 17:00
  60. Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019
    16. november 2019. 10:00
  61. 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA
    16. november 2019. 16:00
  62. Hitropotezni upokojenski
    19. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  63. 1. turnir upokojencev Gorenjske
    19. november 2019. 10:00
  64. Ekipna liga - Maribor 2020
    19. november 2019. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020
  65. Primskovo Kranj - ciklus 2019-09
    21. november 2019. 17:00
  66. Odprta kadetska liga 2/6
    23. november 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  67. Hitropotezni turnir za mesec November
    24. november 2019. 09:00
  68. Državno univerzitetno prvenstvo
    26. november 2019. 09:01
    Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2019/20
  69. Hitropotezni upokojenski
    26. november 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  70. Ciklus ŠK GRIŽE (2x5)min 9/10
    26. november 2019. 17:00
  71. Celjski ciklus mladih november
    27. november 2019. 17:00
  72. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D12
    29. november 2019. 15:30
  73. Prvenstvo ljubljanskih osnovnih šol F15
    29. november 2019. 15:30
  74. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane F12
    29. november 2019. 15:30
  75. Posamično osnovnošolsko prvenstvo Ljubljane D15
    29. november 2019. 15:30
  76. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F -9
    29. november 2019. 16:00
  77. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F -9
    29. november 2019. 17:36
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  78. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske D- 9-12
    29. november 2019. 17:53
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  79. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F-12
    29. november 2019. 18:06
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  80. Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske F-15
    29. november 2019. 18:09
    Osnovnošolsko prvenstvo Notranjske
  81. Državno prvenstvo slepih in slabovidnih v šahu
    30. november 2019. 00:00
  82. Hitropotezni upokojenski
    3. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  83. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F9
    3. december 2019. 14:30
  84. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F12
    3. december 2019. 14:30
  85. Osnovnošolsko prvenstvo Velenje F15
    3. december 2019. 14:30
  86. Slovenija šahira Gorenjka matira 2019, Slovenj Gradec
    3. december 2019. 17:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  87. Primskovo Kranj - ciklus 2019-10
    5. december 2019. 17:00
  88. Slovenija šahira - Gorenjka matira (kvalifikacije Trbovlje)
    5. december 2019. 17:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  89. 5. Miklavžev turnir
    7. december 2019. 09:30
  90. Obalno posamično prvenstvo OŠ
    7. december 2019. 09:56
  91. 19. Pokal Prevorja
    7. december 2019. 16:00
  92. Slovenija šahira - Murska Sobota - 8. memorialni turnir v hitropoteznem šahu
    8. december 2019. 09:00
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  93. F12
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  94. Posamično OŠ regijsko PC Domžale do 12 in 15 let
    10. december 2019. 00:00
  95. D12
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  96. D15
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  97. F15
    10. december 2019. 00:00
    Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
  98. Hitropotezni upokojenski
    10. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  99. Področno tekmovanje OŠ Podravja 2019/20 - D12, F12, D15, F15
    10. december 2019. 13:00
  100. Ciklus ŠK Griže 10/10 (10 min)
    10. december 2019. 17:00
  101. 14. turnir ciklus Kranj
    10. december 2019. 17:15
  102. Slovenija šahira - Krško 2019
    11. december 2019. 16:15
    Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
  103. Državna pospešena prvenstva mladincev, mladink, kadetov in kadetinj
    13. december 2019. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
  104. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 3/8
    13. december 2019. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  105. Odprta kadetska liga 3/6
    14. december 2019. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  106. Medobčinsko posamično osnovnošolsko prvenstvo v Šahu
    14. december 2019. 09:30
  107. Ljubljana Chess Festival 2019
    14. december 2019. 10:00
  108. 4 letni časi Buje - Zaključni turnir
    14. december 2019. 18:00
  109. Državna hitropotezna prvenstva mladincev, mladink, kadetov in kadetinj
    15. december 2019. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
  110. Lav Maraton 2019 - Ciklus 12/12
    15. december 2019. 10:00
  111. RIMEX CIKLUS 2020 - 1.turnir
    15. december 2019. 20:53
    RIMEX CIKLUS 2020
  112. Hitropotezni upokojenski
    17. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  113. Ciklus ŠK Griže 10/10 (5 min)
    17. december 2019. 17:00
  114. Ciklus ŠK Griže 10/10 (5 min)
    17. december 2019. 17:00
  115. Ekipna liga-Maribor 2020-9. in 10. kolo
    17. december 2019. 17:45
  116. Ekipna liga-Maribor 2020
    17. december 2019. 17:45
  117. Primskovo Kranj - novoletni turnir 2019
    19. december 2019. 17:00
  118. F12
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  119. F9
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  120. F15
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  121. D12
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  122. D15
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  123. D9
    21. december 2019. 00:00
    Regijsko prvenstvo osnovnošolcev in osnovnošolk Goriške
  124. 59. novoletni turnir Stari Mayr Kranj 2019
    21. december 2019. 10:00
  125. Božično - novoletni spominski turnir
