Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Žalec
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB ŽALEC PEČNIKOVA 1, 3310 ŽALEC 2079 celjska 1947
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Brinovec Dušan ---- ---- dusan.brinovec@turnsek.net
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Pečnikova 1, Žalec PO 18-22 20985959 80 17
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Amon Nejc FM 2325 2104 2015 2328
2 Artič Robi IV 1642
3 Bračič Milan 1821
4 Brežnik Luka 1500
5 Brinovec Franc st. MK 1987 2008 1906
6 Brinovec Loi 1485
7 Brinovec Franci ml. MK 2076 2099
8 Brinovec Dušan CM 2190 2113 2134 2305
9 Brinovec David FM 2260 2257 2317 2363
10 Brinovec Lucy 1311 1119 1618
11 Čeh Brežnik Lovro III 1405 1381 1903
12 Čosič Marin FM 2116 2097 2261
13 Delakorda Simon III 1710
14 Djordjevič Stevan MK 2159
15 Dolinšek Sergej 1500
16 Dornik Kevin 1527
17 Drame Alenka w3 1502
18 Fale Martin 1500
19 Flander Nejc I 2020 2033 2045 2204
20 Flander Žana wI 1767
21 Gominšek Jana wIV 1500
22 Goršek Tilen 1000
23 Goršek Gregor MK 2108 2154 2190 2284
24 Govc Rok IV 1665
25 Gros Darja 1500
26 Havaš Juraj MK 2124
27 Havaš Janko MK 2162 2148 2122 2129
28 Herman Luka 1500
29 Hribar Ajda 1500
30 HribernikMlinar Maja 1502
31 Jelen Brina 1529
32 JELEN LAURA 1500
33 Jerin Jernej II 1713
34 Kampuš Vid 1056 1388
35 Kampuš Andrej I 2013
36 Kampuš Iva 1085 1528
37 Karlušić Luka 2089 1761 1689 1000
38 Kobal Luka 1500
39 Krajnc Urban II 1726
40 Kučer Tine IV 1512
41 Lednik Tilen 1574
42 Livaić Leon IM 2547 2540 2357 2417
43 Novak Marjan I 2000
44 Omerefendić Omer 1822
45 Ožir Jaka IV 1587
46 Pavić Filip 2255 2174 1946 2246
47 Pesjak Urban 1600
48 Petek Alen 1500
49 Petriček Marko 1536
50 Plazovnik Andreja w3 1756
51 Podkrajšek Nejc III 1556
52 Podkrajšek Rok III 1515
53 Pongračič Matej 1638
54 Radakovič Uroš III 1600
55 Rakuša Martin III 1561
56 Ranzinger Marko MK 2150
57 Ranzinger Jože I 1999
58 Ribič Šimen 1661
59 Rojnik Matija III 1761
60 Samovojska Damir FM 2188 2040 2230 2356
61 Seničar Branko 1681
62 Stariha Andraž IV 1652
63 Studnička Tomo MK 1840 1842 1983
64 Škoflek Sandi III 1664 1807
65 Šlogar Dubravko M 2311 2384 2300
66 Špiljak Joži III 1500
67 Šumiga Boštjan I 1870
68 Švent Matej II 2046 1867
69 Švent Suzana wMK 2015 1893 1934
70 Tisaj Domen FM 2355 2272 2155 2415
71 Udrih Lovro 1500
72 Urisek Dimitri 1000
73 Urisek Mitja MK 1942 1988
74 Videc Patrik IV 1500
75 Vodeb Andreja wII 1683
76 Zagožen Damjan II 1801
77 Zaleznik Sabina 1500
78 Završnik Sašo 1591
79 Židanik David II 1909
80 Žolnir Andrej 1609