Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠS Tomo Zupan Kranj
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠKPD SLEPIH IN SLABOVIDNIH TOMO ZUPAN KRANJ CESTA STANETA ŽAGARJA 27, 4000 KRANJ 2084 gorenjska 1968
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Kosmač Blaž ---- ---- pisarna@tomo-zupan.org http://www.tomo-zupan.org/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
C.Staneta Žagarja 27, Kranj SR,PE 17-20 98376284 201 15
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžič Mišo III 1713
2 Arzenšek Gašper 1500
3 Arzenšek Nika 1500
4 Arzenšek Bojan I 2000
5 Avguštin Jernej 1014 1247
6 Avguštin Simona 1200 1032 1143
7 Beriša Marko IV 1585
8 Berke Ana 1716
9 Bešter Jaša 1500
10 Blaznik Nejc III 1812
11 Blaznik Laura 1500
12 Blažeka Matej FM 2340 2280 2320 1909
13 Blaževič Dragan II 1351 1495
14 Bobnar Samo II 1542 1886 1572 1973
15 Bobnar Vid 1809 1738 1835
16 Bogataj Neža 1606
17 Bogataj Gašper 1371 1362 1810
18 Bojanović Kokot Luka 1500
19 Bujanovič Kokot Luka 1500
20 Bulovec Miha III 1709
21 Cankar Romana wII 1729
22 Cimperman Martin 1400
23 Čadež Aleš 1500
24 Čadež Katja 1543
25 Čebašek Jaka II 1891
26 Čebela Alenka wM 1854 1867
27 Čebulj Šifrer Ožbej III 1448 1367 1337 1798
28 Dajčman Aleksander II 1400 1361 1437 1880
29 Dajčman Nikolaj II 1494 1316 1531 2009
30 Debeljak Boštjan 1500
31 Debeljak Jerneja wI 1705
32 Debeljak Vid II 1922
33 Debeljak Jaka 1500
34 Debeljak Aljaž IV 1575
35 Demšar Maks IV 1246 1066 1709
36 Dežman Aljaž 1033 1584
37 Djukić Taj 1500
38 Dokl Nejc 1500
39 Dolenc Anja wI 1650
40 Dolenc Anže IV 1558
41 Dolenec Matej 1500
42 Dolinar Jan II 1730 1710 1662 1956
43 Dolinar Gašper 1500
44 Dolinar Matic III 1779 1726 1661 2010
45 Dolinar Tomaž IV 1469 1787
46 Drinovec Aleš MK 2106 2115 2121
47 Drnovšek Gal IM 2392 2269 2344 2315
48 Filipič Tilen 1500
49 Gartner jure 1500
50 Gašperin Tim 1695
51 Globevnik Iztok IV 1799 1729
52 Globevnik Gregor III 1648 1518 1881
53 Globevnik Miha III 1411 1404 1706
54 Gojo Dino 1521
55 Goričan Nina 1000
56 Guzelj Jaka 1502
57 Hribar Grega 1641
58 Hribernik Mirko IV 1600
59 Humar Jurij 1351
60 Janžič Davor 1643
61 Jeler Urban III 1124 1147 1623
62 Jeler Lan II 1495 1397 1977
63 Jerančič Nejc 1500
64 Jereb Sašo 1614
65 Justin Matic II 1935
66 Kabič Aron 1500
67 Kalamutova Ana 1562
68 Kalan Vid 1500
69 Kalan Nika 1500
70 Kamenečki Gal 1423
71 Kavčič Uroš MK 2227 2145
72 Kejžar Vid 1522
73 Kejžar Žak 1500
74 Kejžar Petra wMK 2072 2006 1873 2060
75 Kern Adam IV 1286 1209 1610
76 Klavčič Klemen MK 2078
77 Klemenc Maks 1327
78 Kloboves Jaka 1500
79 Konc Alojz 1645
80 Korošič Kristijan II 1650
81 Kos Izak 1000
82 Kosec Nejc 1500
83 Kosi Sabina 1500
84 Kosmač Blaž MK 2162 2164 2132 2346
85 Kovač Leonard 1422
86 Kovačič Peter MK 2176 2138 2165
87 Kovačič Martin I 2000
88 Kovačič Bojan IV 1553
89 Kovše Neža IV 1024 1128 1599
90 Kovše Matija 1503
91 Krek Eva 1631
92 Krek Maja 1603
93 Krek Grega 1571
