Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Osrednja slovenska liga 2020
Ekipa: Igralec ELO RO FIDE-ID
1. ŠK IG
1. Janželj, Tim IM 2471 2448 14607913
2. Jelen, Igor IM 2343 2368 14600668
3. Janželj, Lara wFM 2238 2321 14608391
4. Hiti, Domen MK 2211 2312 14606798
5. Rožič, Samo MK 2214 2297 14605260
6. Rožič, Adrijan MK 2034 1996 14604647
7. Župec, Jan I 1973 2140 14607328
8. Jelen, Miha III 1857 2086 14611791
9. Župec, Nejc II 1868 2006 14606054
10. Jelen, Luka III 1329 1645 14632985
11. Jelen, Anja w3 1317 1648 14625458
12. Janželj, Erika-Marija 1719 14633833
2. ŠD MENGEŠ-TRZIN
1. Šubelj, Jan IM 2410 2404 14618583
2. Timagin, Petr FM 2333 2474 4137698
3. Marn, Jan FM 2352 2241 14619245
4. Mihelič, Vesna wI 1872 2077 14625520
5. Ocepek, Marjan ml. MK 2000 1998 14612763
6. Ocepek, Marjan II 1596 1765 14612755
7. Posavec, Zvone III 1336 1501 14632187
8. Filippovskiy, Nikita III 1534 1749 14638819
9. Bojko, Filip III 1520 1859 14611775
10. Štruklec, Jakob Vid III 1345 1802 14621223
11. Halilovič, Elma 1203 1776 14633981
12. Ocepek, Jan III 1294 1701 73001252
13. Timagina, Sofia IV 1127 1459 14640422
14. Grad, Danijel IV 1204 1593 14625709
15. Zaitcev, Aleksandr 1000 130242927
16. Jerič, Miha IV 1682 14625113
17. Štruklec, Gorazd III 1600 14634945
18. Pibernik, Maruša 1000 14649322
3. ŠD DOMŽALE
1. Plaskan, Jure MK 2174 2331 14605252
2. Jeran, Boštjan CM 2205 2241 14604612
3. Olenik Čampa, Rudi II 2039 2072 14633264
4. Osolin, Bojan MK 2088 2117 14603934
5. Turek, Lan Timotej I 2026 2123 14606020
6. Orehek, Špela wFM 2050 2122 14605872
7. Skok, Jože MK 1966 2177 14601303
8. Osolin, Bogdan MK 1966 2072 14604370
9. Grošelj, Petra wFM 1917 2024 14601435
10. Čokan, Mirko I 1683 1772 14604442
11. Bizjak, Janez II 1787 1645 14605015
12. Hiti, Erik II 1539 1914 14619202
13. Faganel, Kaja w3 1480 1906 14619148
14. Grošelj, Kaja wII 1481 1783 14611341
15. Kosanovič, Aleksander 1309 1766 14640333
16. Hiti, Tim 1330 1775 14619008
17. Grošelj, Jerneja w3 1202 1580 14632667
18. Žmaucar, Miha 1000 14648636
4. ŠK TRZIN BUSCOTRADE
1. Lazar, Aleš ml. FM 2278 2234 14603039
2. Coklin, Marko MK 2204 2230 14601044
3. Šivic, Klemen MK 2057 2101 14603667
4. Lah, Emil MK 1952 2113 14613530
5. ŠK KOMENDA POPOTNIK
1. Debevec, Blaž CM 2159 2209 14605813
2. Gantar, Jan MK 2166 2213 14607875
3. Lučovnik, Tilen MK 2094 2239 14608960
4. Leonardi, Caterina wFM 2001 2144 14601036
5. Juhant, Igor MK 2000 2073 14601532
6. Kralj, Samo MK 2012 2018 14608928
7. Kozarski, Filip I 1945 2030 14607271
8. Mazzini, Katarina w3 1838 1974 73006971
9. Kobold, Andrej MK 1936 1966 14607611
10. Novakovič, Julian I 1820 1995 14612720
11. Zajc, Jan II 1768 2013 14607689
12. Vidmar, Klara wIV 1737 2003 14624753
13. Zidar, Jernej II 1738 1971 14629585
14. Novak, Anže II 1697 1783 14628007
15. Založnik, Vesna wI 1600 1705 14621622
16. Kozarski, Aleksander III 1481 1737 14608901
17. Debeljak, Jaka IV 1665 14646374
6. ŠD ČRNI GRABEN
1. Navinšek, Tomaž FM 2275 2237 14600340
2. Hribar, Janez MK 1957 1947 14601443
3. Skok, Boris MK 1900 2113 14602172
4. Semeja, Mirko II 1801 1848 14612836
5. Jemec, Viktor II 1634 1850 14624001
6. Marinček, Bojan II 1702 1797 14611201
7. Erazem, Franc III 1509 1758 14612607
8. Vidergar, Milan II 1753 14646579
