Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD FRAM
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram 2012 mariborska 1932
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- boris.framski@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Turnerjeva ulica 113, 2313 Fram SRE 17-22, PET 18-22,NED 10-12 82499276 243 24
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačko Maša wIV 1500
2 Ačko Tamara 1500
3 Adam Miroslav I 2080 2014 2041 1970
4 Badrov Gal 1645
5 Bajlec Maruša 1500
6 Bedenik Vlado 1696 1500
7 Bedenik Danica 1500
8 Bedenik Matej 1500
9 Bergauer Mojca 1500
10 Bergauer Andrej III 1700
11 Berglez Janez 1586
12 Berglez Tilen IV 1500
13 Berglez Sašo 1575
14 Berglez Barbara 1500
15 Berglez Andreja 1513
16 Bezenšek Rihard III 1500
17 Bezjak Zvonko III 1770 1632 1703
18 Bjelan Nenad 1580 1566 1684
19 Bojc Ivo III 1500
20 Bojc Daša wMK 1636 1953
21 Bojc Lena wIV 1500
22 Božič Jure 1000
23 Božnik Adam 1500
24 Božnik Marko 1500
25 Bračko Franc II 1850
26 Brdnik Tomaž 1500
27 Brezner Franci III 1656 1643 1678
28 Brglez Blaž 1599
29 Brumec Fredi 1000
30 Burulič Martin 1500
31 Cehtl Klemen IV 1581
32 Cvetko Lea 1500
33 Cvirn Rajko III 1549 1505 1616
34 Cvirn Rajko ml. 1530
35 Čolič Tami 1718 1594 1621 1714
36 Damijan Gregor 1500
37 Detela Jernej IV 1546
38 Domadenik Matjaž 1500
39 Domadenik Stanislav 1500
40 Drobne Deja 1500
41 Duh Borovnik Neja 1500
42 Emin Melita 1500
43 Filipič Dina wIV 1500
44 Fišer Petra w3 1721
45 Fišer Romana 1500
46 Fišer Robert IV 1528
47 Flucher Christian IV 1500
48 Fras Maja 1500
49 Fric Klemen IV 1500
50 Fuchs Teja 1500
51 Gabrijan Arnej 1046 1500
52 Gabrijan Timotej II 1629 1733 1588 2127
53 Gačnik Glorija 1500
54 Galič Milan III 1700
55 Gassenburger Nejc 1188 1496
56 Geissler Leo 1554
57 Geissler Neo 1631
58 Gojkovič Vito 1082 1737
59 Grafenauer Matej II 1829
60 Grafenauer Božo II 1836
61 Grafenauer Zdravko II 1850
62 Grafenauer Ludvik II 1850
63 Grindl Danijel III 1607 1704 1694
64 Gunšek Alfred II 1661 1641 1596 1677
65 Herič Daša 1500
66 Hevir Vladimir I 1986 1949 1882 2034
67 Hojnik Aljaž 1583
68 Hojnik Zoran 1500
69 Hojnik Dejan 1500
70 Hojnik Jernej IV 1500
71 Hojnik Manja 1500
72 Hojnik Albin II 1801
73 Hojnik Lea 1500
74 Iršič Jure 1500
75 Iršič Jaka 1565
76 Ivanuša Bogomir MK 2078 2093 2086 2047
77 Janžič Barbara 1500
78 Javnik Tadej 1500
79 Ježovnik Eva w3 1195 1775
80 Ježovnik Rok IV 1659
81 Ježovnik Jana w3 1556
82 Ježovnik Mojca wII 1322 1596
83 Jurič Milan II 1408 1513 1463
84 Jurij Jure 1500
85 Jus Marko 1501
86 Keček Žanino 1500
87 Kidrič Denis 1500
88 Klasinc Anže 1000
89 Klauž Matevž IV 1524
90 Klavž Zala 1000
91 Klavž Matic 1000
92 Klavž Miran III 1680
93 Klavž Anton 1500
94 Klavž Tanja w3 1617
95 Klemenčič Marko 1500
96 Klemenčič B. Tara 1500
97 Klinc Tomaž 1500
98 Kocman Miran MK 2150
99 Kodrič Mihael 1500
100 Kokol Sašo 1500
101 Kolar Branko I 1763 1965 2014 1997
102 Kolar Nikita Chanel 1500
103 Kolmanič Tomaž II 1810 1819 1913
104 Koren Dominik 1543
105 Korže Danilo I 1968 1903 1864 2047
106 Kosič Branko II 1808 1829 1821
107 Kostanjevec Tomaž MK 2116 1993
108 Kovač Žan 1500
109 Kovačevič Nik 1500
110 Krajnc Branko 1500
111 Kralj Maja wIV 1620
112 Kralj Sabina ml. 1500
113 Krček Jaka IV 1500
114 Kresnik Davor 1500