94 Kristan Andrej 1444
95 Kristanec Romana w3 1600
96 Kunstelj Timon 1500
97 Kunstelj Maj 1500
98 Kuralt Peter III 1569
99 Lasica Vladimir III 1500
100 Lebar Aljaž 1568
101 Ličar Miha 1500
102 Lipavic Vid 1614
103 Logar Metod MK 1950 1980 1887 2125
104 Lombar Manca 1500
105 Lukan Dunja wI 1813
106 Maksin Luka 1520
107 Maksin Nika 1500
108 Marinšek Grega 1500
109 Markun Lovro 1000
110 Markun Boštjan FM 2261 2306 2194 2303
111 Markun Ožbej II 1943 1900 1533 1805
112 Mausser Kočar Aleš 1500
113 Mazi Leon IM 2346 2333 2309 2435
114 Mehani Albert 1500
115 Melihen Nejc 1547
116 Milačič Ana 1579
117 Mlačnik Franc I 1996 2014 2038
118 Mrak Klemen I 1813
119 Mrak Žiga III 1713
120 Muri Emil MK 1765 1925 1816
121 Nonne Igor II 1850
122 Nuhanovič Nurija 1886
123 Oman Ambrož IV 1671
124 Orel Anže I 2007 2025
125 Orel Mušič Simona wFM 1956 1764 1697 1933
126 Osterman Lejla 1500
127 Oštir Luka III 1726
128 Panič Branko I 2018
129 Panič Vesna wI 1964
130 Pavlin David 1500
131 Perčič Gregor 1620
132 Peternel Mark 1500
133 Pirc Boštjan II 1676
134 Pirc Zvone IV 1600
135 Pisk Klemen II 1694
136 Planinšek Bojan II 1735 1733
137 Plevel Orel Žiga III 1102 1693
138 Pogačar Tilen 1500
139 Pokorn Lenart 1583
140 Popovič Bojana wMK 1802 1824 1827
141 Potočnik Janez IV 1491
142 Potočnik Silva wI 1512
143 Preradovič Duško II 1663
144 Prevodnik Nevenka w3 1664
145 Raspet Matevž 1612
146 Robba Jurij IV 1657
147 Robba Martin IV 1570
148 Robba Barbara wII 1336 1732
149 Robba Mirko 1627
150 Rogelj Tomaž I 1765
151 Rozman Franci 1755 1742 1619
152 Rozman Mitja MK 1991 1996 1969 2037
153 Rozman Monika wMK 2084 2144 1998 2163
154 Sefić Lana wI 1219 1190 1125 1787
155 Sefić Benjamin IV 1286
156 Sikira Luka 1500
157 Simonič Primož IV 1601
158 Smirnov Maksim 1176 1412 1281 1640
159 Smolej Matic 1375
160 Sušnik Matej MK 2017 1944 1994 2106
161 Šifrar Tomaž IV 1536
162 Šinkovec Andi III 1619
163 Škripič Tija 1000
164 Škrlep Liza wII 1782
165 Škrlep Nejc II 1857
166 Škrlep Jaka I 1898 1960
167 Škrlep Rok III 1803
168 Škrlj Miha II 1705
169 Šlibar Luka IV 1048 1725
170 Šlibar Miha IV 1043 1748
171 Šlibar Matjaž MK 2191 2171 2161 2188
172 Šmitran Marjana wII 1752
173 Šorli Maja wMK 1940
174 Števanec Lea wFM 2085 2026 2033 2116
175 Štravs Anja 1500
176 Šubic Žiga 1500
177 Šubic Miran 1650
178 Tabakovič Alen II 1755
179 Tič Benjamin 1500
180 Tratnik Davor III 1700
181 Udovč Rok 1500
182 Udovč Bor 1500
183 Vasilenko Veronika 1528
184 Vasilenko Daniel 1000
185 Vižin Ajda w3 1705
186 Zaletelj Aleš I 1957
187 Zarnik Martin 1563
188 Zenjilovski Nik IV 1140 1790
189 Zenjilovski Žan 1445
190 Zlatanova Sara 1538
191 Zorko Zala 1542
192 Zorko Dušan MK 2221 2243 2136 2261
193 Zorko Lana wII 1143 1113 1587
194 Zupančič Živa Hayat wII 1527
195 Zupan Polše Narajan 1617
196 Zupan Škrlj Lovro 1508
197 Zupan Škrlj Gaber 1516
198 Žebre Boštjan IV 1500
199 Žižmond Tim 1500
200 Žnidarič Anže MK 1999 1880 1837 2120
201 Žvan Žiga FM 2210 2270 2210