Lej, ŠAH MAT v Aleji

V ALEJI vabijo na edinstven šahovski dogodek, ki bo navdušil ljubitelje šaha vseh starosti. Dvodnevni šahovski turnir bo potekal v petek, 26. januarja, od 17. ure dalje, ter v soboto, 27. januarja, od 11. ure dalje, na osrednjem prireditvenem prostoru ALEJE.

V petek se bomo podali v svet šahovske simultanke, kjer se bodo šahisti pomerili s šahovskim velemojstrom Juretom Škobernetom. Prav tako bo z nami tudi slovenska velemojstrica in ambasadorka šaha pri Šahovski zvezi Slovenije – Darja Kapš. Čaka pa nas tudi dvoboj proti članom ŠK Tajfun Ljubljana, predavanje o šahovskih prvakih z nagradnim kvizom in otroška ustvarjalna delavnica.

Sobota bo rezervirana za posamezni in ekipni šahovski turnir v pospešenem šahu, predavanje o šahovskih prvakih, nagradni kviz, in seveda, podelitev nagrad najboljšim udeležencem.

PROGRAM:

Petek, 26. januar 2024, od 17. ure dalje

Šahovska simultanka Dvoboj šahistov člana ŠK Tajfun Ljubljana Otroška ustvarjalna delavnica Sobota, 27. januar 2024, od 11. ure dalje

Šahovski turnir posameznikov Ekipni šahovski turnir dvojic v pospešenem šahu Predavanje o šahovskih prvakih Nagradni kviz Podelitev nagrad in pokala Pridružite se nam in si oglejte šahovski turnir v ALEJI, kjer se srečajo strast do šaha, izkušnje vrhunskih šahistov ter zabava za vso družino!

KDAJ: Petek, 26. januar od 17 ure dalje, ter sobota, 27. januar 2024, od 11. ure dalje KJE: ALEJA, osrednji prireditveni prostor