    22. december 2019. 09:30
  126. Hitropotezni upokojenski
    24. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  127. Pokal Kozja 2019 9/9
    26. december 2019. 17:00
    Pokal Kozja 2019
  1. Terme Krka OPEN 2019
    27. december 2019. 14:00
  2. Novoletni turnir Šahovskega portala ICP
    28. december 2019. 18:00
  3. Hitropotezni turnir za december 2019
    29. december 2019. 09:00
  4. Hitropotezni upokojenski odpovedan
    31. december 2019. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  5. 3. Odprti amaterski turnir "RABAC OPEN 2020"
    2. januar 2020. 17:00
    MEDNARODNO TEKMOVANJE
  6. 1. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    7. januar 2020. 10:00
  7. Hitropotezni upokojenski
    7. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  8. Ekipna liga-Maribor 2020-11. in 12. kolo
    7. januar 2020. 17:45
    Ekipna liga - Maribor 2020
  9. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 4/8
    10. januar 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  10. Srednješolsko državno prvenstvo 2019/20
    11. januar 2020. 10:45
    Posamično srednješolsko državno prvenstvo 2019/2020
  11. Pokal občine Moravske Toplice (2. konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020)
    12. januar 2020. 09:00
  12. Osnovnošolsko državno prvenstvo 2019/20
    12. januar 2020. 09:30
    Posamično osnovnošolsko državno prvenstvo 2019/2020
  13. Hitropotezni upokojenski
    14. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  14. Ciklus ŠK Griže 2020 1/10 (10 min)
    14. januar 2020. 17:00
  15. 73. LJUBLJANSKA ŠAHOVSKA LIGA ZA LETO 2020
    16. januar 2020. 18:00
  16. Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2020
    18. januar 2020. 09:00
  17. Posamično prvenstvo mladih mariborske regije za leto 2020 v kategorijah U8 do U20
    18. januar 2020. 09:00
  18. Koroški ciklus januar
    18. januar 2020. 09:00
  19. Regijsko prvenstvo Notranjske
    18. januar 2020. 09:00
  20. POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA FANTE ZA LETO 2020
    18. januar 2020. 09:00
  21. Področno prvestno Posavja 2020
    18. januar 2020. 09:00
  22. Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - D8-D10
    18. januar 2020. 09:00
  23. Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F10
    18. januar 2020. 10:00
  24. Koroško mladinsko prvenstvo 2020
    19. januar 2020. 10:00
  25. Hitropotezni ciklus 2020 1/12
    20. januar 2020. 17:30
  26. Hitropotezni upokojenski
    21. januar 2020. 10:00
    Hitropotezni upokojenski
  27. 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020
    21. januar 2020. 17:00
  28. 1. turnir ciklus Kranj 2020
    21. januar 2020. 17:15
  29. Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - standardni šah
    21. januar 2020. 18:00
  30. Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 4. turnir
    22. januar 2020. 15:45
  31. VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA
    24. januar 2020. 00:00
  32. 25. HIT open Nova Gorica B open
    24. januar 2020. 00:00
    25. HIT open 2020
  33. 25. HIT open Nova Gorica A open
    24. januar 2020. 00:00
    25. HIT open 2020
  34. Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - pospešeni šah
    24. januar 2020. 18:00
  35. Pokal Slovenskih železnic 1_10
    25. januar 2020. 09:00
  36. Obalno mladinsko prvenstvo - kvalifikacije za DP
    25. januar 2020. 10:00
  37. Prvenstvo ZDSSS v hitropoteznem šahu 2020
    25. januar 2020. 10:00
  38. Hitropotezno prvenstvo Izole 2020 - 01
    25. januar 2020. 18:00
  39. 3. konectedenski turnir ŠD Pomgrad 2020
    26. januar 2020. 09:00
  40. Hitropotezni turnir
    26. januar 2020. 09:00
  41. 20. Nikolićev memorial
    26. januar 2020. 10:00
  42. Hitropotezni ciklus 2020 2/12
    27. januar 2020. 17:30
  43. CIKLUS HITROPOTEZNI ŠK ŽALEC 1/2020
    27. januar 2020. 18:00
  44. 2. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    28. januar 2020. 10:00
  45. Ciklus ŠK Griže 2020 1/10 ( 5 min)
    28. januar 2020. 17:00
  46. Torkov turnir v hotelu Kras 2020 - 02
    28. januar 2020. 18:00
  47. Hitropotezni Železničar
    29. januar 2020. 17:00
  48. Sredin Val v Kopru
    29. januar 2020. 18:00
  49. Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 02
    30. januar 2020. 19:00
  50. Odprti turnir Železničarskega šahovskega kluba Maribor v počasnem šahu
    31. januar 2020. 00:00
  51. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/02
    31. januar 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  52. ŠK Branik-redni mesečni 1-2020
    31. januar 2020. 18:00
  53. Hitropotezni turnir ŠD KRKA NM 2/2020
    31. januar 2020. 18:00
  54. Serija Domnov 3+2/ 2. turnir
    1. februar 2020. 18:00
  55. Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 04
    3. februar 2020. 19:00
  56. 3. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    4. februar 2020. 10:00
  57. Memorial Karmen in Oskarja Orela
    5. februar 2020. 17:00
  58. Posamično prvenstvo upokojencev 2020 feb
    6. februar 2020. 09:30
  59. Ekipno prvenstvo OŠ celjske regije 2020
    6. februar 2020. 15:00
  60. Ekipno DP v pospešenem šahu za člane
    7. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  61. Ekipno DP v pospešenem šahu za članice
    7. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  62. Amaterski turnir Šahovske akademije BMP
    7. februar 2020. 16:00
  63. ODPRTO MLADINSKO PRVENSTVO ŠS TOMO ZUPAN V STANDARDNEM ŠAHU 2020
    7. februar 2020. 17:00
  64. Prvak Frama hitropotezni 2020 feb
    7. februar 2020. 18:00
  65. Serija Rampin Koper 2020 - 03
    7. februar 2020. 19:00
  66. Posamično DP v pospešenem šahu za člane
    8. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  67. Posamično DP v pospešenem šahu za članice
    8. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  68. Mladinski turnir Šahovske akademije BMP
