Voščilo ob vstopu v 2024

Ob zaključku leta 2023 se želimo zahvaliti vsem šahovskim klubom in šahistom za trud in predanost, ki ste jih vložili v šahovsko skupnost. Skupaj smo ustvarili izjemno leto, polno izzivov, uspehov in šahovskih trenutkov, ki nas bogatijo.

Vstopamo v novo leto 2024 polni pričakovanj in zagona za nove podvige. Šah nas povezuje in ustvarja edinstveno skupnost v kateri skupaj tvorimo nepozabno šahovsko zgodbo.

Želimo vam uspešno in radostno leto 2024, polno ljubezni do šaha in osebnih uspehov. Naj bo vsaka partija priložnost za rast in vsak šahovski dogodek priložnost za nova prijateljstva.

Srečno in zmag polno novo leto!

Šahovska zveza Slovenije