Seminar za praktično uporabo Swiss-Managerja

V petek, 10. februarja, bo v Termah Čatež potekal brezplačni seminar o uporabi sodniškega programa Swiss-Manager, ki ga bo vodila mednarodna sodnica Ana Srebrnič.Seminar bo potekal v hotelu Terme v dvorani Rotary od 11:00 do 12:30. Prijave zbiramo do četrtka, 9. februarja do 16:00 preko e-mail naslova rating@sah-zveza.si ali pri sodniški ekipi mladinskega DP. Zaželeno je, da imajo udeleženci s seboj prenosni računalnik z naloženim programom.

Klubi (in morebitni posamezniki), ki še nimate programa, lahko oddate zahtevek za nakup programa preko ŠZS, na rating@sah-zveza.si. V kolikor bo dovolj interesentov lahko uredimo skupinski popust. Ob zahtevku navedite tudi želeno uporabniško ime, s katerim boste v prihodnje dostopali do programa.