Kvalifikacijski turnirji Slovenija šahira, Gorenjka matira 2021

Letos nadaljujemo s tradicionalnim dogodkom Slovenija šahira, Gorenjka matira, ki se vrsti že od leta 2012, z izjemo lanskega leta. Kvalifikacijski turnirji bodo potekali po vsej Sloveniji, seznam vseh si lahko ogledate na naslednji povezavi, kjer najdete tudi rezultate: Slovenija šahira 2021

Najboljši tekmovalci iz lokalnih turnirjev se bodo uvrstili na finalni turnir, ki bo potekal v soboto, 18. decembra s pričetkom ob 10.00, v prostorih Šahovske zveze Slovenije.

Obvezne predprijave in potrditev udeležbe na finalnem turnirju do 13. 12. 2021 v obrazcu - tukaj.

RAZPIS