Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gornja Radgona
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORNJA RADGONA Trg svobode 12, 9250 Gornja Radgona 2009 pomurska 1948
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- odvetnik.husar@gmail.com www.facebook.com/pages/sahovsko-drustvo-gornja-radgona/1539672309606594
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Osnovna šola Gornja Radgona četrtek 18-23 47556820 79 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Babič Borut 1500
2 Bajkovič Radovan 1759
3 Belec Alan 1608
4 Borko Zora 1516
5 Borkovič Stanko II 1521
6 Breznik Mihael IV 1517
7 Brumec Bojan III 1589
8 Bukošek Anton II 1608 1678
9 Dani Kristijan IV 1691
10 Dimec Jana wII 1472 1760
11 Dimec-Žerdin Cilka 1000
12 Drofenik Branko II 1894
13 Dvanajšček Dare IV 1712
14 Gorenčič Tone II 1850
15 Horvat Franc 1500
16 Hovnik Husar Maša 1543
17 Hovnik Husar Miša wIV 1492
18 Husar Matjaž III 1656 1651 1814
19 Iskra Bojan 1500
20 Jakovljevič Dušan II 1850
21 Jelen Smolko Martina 1500
22 Jenuš Marko III 1749
23 Jocič Momčilo II 1738
24 Kaučič Enej 1500
25 Kavčič Alenka w3 1666
26 Kebler Andreja wII 1678
27 Koračin Alojz II 1698 1580 1739
28 Koren Matjaž 1500
29 Kos Nenad III 1669
30 Kosi Robert IV 1724 1789
31 Kukovec Tadej 1182 1523
32 Kupčič Tilen 1512
33 Lindner Mihael MK 1992 2061 2081 2103
34 Lupscha Filip 1000
35 Manič Branko II 1000
36 Manič Miroljub 1000
37 Manič Matic 1000
38 Mastinšek Marko II 1787 1819 1930
39 Mikolčič Niko 1582
40 Mlinarič Belak Žan 1566
41 Mlinarič Belak Jan 1500
42 Mueller Renato 1500
43 Ojsteršek Jurij II 1457 1548 1855
44 Petek Stanislav 1576
45 Pišek Ladislav 1500
46 Potočnik Mitja I 1966
47 Puntigam Silvester I 1954 1953 2066
48 Rantaša Miha 1000
49 Rantaša Matjaž 1592
50 Rojko Mojca 1536
51 Roškar Zdenko II 1850
52 Rožman Janko II 1850
53 Ružič Evgen MK 2019 1974 1841
54 Skasa Albin II 1912
55 Slana Hana IV 1551
56 Slana Božo II 1851
57 Sretenovič Miroslav 1500
58 Sretenovič Alen 1500
59 Stanek Jakob 1500
60 Stojanovič Zdravko II 1816
61 Šinko Drago II 1570
62 Škrlec Mateja w3 1500
63 Štelcer Marjan II 1859
64 Šterman Andrej 1502
65 Štrakl Gašper 1437
66 Šubašič Marko 1000
67 Vesel Boštjan 1523
68 Vesel Anej 1616
69 Vesel Anej 1500
70 Vogrinec Sašo 1500
71 Vohl Gregor I 1875 1908 1996
72 Vukan Lana 1500
73 Vuković Pia 1500
74 Zadravec Matija 1000
75 Zagorc Dušan 1500
76 Zver Franjo II 1671 1839
77 Žerdin Marko 1500
78 Žinkovič Mitja 1500
79 Žnidarič Franc II 1846