Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Skupina: Rating: Ženske:
Absolutno
SLO_ID Priimek Ime Naziv Društvo ELO Letnik
1. 1010815 Lenič Luka GM TAJFUN - ŠK Ljubljana 2627 (1988)
2. 1050286 Borišek Jure GM TAJFUN - ŠK Ljubljana 2591 (1986)
3. 1050287 Škoberne Jure GM ŠD Posočje 2561 (1987)
4. 1010020 Pavasovič Duško GM TAJFUN - ŠK Ljubljana 2539 (1976)
5. 1020899 Beliavsky Alexander GM ŠD Ptuj 2514 (1953)
6. 1070026 Šebenik Matej GM TAJFUN - ŠK Ljubljana 2492 (1983)
7. 1060244 Zorko Jure IM TAJFUN - ŠK Ljubljana 2457 (1988)
8. 1021677 Mihalčišin Adrian GM ŽŠK Maribor Poligram 2455 (1954)
9. 1080596 Markoja Boris IM ŽŠK Maribor Poligram 2447 (1998)
10. 1015388 Šubelj Jan IM ŽŠK Maribor Poligram 2426 (2004)
11. 1040018 Tratar Marko GM ŠK Branik Maribor 2419 (1974)
12. 1010004 Jelen Iztok IM 2415 (1947)
13. 1020721 Sakelšek Tadej IM ŽŠK Maribor Poligram 2412 (1986)
14. 1244329 Di Benedetto Edoardo 2410
15. 1061573 Dobrovoljc Vid FM ŠD KRKA Novo mesto 2408 (2000)
16. 1020003 Mohr Georg GM ŽŠK Maribor Poligram 2407 (1965)
17. 1050281 Srebrnič Marko FM ŠD Posočje 2400 (1987)
18. 1020103 Podkrižnik Gregor FM ŠK Impol Slovenska Bistrica 2400 (1978)
19. 1040002 Grosar Aljoša IM ŠK Nova Gorica 2399 (1967)
20. 1070001 Gostiša Leon IM ŠD Vrhnika 2394 (1961)
21. 1010005 Mikac Matjaž IM Celjski ŠK 2393 (1964)
22. 1021969 Tomazini Žan IM ŠK Impol Slovenska Bistrica 2392 (1994)
23. 1244341 Tadic Stefan 2390
24. 1041412 Drnovšek Gal IM ŠS Tomo Zupan Kranj 2387 (1995)
25. 1070023 Šoln Primož IM ŠD dr.Milan Vidmar Ljubljana 2381 (1978)
26. 1090336 Špalir Jernej IM ŠD Posočje 2377 (1992)
27. 1021927 Tomazini Aljoša FM ŠK Impol Slovenska Bistrica 2376 (1993)
28. 1020036 Ankerst Mihael FM ŠD Gorenjka Lesce 2370 (1972)
29. 1010332 Bratovič Blaž FM ŠD Gorenjka Lesce 2364 (1985)
30. 1010067 Furlan Miha FM ŠK Trebnje BMP 2361 (1969)
31. 1010006 Šifrer Darko IM ŽŠK Maribor Poligram 2359 (1956)
32. 1244324 Drazic Sinisa 2356
33. 1020058 Veličkovič Zoran IM ŠK Branik Maribor 2354 (1969)
34. 1110130 Štajner Samo FM ŠK Triglav Krško 2354 (1987)
35. 1080597 Skuhala Jernej FM ŽŠK Maribor Poligram 2351 (1998)
36. 1244332 Favaloro Andrea 2349
37. 1070024 Praznik Niko IM ŠD Vrhnika 2348 (1979)
38. 1020004 Musil Vojko IM ŽŠK Maribor Poligram 2340 (1945)
39. 1020078 Mazi Leon IM ŠS Tomo Zupan Kranj 2340 (1959)
40. 1080190 Gjuran Denis FM ŠD Pomgrad 2334 (1986)
41. 1030371 Hržica Rok FM ŠD Savinjčan 2333 (1989)
42. 1010161 Zorman Vojko FM 2332 (1953)
43. 1050232 Beletič Danijel FM ŠD Posočje 2328 (1979)
44. 1021392 Kokol Peter FM ŽŠK Maribor Poligram 2327 (1989)
45. 1070002 Podlesnik Bogdan IM ŠD Posočje 2325 (1961)
46. 1070317 Kavčič Žan FM ŠD Vrhnika 2325 (1986)
47. 1244339 Ongut Tamas Gunes 2322
48. 1020005 Cigan Štefan IM ŠD Pomgrad 2318 (1966)
49. 1020075 Brglez Rado FM ŠD Ptuj 2315 (1965)
50. 1090001 Krumpačnik Domen IM Celjski ŠK 2315 (1966)