Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.



2. članska liga VZHOD

2. članska liga VZHOD

2. članska liga VZHOD

  • Termini in lokacije
    10. avgust 2019

    Termini in lokacije10. avgust 2019
    10. avgust 2019

    1. kolo v soboto, 21. 09. 2019 ob 9:00;
    Lokacije:
    Murska Sobota: ŠD Radenska Pomgrad 3 – ŠD Gornja Radgona
    Ruše: ŠD Kamnica - ŠD Messer Slovenija Ruše
    Maribor: ŠD Ptuj 2 – ŽŠK Maribor 3
    Brežice: ŠK Triglav Krško 2 – ŠK Brežice
    2. kolo v soboto, 19. 10. 2019 ob 9:00 in 3. kolo ob 14:30 – Zdravilišče Radenci;
    4. kolo v soboto, 16. 11. 2019 ob 9:00 in 5. kolo ob 14:30 – Hotel Kunst Krško;
    6. kolo v soboto, 30. 11. 2019 ob 9:00 in 7. kolo ob 14:30 – Kulturni dom Kamnica;
    8. kolo v soboto, 07. 12. 2019 ob 9:00 in 9. kolo ob 14:30 – Hostel Kurent Ptuj;

    Opomba: naknadno (po objavi razpisa) je bila dogovorjena zamenjava lokacij zadnjih dveh terminov, tako da bo 30.11.2019 tekmovanje v Kamnici, 7.12.2019 pa bo tekmovanje na Ptuju.

    1. kolo v soboto, 21. 09. 2019 ob 9:00;
    Lokacije:
    Murska Sobota: ŠD Radenska Pomgrad 3 – ŠD Gornja Radgona
    Ruše: ŠD Kamnica - ŠD Messer Slovenija Ruše
    Maribor: ŠD Ptuj 2 – ŽŠK Maribor 3
    Brežice: ŠK Triglav Krško 2 – ŠK Brežice
    2. kolo v soboto, 19. 10. 2019 ob 9:00 in 3. kolo ob 14:30 – Zdravilišče Radenci;
    4. kolo v soboto, 16. 11. 2019 ob 9:00 in 5. kolo ob 14:30 – Hotel Kunst Krško;
    6. kolo v soboto, 30. 11. 2019 ob 9:00 in 7. kolo ob 14:30 – Kulturni dom Kamnica;
    8. kolo v soboto, 07. 12. 2019 ob 9:00 in 9. kolo ob 14:30 – Hostel Kurent Ptuj;

    Opomba: naknadno (po objavi razpisa) je bila dogovorjena zamenjava lokacij zadnjih dveh terminov, tako da bo 30.11.2019 tekmovanje v Kamnici, 7.12.2019 pa bo tekmovanje na Ptuju.

  • Ekipe s pravico do nastopa
    10. avgust 2019

    Ekipe s pravico do nastopa10. avgust 2019
    10. avgust 2019

    Pravico nastopa imajo naslednje ekipe (žreb je bil izveden 09. 08. 2019 v Murski Soboti):
    1. ŠK Milan Majcen Sevnica
    2. ŠD Radenska Pomgrad 3
    3. ŠD Kamnica
    4. ŠD Ptuj 2
    5. ŠK Triglav Krško 2
    6. ŠK Brežice
    7. ŽŠK Maribor 3
    8. ŠD Messer Ruše Slovenija
    9. ŠD Gornja Radgona

    Pravico nastopa imajo naslednje ekipe (žreb je bil izveden 09. 08. 2019 v Murski Soboti):
    1. ŠK Milan Majcen Sevnica
    2. ŠD Radenska Pomgrad 3
    3. ŠD Kamnica
    4. ŠD Ptuj 2
    5. ŠK Triglav Krško 2
    6. ŠK Brežice
    7. ŽŠK Maribor 3
    8. ŠD Messer Ruše Slovenija
    9. ŠD Gornja Radgona