Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Trebnje BMP
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB TREBNJE BARAGOV TRG 1, 8210 TREBNJE 2010 dolenjska 1992
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Brcar Aleš Brcar Aleš - abrcar95@gmail.com http://sah-trebnje.awardspace.com/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Baragov trg 1, Trebnje TO: 17-19 24194743 171 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ajdišek Klemen 1657
2 Almoš Peter 1500
3 Anzelj Tim 1483
4 Arih Bojan 1500
5 Arih Miha 1598
6 Arih Nika 1503
7 Berk Jaka 1000
8 Berk Tio 1500
9 Brcar Peter III 1500
10 Brcar Andrej MK 2008 1981 1951 2087
11 Brcar Damjan 1500
12 Brcar David 1500
13 Brcar Zoja III 1378
14 Brcar Aleš MK 2182 2061 2061 2161
15 Brcar Tanja 1500
16 Brcar Nadja 1500
17 Brcar Domen 1538
18 Brcar Jože 1565
19 Brcar Leja 1500
20 Brcar Vanesa 1500
21 Brcar Matej II 1949 1885 1885 2065
22 Breznikar Miha 1591
23 Breznikar Nastja 1517
24 Butkovec Jože 1594
25 Cakić Todor 1000
26 Cizelj Ema 1651
27 Cizelj Anej 1576
28 Cvetan Urban 1000
29 Černe Svit 1386
30 Čož Jera 1480 1432 1480
31 Dimnik Miha II 1802 1765 1817 1069
32 Dimnik Neža 1000
33 Dimnik Jože 1000
34 Dimnik Renata 1000
35 Dragman Oskar 1000
36 Dragman Maša 1000
37 Ferfole Anja WII 1583
38 Ferfole Žiga III 1514 1642
39 Flajs Aleksander 1000
40 Frelih Ana 1500
41 Furlan Miha FM 2279 2323 2306 2364
42 Gačnik Enej 1000
43 Gazvoda Gal 1564
44 Gazvoda Tija 1500
45 Gole Luka 1500
46 Golob Junja 1500
47 Gorenc Anton IV 1500
48 Grabljevec Urh 1529
49 Grabnar Jure 1000
50 Grabnar Nika Tijana wIV 1441 1819
51 Grandljič Klavdija 1500
52 Gregorčič Lana 1538
53 Gruden Andraž 1634
54 Hazdovac Jaka 1608
55 Hazdovac Tomi 1497
56 Hlebec Jani 1500
57 Hočevar Jože II 1838
58 Horvat Stane III 1556
59 Huč Žiga 1551
60 Hysz Vojko IV 1642
61 Hysz Staš IV 1694
62 Ivanuša Blaž I 2023 2032 2093
63 Jakša Cvetko I 1926 2004 1949 2111
64 Janežič Boštjan 1654
65 Janežič Monika 1500
66 Jerman Uroš IV 1565
67 Jevnikar Štefan 1000
68 Jevševar Patrick 1000
69 Kalčič Peter 1500
70 Kalčič Matej 1706
71 Kalčič Rok 1665
72 Kašič Robi 1732
73 Kermc Ema 1500
74 Kiderič Mito 1000
75 Kocič Alisa 1467 1475
76 Kocič Alis IV 1706 1599
77 Kocjan Barbara 1500
78 Kodrič Martin MK 2274 2193
79 Kodrič Robert III 1500
80 Kopar Matej 1500
81 Koprivc Anita wII 1573
82 Kotar Tija 1000
83 Kotar Anton 1559
84 Kovač Nik 1000
85 Kramar Jana 1468 1721
86 Kramar Julij 1640
87 Kramer Žan III 1000
88 Kramer Zala 1000
89 Kurent Matic 1591
90 Lamovšek Lovro 1500
91 Lazarevič Milan IV 1530
92 Ločičnik Karmen 1500
93 Lovše Timi 1500
94 Luken Jernej 1529
95 Marinšek Primož IV 1602
96 Marinšek Tomaž MK 2094 2115 2069 2130
97 Medvešek Jure 1500
98 Mejak George 2047 1991 2056 2134
99 Močnik Andraž 1500
100 Nemec Matevž 1519
101 Norčič Nejc 1659
102 Norčič Nicki 1500
103 Okoren Bojan III 1500
104 Okorn Marko 1546
105 Opara Jan I 2072 1986 1955 2073
106 Opara Janez 1744 1654
107 Ozimek Gašper 1500
108 Ožek Matija 1000
109 Pajek Anja 1407 1500
110 Pal Tinkara 1505
111 Penca Kocjan Maruša 1708
112 Piškur Mitja FM 2217 2241
113 Podlogar Teja w3 1710
114 Potočnik Marjan II 1850
115 Potočnik Primož MK 2136 2132
116 Prijatelj Jure 1500
117 Prosen Patrik 1500
118 Pucelj Žan 1500
119 Rajer Ana 1556
120 Rajer Rok 1500
121 Rajer Nik 1610
122 Rakar Jošt 1487
123 Repše Jakob 1000
124 Resman Janez III 1537
125 Ribič Uroš 1500
126 Rifelj Gašper 1500
127 Samide Rot Mark 1000
128 Sinur Zarja w3 1416 1412
129 Sinur Erazem 1000
130 Smole Matic 1614
131 Smolič Nik 1500
132 Sokač Megi 1500
133 Stare Maruša 1635
134 Stoimenov Toni IV 1549
135 Stoviček Vlasta 1500
136 Stoviček Zdenka 1500
137 Stražišar Domen 1500
138 Šaljič Bojana 1500
139 Šemrl Nina 1500
140 Šircelj Emanuela 1500
141 Škoporc Urban 1000
142 Škrlj Tim IV 1609
143 Šlajkovec Jože III 1724
144 Šturm Timotej 1673
145 Šturm Zala w3 1626 1581 1731
146 Šuštar Mirko 1813 1567 1559
147 Tobija Žibert Martin 1000
148 Tomažin Darja 1544
149 Tomšič Bojan 1643
150 Tomšič Tomaž 1521
151 Tomšič Rok 1557
152 Tratar Boris 1753
153 Tratar Žiga 1000
154 Tratar Joži 1500
155 Urbančič Rok 1578
156 Urbanič Peter 1000
157 Vidmar Nik 1660
158 Vospernik Marko II 1850
159 Vospernik Andrej MK 2009 2161 2166
160 Vrabec Vinko II 1763
161 Vrabec Jakob 1500
162 Vrabec Damijan III 1699
163 Vrabec Filip 1500
164 Vrana Gašper 1500
165 Vrana Luka 1511
166 Zaplotnik Andraž 1547
167 Zaplotnik Blaž 1521
168 Zupan Maj 1000
169 Zupančič Lan 1000
170 Žago Alen 1500
171 Živkov Domen 1656