Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD FRAM
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram 2012 mariborska 1932
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Mitrovič Boris Perkovič Boris 040 585 675 boris.framski@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram SRE 17-22, PET 18-22,NED 10-12 82499276 246 1
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačko Tamara 1500
2 Ačko Maša wIV 1500
3 Adam Miroslav I 2079 1978 1985 1970
4 Babič Drago 1490 1000
5 Badrov Gal 1645
6 Bajlec Maruša 1500
7 Bedenik Danica 1500
8 Bedenik Matej 1500
9 Bedenik Vlado 1774 1500
10 Bergauer Andrej III 1700
11 Bergauer Mojca 1500
12 Berglez Sašo 1575
13 Berglez Andreja 1513
14 Berglez Barbara 1500
15 Berglez Janez 1586
16 Berglez Tilen IV 1500
17 Bezenšek Rihard III 1500
18 Bezjak Zvonko III 1759 1779 1703
19 Bjelan Nenad 1705 1770 1684
20 Bojc Ivo III 1500
21 Bojc Lena wIV 1500
22 Bojc Daša wMK 1782 1953
23 Božič Jure 1549 1582 1000
24 Božnik Adam 1500
25 Božnik Marko 1500
26 Bračko Franc II 1850
27 Brdnik Tomaž 1500
28 Brezner Franci III 1728 1786 1678
29 Brglez Blaž 1599
30 Brumec Fredi 1000
31 Burulič Martin 1500
32 Cehtl Klemen IV 1581
33 Cvetko Lea 1500
34 Cvirn Rajko III 1729 1703 1616
35 Cvirn Rajko ml. 1530
36 Čolič Tami 1806 1727 1731 1714
37 Damijan Gregor 1500
38 Detela Jernej IV 1546
39 Domadenik Matjaž 1500
40 Domadenik Stanislav 1500
41 Drobne Deja 1500
42 Duh Borovnik Neja 1500
43 Emin Melita 1500
44 Filipič Dina wIV 1500
45 Fišer Petra w3 1721
46 Fišer Robert IV 1528
47 Fišer Romana 1500
48 Flucher Christian IV 1500
49 Fras Maja 1500
50 Fric Klemen IV 1500
51 Fuchs Teja 1500
52 Gabrijan Arnej 1428 1500
53 Gabrijan Timotej II 1777 1918 1753 2127
54 Gačnik Glorija 1500
55 Galič Milan III 1700
56 Gassenburger Nejc 1498 1496
57 Geissler Leo 1554
58 Geissler Neo 1631
59 Gojkovič Vito 1449 1737
60 Grafenauer Matej II 1829
61 Grafenauer Zdravko II 1850
62 Grafenauer Ludvik II 1850
63 Grafenauer Božo II 1836
64 Grindl Danijel III 1754 1828 1694
65 Haložan Gašper 1000
66 Herič Daša 1500
67 Hevir Vladimir I 1984 1980 1904 2034
68 Hojnik Albin II 1801
69 Hojnik Aljaž 1583
70 Hojnik Lea 1500
71 Hojnik Jernej IV 1500
72 Hojnik Zoran 1500
73 Hojnik Manja 1500
74 Hojnik Dejan 1500
75 Hostej Bron 1601 1000
76 Iršič Jure 1500
77 Iršič Jaka 1565
78 Ivanuša Bogomir MK 2078 1926 2056 2047
79 Janžič Barbara 1500
80 Javnik Tadej 1500
81 Ježovnik Eva w3 1517 1775
82 Ježovnik Mojca wII 1549 1593 1596
83 Ježovnik Rok IV 1659
84 Ježovnik Jana w3 1556
85 Jurič Milan II 1637 1590 1463
86 Jurij Jure 1500
87 Jus Marko 1501
88 Kancler Amadej 1411 1000
89 Keček Žanino 1500
90 Kidrič Denis 1500
91 Klasinc Anže 1000
92 Klauž Matevž IV 1524
93 Klavž Matic 1000
94 Klavž Tanja w3 1617
95 Klavž Anton 1500
96 Klavž Zala 1000
97 Klemenčič Marko 1500
98 Klemenčič B. Tara 1500
99 Klinc Tomaž 1500
100 Kocman Miran MK 2150
101 Kodrič Mihael 1500
102 Kokol Sašo 1500
103 Kolar Branko I 1856 1949 1958 1997
104 Kolar Nikita Chanel 1500
105 Kolmanič Tomaž II 1884 1892 1913
106 Koren Dominik 1543
107 Korže Danilo I 1982 1923 1910 2047
108 Kosič Branko II 1885 1897 1821
109 Kostanjevec Tomaž MK 2116 2126 1993
110 Kovač Žan 1500
111 Kovačevič Nik 1500
112 Krajnc Branko 1500
113 Kralj Sabina ml. 1500
114 Kralj Maja wIV 1620
115 Krček Jaka IV 1500