    8. februar 2020. 09:30
  69. Posamično DP v hitropoteznem šahu za člane
    9. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  70. Posamično DP v hitropoteznem šahu za članice
    9. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  71. Ekipno DP v hitropoteznem šahu za člane
    9. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  72. Ekipno DP v hitropoteznem šahu za članice
    9. februar 2020. 00:00
    Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo članov in članic za leto 2020
  73. RIMEX CIKLUS 2020 - 2.turnir
    9. februar 2020. 10:00
  74. Hitropotezni upokojenski
    11. februar 2020. 10:00
  75. 2. turnir ciklus Kranj 2020
    11. februar 2020. 17:15
  76. Hitropotezni Železničar
    12. februar 2020. 17:00
  77. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 5/8
    14. februar 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  78. Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 3/2020
    14. februar 2020. 18:00
  79. Konjiški ciklus 2020 februar
    14. februar 2020. 18:00
  80. D16
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  81. D12
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  82. F10
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  83. F18
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  84. F16
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  85. F14
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  86. F12
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  87. D10
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  88. D18
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  89. D14
    15. februar 2020. 15:30
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  90. Ciklus SENIOR 2020 -1/10
    17. februar 2020. 09:30
  91. 4. turnir upokojencev Gorenjske 2020
    18. februar 2020. 10:00
  92. F8
    19. februar 2020. 11:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  93. D8
    19. februar 2020. 11:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  94. Hitropotezni Železničar
    19. februar 2020. 17:00
  95. Prvak Frama pospešeni 2020 feb
    21. februar 2020. 18:00
  96. Pospešeno mladinsko DP za fante do 8 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  97. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 18 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  98. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 16 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  99. Pospešeno mladinsko DP za fante do 18 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  100. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 8 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  101. Pospešeno mladinsko DP za fante do 16 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  102. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 12 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  103. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 14 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  104. Pospešeno mladinsko DP za fante do 14 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  105. Pospešeno mladinsko DP za fante do 12 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  106. Pospešeno mladinsko DP za fante do 10 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  107. Pospešeno mladinsko DP za dekleta do 10 let
    22. februar 2020. 00:00
    Posamično šahovsko državno prvenstvo mladih do 8, 10, 12, 14, 16 in 18 let za leto 2020
  108. 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020
    25. februar 2020. 17:00
  109. Hitropotezni Železničar
    26. februar 2020. 17:00
  110. 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020
    28. februar 2020. 15:30
  111. Odprta kadetska liga 4/6
    29. februar 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  112. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/03
    6. marec 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  113. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - Turnir mladih
    7. marec 2020. 10:00
  114. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - Turnir najmlajših
    7. marec 2020. 10:00
  115. MLADINSKI ŠAHOVSKI TURNIR HOOD Ljubljana open 2020 - turnir spremljevalcev
    7. marec 2020. 10:00
  116. Odprta kadetska liga 5/6
    21. marec 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  117. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 6/8
    27. marec 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  118. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/04
    3. april 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  119. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 7/8
    17. april 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  120. Odprta kadetska liga 6/6
    18. april 2020. 09:00
    Kozjanska kadetska liga 2019/20
  121. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/05
    1. maj 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  122. Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 8/8
    5. junij 2020. 15:30
    Štajerska kadetska liga 2019/2020
  123. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/06
    5. junij 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  124. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/07
    4. september 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  125. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/08
    2. oktober 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  126. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/09
    6. november 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  127. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/10
    4. december 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
  128. Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/11
    18. december 2020. 18:00
    Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020