Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Društvo Tomo Zupan
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
Društvo Tomo Zupan CESTA STANETA ŽAGARJA 27, 4000 KRANJ 2084 gorenjska 1968
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Kosmač Blaž Kosmač Blaž 040 705 325 pisarna@tomo-zupan.org http://www.tomo-zupan.org/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
C.Staneta Žagarja 27, Kranj SR,PE 17-20 98376284 231 21
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adžič Mišo III 1713
2 Arzenšek Gašper 1500
3 Arzenšek Nika 1500
4 Arzenšek Bojan I 2000
5 Avguštin Simona 1521 1461 1143
6 Avguštin Jernej 1247
7 Balažic Jon 1680 1653 1035
8 Beriša Marko IV 1585
9 Berke Ana 2090 2054 2102 1716
10 Bešter Jaša 1500
11 Blaznik Laura 1500
12 Blaznik Nejc III 1812
13 Blažeka Matej FM 2279 2227 2320 1909
14 Blaževič Dragan II 1564 1605 1589 1495
15 Bobnar Samo II 1924 2086 2080 1973
16 Bobnar Vid 1720 1872 1897 1835
17 Bogataj Gašper 1623 1617 1810
18 Bogataj Neža 1606
19 Bojanović Kokot Luka 1500
20 Bujanovič Kokot Luka 1500
21 Bulovec Miha III 1709
22 Cankar Romana wII 1729
23 Cimperman Martin 1400
24 Čadež Katja 1543
25 Čadež Aleš 1500
26 Čebašek Jaka II 1891
27 Čebela Alenka wM 1912 1867
28 Dajčman Nikolaj II 1696 1636 1719 2009
29 Dajčman Aleksander II 1640 1617 1662 1880
30 Debeljak Jerneja wI 1705
31 Debeljak Aljaž IV 1575
32 Debeljak Vid II 1922
33 Debeljak Boštjan 1500
34 Debeljak Jaka 1500
35 Demšar Maks IV 1852 1846 1847 1709
36 Dežman Aljaž 1420 1584
37 Djukić Taj 1500
38 Dokl Nejc 1500
39 Dolenc Anja wI 1650
40 Dolenc Anže IV 1558
41 Dolenec Matej 1500
42 Dolinar Jan II 1838 1826 1797 1956
43 Dolinar Matic III 1867 1836 1807 2010
44 Dolinar Gašper 1500
45 Dolinar Tomaž IV 1681 1787
46 Drinovec Aleš MK 2106 2115 2121
47 Drnovšek Gal IM 2394 2217 2374 2315
48 Eržen Matjaž 1000
49 Eržen Matjaž 1434 1000
50 Filipič Tilen 1500
51 Gartner jure 1500
52 Gašperin Tim 1695
53 Globevnik Iztok IV 1870 1729
54 Globevnik Miha III 1647 1642 1706
55 Globevnik Gregor III 1789 1729 1881
56 Gojo Dino 1521
57 Golubović Erik 2096 2085 1915 1000
58 Golubovič Boris IM 2321 2314 2384 2439
59 Goričan Nina 1000
60 Guzelj Jaka 1502
61 Hribar Grega 1641
62 Humar Jurij 1431 1351
63 Hutter Jerca 1000
64 Janžič Davor 1643
65 Jeler Urban III 1474 1488 1623
66 Jeler Lan II 1697 1638 1977
67 Jenko Andraž 1000
68 Jerančič Nejc 1500
69 Jereb Sašo 1614
70 Jošt Manca 1000
71 Jugovic David Aleksej 1000
72 Justin Matic II 1935
73 Kabič Aron 1500
74 Kalamutova Ana 1562
75 Kalan Vid 1500
76 Kalan Nika 1500
77 Kamenečki Gal 1423
78 Kavčič Uroš MK 2217 2145
79 Kejžar Vid 1522
80 Kejžar Žak 1500
81 Kern Adam IV 1572 1525 1610
82 Klavčič Klemen MK 2078
83 Klemenc Maks 1327
84 Kloboves Jaka 1500
85 Konc Alojz 1645
86 Korošič Kristijan II 1650
87 Kos Izak 1000
88 Kosec Nejc 1500
89 Kosi Sabina 1500
90 Kosmač Blaž MK 2146 1993 2179 2346
91 Kovač Leonard 1422
92 Kovačič Peter MK 2178 2155 2117 2165
93 Kovačič Bojan IV 1553
94 Kovačič Martin I 2000
95 Kovše Matija 1503
96 Kovše Neža IV 1414 1477 1599
97 Krek Eva 1631
98 Krek Maja 1603
99 Krek Grega 1571
100 Kristan Andrej 1444
101 Kristanec Romana w3 1600
102 Kunstelj Timon 1500
103 Kunstelj Maj 1500
104 Kuralt Peter III 1569
105 Kurnik Martin 1000
106 Kurnik Martin 1000
107 Lasica Vladimir III 1500
108 Lebar Nejc 1735 1631 1000
109 Lebar Aljaž 1568
