Vabilo klubom k organizaciji prvenstev ŠZS 2021 - 2. krog

Skladno s sklepom 7. korespondenčne seje Tekmovalne komisije objavljamo 2. krog razpisa za organizacijo in/ali soorganizacijo posameznih prvenstev ŠZS za leto 2021 za naslednja tekmovanja:

• Člansko DP in DP članic
• Absolutno mladinsko DP
• Mladinsko DP v standardnem šahu (U8 – U18)
• Mladinsko DP v pospešenem šahu (U8 – U18)
• Veteransko DP
• Pokal ŠZS
• Državna mladinska liga, Prva mladinska liga, Državna liga mladink
• Državna kadetska liga
• Pospešeno in hitropotezno DP za člane in članice
• Pospešeno in hitropotezno DP F/D U16 in U20
• Ekipno DP SŠ F/D 19
• Posamično DP SŠ F/D 19

Za nekatera prvenstva je predviden tudi rezervni termin, ki bo prišel v poštev, če zaradi izrednih okoliščin v zvezi s covid-19 izvedba prvenstva ob prvem terminu ne bo možna. Zato organizatorje naprošamo, da bodo ponudbe za organizacijo veljavne za oba termina. Klubi, ki kandidirate za organizacijo več prvenstev izpolnite obrazec za vsako posebej. Rok za oddajo prijav je 15. december 2020.

Tekmovalni koledar za leto 2021
OBRAZEC - ponudbo za izvedbo tekmovanja
Tekmovalni program za leto 2021