Evropsko veteransko ekipno prvenstvo 2024 bo v Sloveniji - PRIJAVE

Evropsko senirosko ekipno prvenstvo 2024 bo v Sloveniji, pod organizacijo Šahovske zveze Slovenije in sicer od 06. do 16. maja 2024 v Termah Čatež.

Igra se v dveh kategorijah 50 + let in 65 + let. Vsaka ekipa mora imeti štiri (4) igralce in največ enega (1) rezervnega igralca. Ekipe lahko predstavljajo nacionalno zvezo ali katero koli regionalno strukturo nacionalne zveze (klubske ekipe, mestne ekipe, regionalne ekipe, narodne ekipe ali preprosto prijatelji, itd. - ni omejitev), vendar morajo biti vsi igralci člani isti nacionalne zveze.

Ob tej priložnosti vabimo klube, društva, regije, zainteresirane igralce, ... da se prijavite na ta šahovski spektakel. Prijavite se lahko kot ekipa ali posamično ( v tem primeru vas bomo razporedili v ekipo).
Strošek prijavnine organizatorju za igralce je 60 evrov na igralca. Vsaka ekipa mora plačati ECU (Evropska šahovska zveza) prijavnino v znesku 100 eur.

Prijave zbiramo do 15. marca . Za vse prijave, ki prispejo po preteku prijavnega roka si organizator pridržuje pravico zavrnitve prijave oz. zaračunati višjo prijavnino.

PRIJAVNI OBRAZEC

Rezervacije za bivanje v uradnih namestitvah potekajo izključno preko ŠZS. Različne cene in pakete si lahko ogledate v RAZPISU
V kolikor boste bivali v uradnih namestitvah izpolnitev naslednji OBRAZEC - NAMESTITVE.
Slednji obrazec izpolnite tako za igralce kot za spremljevalce.

Uradna stran Evropskega prvenstva