110 Ličar Miha 1500
111 Lipavic Vid 1614
112 Logar Metod MK 2026 1994 1904 2125
113 Logar Žan 1000
114 Lombar Manca 1500
115 Lovšin Bor 1000
116 Lukan Dunja wI 1813
117 Maksin Luka 1520
118 Maksin Nika 1500
119 Marinšek Grega 1500
120 Markun Lovro 1000
121 Markun Boštjan FM 2233 2238 2177 2303
122 Markun Ožbej II 1958 1899 1927 1805
123 Mausser Kočar Aleš 1500
124 Mazi Leon IM 2309 2211 2182 2435
125 Mehani Albert 1500
126 Melihen Nejc 1547
127 Mihajlovič Patricija 1624 1588 1606 1623
128 Milačič Ana 1579
129 Mlačnik Franc I 1963 1971 1978 2038
130 Mrak Klemen I 1813
131 Mrak Žiga III 1713
132 Muri Emil MK 1872 1840 1797 1816
133 Nonne Igor II 1850
134 Nuhanovič Nurija 1755 1886
135 Oblak Tija 1472 1504 1465 1000
136 Oman Ambrož IV 1671
137 Oman Samo 1000
138 Orel Anže I 2007 2025
139 Orel Mušič Simona wFM 1947 1803 1822 1933
140 Osterman Lejla 1500
141 Oštir Luka III 1726
142 Panič Branko I 2018
143 Panič Vesna wI 1964
144 Pavlin David 1500
145 Perčič Gregor 1620
146 Peternel Mark 1500
147 Pirc Boštjan II 1676
148 Pirc Zvone IV 1600
149 Pisk Klemen II 1694
150 Planinšek Bojan II 1818 1733
151 Plevel Orel Žiga III 1424 1693
152 Podjed Anže 1000
153 Pogačar Tilen 1500
154 Pokorn Lenart 1583
155 Popovič Bojana wMK 1881 1894 1827
156 Potočnik Janez IV 1495 1491
157 Potočnik Silva wI 1512
158 Praprotnik Šimunič Izak 1448 1000
159 Preradovič Duško II 1663
160 Prevodnik Nevenka w3 1664
161 Raspet Matevž 1612
162 Rašperger Luka 1000
163 Rašperger Mark 1000
164 Robba Martin IV 1570
165 Robba Jurij IV 1657
166 Robba Mirko 1627
167 Robba Barbara wII 1602 1732
168 Rogelj Tomaž I 1554 1597 1765
169 Rozman Mitja MK 1995 1998 1981 2037
170 Rozman Franci 1853 1845 1619
171 Rozman Bine 1000
172 Rudolf Oton 1000
173 Rupnik Teodor 1000
174 Sajovic Marko MK 2190 1860 1919
175 Sefić Benjamin IV 1286
176 Sefić Lana wI 1531 1514 1483 1787
177 Sikira Luka 1500
178 Simonič Primož IV 1601
179 Smirnov Maksim 1816 2153 1879 1640
180 Smolej Matic 1375
181 Sovinc Žiga 1000
182 Stojanov Tita 1000
183 Sušnik Matej MK 2034 1912 1959 2106
184 Šifrar Tomaž IV 1536
185 Šifrer Ožbej III 1669 1620 1609 1798
186 Šinkovec Andi III 1619
187 Škrlep Nejc II 1857
188 Škrlep Liza wII 1782
189 Škrlep Jaka I 1939 1960
190 Škrlep Rok III 1803
191 Škrlj Miha II 1705
192 Šlibar Matjaž MK 2253 2152 2189 2188
193 Šlibar Luka IV 1429 1725
194 Šlibar Miha IV 1421 1748
195 Šmitran Marjana wII 1752
196 Šorli Maja wMK 1940
197 Špalir Monika wMK 2163 2024 2054 2163
198 Števanec Lea wFM 2085 2026 2033 2116
199 Štravs Anja 1500
200 Šubic Žiga 1500
201 Šubic Miran 1650
202 Tabakovič Alen II 1755
203 Tič Benjamin 1500
204 Tratnik Davor III 1700
205 Turk Jan 1445 1000
206 Udovč Bor 1500
207 Udovč Rok 1500
208 Vasilenko Veronika 1528
209 Vasilenko Daniel 1000
210 Verčič Martin 1565 1288
211 Vižin Ajda w3 1705
212 Zaletelj Aleš I 1957
213 Zarnik Martin 1563
214 Zenjilovski Nik IV 1469 1790
215 Zenjilovski Žan 1445
216 Zevnik Jakob 1000
217 Zevnik Jakob 1000
218 Zlatanova Sara 1538
219 Zorko Dušan MK 2222 2175 2079 2261
220 Zorko Zala 1542
221 Zorko Lana wII 1486 1452 1587
222 Zupančič Ažbe 1000
223 Zupančič Živa Hayat wII 1527
224 Zupan Polše Narajan 1617
225 Zupan Škrlj Lovro 1508
226 Zupan Škrlj Gaber 1516
227 Žebre Boštjan IV 1500
228 Žižmond Tim 1500
229 Žmauc Filip 1000
230 Žnidarič Anže MK 2050 1954 1954 2120
231 Žvan Žiga FM 2192 2236 2210