Teden športa in Olimpijski festival

Septembra bosta v Ljubljani potekala 2 športna dogodka v okviru katerega se bo izvajala promocija športnih panog: Teden športa in Olimpijski festival.
K sodelovanju vabimo prostovoljce, ki bodo najmlajšim in ostalim prisotnim predstavili lepote šahovske igre. Ob tem lahko okoliški klubi predstavite svoje programe in povabite nove člane.

Šah se bo predstavil na Tednu športa na Miniolimpijadi, ki bo potekala na Kongresnem trgu v Ljubljani v četrtek in petek (10. in 11. septembra) od 9.00 do 12.00 ter na Športni tržnici 12. septembra.

Olimpijski festival bo potekal od 25. do 26. septembra, prav tako na Kongresnem trgu.

Dogodkov se bo udeležilo veliko število otrok iz okoliških vrtcev in nižjih razredov OŠ.

Vse zainteresirane vabimo, da se oglasite na e-mail info@sah-zveza.si.