Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gornja Radgona
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORNJA RADGONA Trg svobode 12, 9250 Gornja Radgona 2009 pomurska 1948
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Ojsteršek Jurij ---- ---- odvetnik.husar@gmail.com www.facebook.com/pages/sahovsko-drustvo-gornja-radgona/1539672309606594
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Osnovna šola Gornja Radgona četrtek 18-23 47556820 74 28
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Babič Borut 1500
2 Bajkovič Radovan 1759
3 Belec Alan 1608
4 Borko Zora 1516
5 Borkovič Stanko II 1521
6 Breznik Mihael IV 1517
7 Brumec Bojan III 1589
8 Bukošek Anton II 1608 1678
9 Dani Kristijan IV 1691
10 Dimec Jana wII 1429 1760
11 Drofenik Branko II 1894
12 Dvanajšček Dare IV 1712
13 Gorenčič Tone II 1850
14 Horvat Franc 1500
15 Hovnik Husar Miša wIV 1492
16 Hovnik Husar Maša 1543
17 Husar Matjaž III 1634 1651 1814
18 Iskra Bojan 1500
19 Jakovljevič Dušan II 1850
20 Jelen Smolko Martina 1500
21 Jenuš Marko III 1749
22 Jocič Momčilo II 1738
23 Kaučič Enej 1500
24 Kavčič Alenka w3 1666
25 Kebler Andreja wII 1678
26 Koračin Alojz II 1698 1580 1739
27 Koren Matjaž 1500
28 Kos Nenad III 1669
29 Kosi Robert IV 1724 1789
30 Kukovec Tadej 1182 1523
31 Kupčič Tilen 1512
32 Lindner Mihael MK 2040 2061 2081 2103
33 Lupscha Filip 1000
34 Manič Branko II 1000
35 Manič Matic 1000
36 Mastinšek Marko II 1792 1819 1930
37 Mikolčič Niko 1582
38 Mlinarič Belak Žan 1566
39 Mlinarič Belak Jan 1500
40 Mueller Renato 1500
41 Ojsteršek Jurij II 1537 1548 1855
42 Petek Stanislav 1576
43 Pišek Ladislav 1500
44 Potočnik Mitja I 1966
45 Puntigam Silvester I 1976 1953 2066
46 Rantaša Miha 1000
47 Rantaša Matjaž 1592
48 Rojko Mojca 1536
49 Roškar Zdenko II 1850
50 Rožman Janko II 1850
51 Ružič Evgen MK 2019 1974 1841
52 Skasa Albin II 1912
53 Slana Hana IV 1551
54 Slana Božo II 1851
55 Sretenovič Miroslav 1500
56 Sretenovič Alen 1500
57 Stanek Jakob 1500
58 Stojanovič Zdravko II 1816
59 Šinko Drago II 1570
60 Škrlec Mateja w3 1500
61 Štelcer Marjan II 1859
62 Šterman Andrej 1502
63 Štrakl Gašper 1437
64 Vesel Boštjan 1523
65 Vogrinec Sašo 1500
66 Vohl Gregor I 1867 1908 1996
67 Vukan Lana 1500
68 Vuković Pia 1500
69 Zadravec Matija 2249 2209 2083 1000
70 Zagorc Dušan 1500
71 Zver Franjo II 1671 1839
72 Žerdin Marko 1500
73 Žinkovič Mitja 1500
74 Žnidarič Franc II 1846