116 Kresnik Davor 1500
117 Krhlanko Timotej 1808
118 Krlej Uroš III 1652
119 Krope Filip 1000
120 Kubale Marko II 1977 1988 1967 2075
121 Kukovec Darko II 1779 1785 1890 1866
122 Lebar Milan 1525
123 Leben Danijel IV 1500
124 Ledinek Matevž IV 1600
125 Ledinek Matic 1500
126 Leskovar Niko 1528
127 Lešnik Nina 1000
128 Libman Karin wIV 1500
129 Lipovšek Miran 1955 1948 1000
130 Luketič Liljana 1500
131 Marčič Uroš 1614
132 Maver Nataša wIV 1546
133 Maver Uroš 1500
134 Mehle Dejan IV 1500
135 Mejal Davorin I 1891 1899
136 Mejal Primož IV 1526
137 Mejal Sara 1500
138 Mejal Jože II 1971 1914 1880
139 Mejal Gorazd 1502
140 Meklav Mihael 1500
141 Mernik Simon 1500
142 Mernik Martin 1500
143 Mesič Zijad 1500
144 Mesič Aldin 1500
145 Mir Mojca 1500
146 Mitrovič Boris MK 1982 2028 1855 2089
147 Mohorič Marjeta 1500
148 Mom Drago IV 1500
149 Mom Manja 1500
150 Mom Robert 1500
151 Mom Rado 1521
152 Murko Urban IV 1662
153 Novak Ratko MK 2034 2182 2059 2335
154 Novak Jože MK 2102
155 Ogorevc Filip 1574
156 Ogorevc Jakob IV 1620 1764
157 Orešnik Rajko 1000
158 Orlovič Franc 1500
159 Paveo Denis 1500
160 Perkovič Boris I 1795 2002
161 Pernek Luka David IV 1611
162 Pirkmajer Tai 1508
163 Plajh Gaja 1500
164 Plajh Jaša 1500
165 Plajnšek Mateja w3 1500
166 Planinc Jan II 1956
167 Plešivčnik Mojca 1513
168 Pliberšek Matjaž III 1700
169 Podbojec Prelog Klemen IV 1510
170 Podbojec Prelog Aleš III 1500 1742
171 Podgoršek Aleš IV 1500
172 Podgoršek Peter 1500
173 Polenčič Urban 1486
174 Polenčič Žiga 1490
175 Potočnik Anja 1500
176 Požar Iva wIV 1500
177 Predikaka Lea 1510
178 Pristavnik Jani II 1850
179 Pristavnik Jože II 1850
180 Pušnik Metka wIV 1500
181 Rajšp Samo 1500
182 Rajšp Tjaša w3 1598
183 Rebernak Duška 1000
184 Rečnik Gregor I 1938 1960 1948 2000
185 Repnik Tamara 1610
186 Repnik Jože III 1700
187 Rozman Maksim 1761 1711 1000
188 Rudl Miha III 1676
189 Rudl Rok 1537
190 Satler Marko 1500
191 Sever Alen II 1770
192 Slana Mirko I 1992 1949
193 Sokot Vanja 1000
194 Sonički Dolores 1500
195 Soršak Matej 1500
196 Stavbar Urban 1500
197 Stres Maša 1500
198 Stres Nejc IV 1581
199 Šardi Darko I 1963 1995 1971 2080
200 Šešum Anja 1500
201 Šetar Bogomir 1655 1711 1708
202 Šetar Sandra 1500
203 Škerget Ivan 1500
204 Šket Janez I 1998
205 Šlamberger Jernej III 1592
206 Šlamberger Natalija wIV 1500
207 Šlamberger Davorin 1500
208 Šlamberger Marko IV 1631
209 Šlamberger Boštjan IV 1559
210 Šoba Jaša 1511
211 Šoštarič Marko MK 2114 1979 2016 1947
212 Špendl Matjaž 1500
213 Špendl Tine 1500
214 Štern Aljaž 1674
215 Štern Jernej 1513
216 Tičar Tjaša wIV 1500
217 Tomše Edi 1500
218 Toplišek Mojca 1500
219 Toplišek Maj III 1497 1567 1795
220 Toplišek Peter 1500
221 Toplišek Nejc 1500
222 Tučič Robert IV 1624
223 Tušek Alen 1763
224 Ule Iva 1500
225 Unuk Tonja 1668 1571
226 Unuk Domen 1500
227 Uranjek Mojca w3 1574
228 Vake Marko 1500
229 Valdhuber Sluga Teo 1000
230 Velec Jože I 1866 1933 2030
231 Velec Miha III 1676
232 Vidovič Luka 1500
233 Vihar Romana 1500
234 Vihar Jure III 1731
235 Vihar Franc 1500
236 Vrecl Mirko IV 1614
237 Vrečko Kristjan 1536
238 Zadnik Luka 1500
239 Zamolo Borut 1500
240 Zamolo Nina 1500
241 Zamolo Aja 1500
242 Zelenik Matija 1609
243 Željko Janez II 1681 1763 1792 1757
244 Žgalin Tjaša 1500
245 Žgalin Matjaž IV 1500
246 Žgalin Miro II 1769