9. Andrejka, Martin IV 1590 14616998
10. Štepec, Žiga 1000 14646587
11. Krulej, Marko 1631 14630524
12. Novak, Andrej IV 1542 14646528
13. Dolinšek, Nejc 1632 14646382
14. Dolinšek, Marjan III 1855 14626497
7. ŠK VIŠNJA GORA STIČNA
1. Pirnat, Sašo MK 2200 2116 14611040
2. Barič, Dušan MK 2016 2081 14601290
3. Jančigaj, Sašo Valentin II 1728 1991 14624982
4. Lesjak, Damjan I 1826 1872 14611180
5. Miceli, Dario Edgardo 1630 1772 14637596
6. Perovšek, Milan I 1749 1861 14605244
7. Ješe, Janez I 1702 1846 14611112
8. Kamenšek, Ivan II 1729 1812 14605961
9. Sotirov, Pavle II 1736 1886 14611295
10. Žunič, Boštjan III 1504 14634856
11. Pažin, Boris 1500 14632128
12. Kastelic, Anton II 1807 14611147
13. Lampret, Janez II 1818 14624184
14. Strušnik, Klemen 1000 14646102
8. KLINIČNI CENTER
1. Peršl, Bojan MK 2078 2153 14609053
2. Žmavc, Mark I 1898 1931 14634970
3. Marinko, Peter 1756 1948 14643286
4. Sivčevič, Nusret I 1799 1880 14611287
5. Babič, Miroslav IV 1671 1867 14632489
6. Hribar, Andrej I 1726 1819 14611023
7. Sfiligoj, Anže 1714 1729 14637979
8. Drčar, Andraž 1443 1017 14643707
9. Tanšek, Branko 1520 1586 14637987
10. Komelj, Erazem 1902 14629402
11. Petkovič, Boris 1008 14643715
12. Šetina, Miha 1000 14649217
13. Lipovšek, Pavel 1500 14649233
14. Gerden, Tomaž 1000 14646595
9. KPŠRD KAREL JERAJ
1. Butala, Marjan MK 1858 2073 14601052
2. Mlačnik, Janez MK 1822 1934 14606909
3. Kutin, Dušan I 1829 1905 14603527
4. Novaković, Novica II 1673 1785 14612739
5. Vertačnik, Viktor II 1633 1827 14604620
6. Kočevar, Leopold I 1576 1772 14637782
7. Čižman, Gregor II 1511 1653 14605660
8. Ulaga, Karel II 1418 1645 14614022
9. Kanc, Ignacij II 1398 1669 14613646
10. Žgajnar, Nataša 1000 14652005
10. ŠK TRZIN PEKOS PUB
1. Jukan, Nesib MK 1977 2099 14608855
2. Leben, Dušan II 1838 1881 14608952
3. Konvalinka, Kostja II 1713 1807 14608880
4. Abe, Aljaž II 1710 1769 14610850
11. ŠD MENGEŠ-TRZIN
1. Veskovič, Džemal I 1894 1910 14611325
2. Sedlar, Tomo II 1845 1915 14613026
3. Mijatovič, Nebojša III 1846 1779 14612984
4. Simičak, Metod II 1635 1848 14611279
5. Grašič, Marjan II 1702 1716 14612615
6. Pečnik, Primož II 1737 1934 14605988
7. Hafner, Branko III 1491 1551 14611783
8. Hečimovič, Edi III 1337 1630 14639475
9. Hribar, Franc II 1376 1633 14612623
10. Opara, Matej 1399 1565 14637693
11. Skok, Vladimir II 1847 14613034
12. Saradjen, Darja 1739 14601389
13. Kovačič, Bojan IV 1553 14619849
14. Kern, Marjan II 1933 14612933
15. Bahlen Dogbatsey, Etsey Taras IV 1566 14642220
16. Siladi, Stipe 1263 14644517
17. Kladnik, Boris 1000 14646684
18. Lajovic, Maks IV 1576 14625881
12. ŠK KOMENDA POGI
1. Trebušak, Anton MK 1791 1888 14603063
2. Poglajen, Franc MK 1762 1891 14604817
3. Trpin, Alenka wI 1732 1811 14605295
4. More, Erlend II 1625 1690 14615002
5. Perme, Martin II 1598 1964 14635488
6. Žličar, Jure II 1518 1870 14633124
7. Cimperman, Teo II 1488 1887 14635500
8. Perme, Metod 1309 1482 14639963
9. Maček, Inti wII 1165 1764 14635470
10. Babarović, Fran 1150 1564 14641429
11. Lapanje, Ajda 1022 1598 14637880
12. Fujan, Martin 1000 14640317
13. Perme, Stanko IV 1624 14639645
14. Ojsteršek, Peter 1605 14619032
15. Perme, Lojze 1094 14642204
16. Erce, Timotej 1000 14648245
17. Keber, Aljoša 1413 14643740