Razpisa šolskih državnih prvenstev 22/23

Objavljena sta razpisa osnovnošolskega in srednješolskega posamičnega državnega prvenstva. Organizatorja prvenstva sta Zavod za šport RS Planica in Šahovska zveza Slovenije, v sodelovanju s Škofijsko klasično gimnazijo. Tekmovanji bosta potekali v soboto in nedeljo, 7. in 8. januarja 2023, v telovadnici Škofijske klasične gimnazije, Štula 23, 1210 Ljubljana – Šentvid.

Uradna stran osnovnošolskega posamičnega DP 2022/2023 in regijske kvalifikacije
Razpis posamičnega DP OŠ za učence in učenke do 12 in 15 let - sobota, 7. januar

Uradna stran srednješolskega DP 2022/2023
Razpis posamičnega DP SŠ za dijake in dijakinje - nedelja, 8. januar

Prijave za kosilo sprejemamo do srede, 04.01.2023 do 12.00!
Kosilo za udeležence in spremljevalce bo po predhodni rezervaciji na voljo v jedilnici Škofijske klasične gimnazije po ceni 8,5 € za igralce/-ke in spremljevalce. Naročilnico šol, naslovljeno na Šahovsko zvezo Slovenije, Bravničarjeva 13, 1000 Ljubljana. In obvezen pripis TRR šole (zaradi izdaje E računa). Naročilnica naj vsebuje tudi število morebitnih brezmesnih obrokov. Naročilnice posreduje vsaka šola ob poimenski prijavi igralcev in spremljevalcev na info@sah-zveza.si najkasneje do 04.01.2023.
Namen: »Prehrana za udeležence šahovskega DP OŠ, 7. 1. 2023«.