115 Krhlanko Timotej 1808
116 Krlej Uroš III 1652
117 Krope Filip 1000
118 Kubale Marko II 1945 1980 1945 2075
119 Kukovec Darko II 1632 1885 1839 1866
120 Lebar Milan 1525
121 Leben Danijel IV 1500
122 Ledinek Matevž IV 1600
123 Ledinek Matic 1500
124 Leskovar Niko 1528
125 Lešnik Nina 1000
126 Libman Karin wIV 1500
127 Lipovšek Miran 1925 1914 1000
128 Luketič Liljana 1500
129 Marčič Uroš 1614
130 Maver Nataša wIV 1546
131 Maver Uroš 1500
132 Mehle Dejan IV 1500
133 Mejal Jože II 1974 1912 1880
134 Mejal Sara 1500
135 Mejal Gorazd 1502
136 Mejal Primož IV 1526
137 Mejal Davorin I 1858 1899
138 Meklav Mihael 1500
139 Mernik Martin 1500
140 Mernik Simon 1500
141 Mesič Aldin 1500
142 Mesič Zijad 1500
143 Mir Mojca 1500
144 Mitrovič Boris MK 1968 2066 1966 2089
145 Mohorič Marjeta 1500
146 Mom Manja 1500
147 Mom Drago IV 1500
148 Mom Rado 1521
149 Mom Robert 1500
150 Murko Urban IV 1662
151 Novak Ratko MK 2121 2221 2118 2335
152 Novak Jože MK 2102
153 Ogorevc Jakob IV 1366 1764
154 Ogorevc Filip 1574
155 Orešnik Rajko 1000
156 Orlovič Franc 1500
157 Paveo Denis 1500
158 Perkovič Boris I 2002
159 Pernek Luka David IV 1611
160 Pirkmajer Tai 1508
161 Plajh Jaša 1500
162 Plajh Gaja 1500
163 Plajnšek Mateja w3 1500
164 Planinc Jan II 1956
165 Plešivčnik Mojca 1513
166 Pliberšek Matjaž III 1700
167 Podbojec Prelog Klemen IV 1510
168 Podbojec Prelog Aleš III 1167 1742
169 Podgoršek Peter 1500
170 Podgoršek Aleš IV 1500
171 Polenčič Urban 1486
172 Polenčič Žiga 1490
173 Potočnik Anja 1500
174 Požar Iva wIV 1500
175 Predikaka Lea 1510
176 Pristavnik Jani II 1850
177 Pristavnik Jože II 1850
178 Pušnik Metka wIV 1500
179 Rajšp Tjaša w3 1598
180 Rajšp Samo 1500
181 Rebernak Duška 1000
182 Repnik Jože III 1700
183 Repnik Tamara 1610
184 Rudl Miha III 1676
185 Rudl Rok 1537
186 Satler Marko 1500
187 Sever Alen II 1770
188 Slana Mirko I 1986 1949
189 Sonički Dolores 1500
190 Soršak Matej 1500
191 Stavbar Urban 1500
192 Stres Maša 1500
193 Stres Nejc IV 1581
194 Šardi Darko I 1889 1906 1934 2080
195 Šegovič Goran 2274 2318 2222 2424
196 Šešum Anja 1500
197 Šetar Bogomir 1425 1518 1708
198 Šetar Sandra 1500
199 Šivic Jernej MK 2095 2073
200 Škerget Ivan 1500
201 Šket Janez I 1998
202 Šlamberger Natalija wIV 1500
203 Šlamberger Boštjan IV 1559
204 Šlamberger Marko IV 1631
205 Šlamberger Jernej III 1592
206 Šlamberger Davorin 1500
207 Šoba Jaša 1511
208 Špendl Matjaž 1500
209 Špendl Tine 1500
210 Štern Aljaž 1674
211 Štern Jernej 1513
212 Tičar Tjaša wIV 1500
213 Tomše Edi 1500
214 Toplišek Maj III 1162 1278 1795
215 Toplišek Mojca 1500
216 Toplišek Peter 1500
217 Toplišek Nejc 1500
218 Tučič Robert IV 1624
219 Tušek Alen 1763
220 Ule Iva 1500
221 Unuk Domen 1500
222 Unuk Tonja 1446 1571
223 Uranjek Mojca w3 1574
224 Vake Marko 1500
225 Valdhuber Sluga Teo 1000
226 Velec Jože I 1914 1878 2030
227 Velec Miha III 1676
228 Vidovič Luka 1500
229 Vihar Romana 1500
230 Vihar Franc 1500
231 Vihar Jure III 1731
232 Vrecl Mirko IV 1614
233 Vrečko Kristjan 1536
234 Vukmirovič Dušan I 2097 2107 2082 2210
235 Zadnik Luka 1500
236 Zamolo Borut 1500
237 Zamolo Aja 1500
238 Zamolo Nina 1500
239 Zelenik Matija 1609
240 Željko Janez II 1469 1602 1654 1757
241 Žgalin Matjaž IV 1500
242 Žgalin Miro II 1769
243 Žgalin Tjaša 1500