Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Kostak Krško
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB TRIGLAV KRŠKO Cesta 4. Julija 58, 8270 Krško 2076 posavska 1956
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Sotošek Vojko Štajner Samo 040 235 113 info@sah-krsko.si http://www.sah-krsko.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
CKŽ 2, 8270 Krško 16-22 44017863 263 16
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Abram Uroš 1500
2 Ahmatovič Razija wII 1591
3 Ahmatovič Mirela wMK 1951
4 Ahmatovič Hilmija I 1944
5 Ančimer Florjan 1500
6 Arh Gašper II 1748
7 Ašič Nik 1582
8 Avsec Manca 1533
9 Bajc Jan 1572
10 Bajc Aleksander I 2011
11 Banič Žan Luka 1500
12 Barbič Žan 1500
13 Bašek Jan IV 1557
14 Baškovec Alja w3 1790
15 Baškovec Špela 1498
16 Benkoč Kolman Nik 1000
17 Bogolin Aljaž 1562
18 Bogolin Lan 1000
19 Bogovič Maksi 1597
20 Bogovič Tim 1587
21 Bogovič Uroš III 1695
22 Bohorč Nick 1500
23 Bohorč Zala 1500
24 Bohorč Ula 1503
25 Božič Tim 1500
26 Božič Martin 1500
27 Božič Črt 1500
28 Božič Marjan MK 2139
29 Bračun Maruša 1500
30 Bračun Aleksandra 1500
31 Brigljevič Milan FM 2255
32 Brljavac Gal 1500
33 Brumen Dinko IM 2309
34 Bučar Marko II 1736
35 Bučar Nataša wMK 2031
36 Budački Anže 1626
37 Budna Maja wIV 1525
38 Bukovec Blaž 1500
39 Cerjak Lovro 1000
40 Cerjak Andrej I 2089
41 Colarič Boštjan II 1850
42 Cvelbar Aleš 1500
43 Čepin Žak 1500
44 Černelč Val 1000
45 Češnovar Dejan 1500
46 Devetak Tim 1000
47 Dizdar Goran GM 2502
48 Doberšek Branko II 1700
49 Dornik Robi 1596
50 Drstvenšek Leon 1546
51 Dular Neja 1000
52 Dvojmoč Domenic 1545
53 Dvoršak Nina 1500
54 Dvoršek Jakob 1000
55 Fackovič Liam 1000
56 Felicijan Matija 1545
57 Ferlan Katarina 1433
58 Frlež Gal 1000
59 Gačnik Aleš IV 1569
60 Gasior Jure 1340
61 Germšek Kristina wIV 1523
62 Glas Bruno II 1812
63 Glas Leja 1000
64 Gmajner Ivan I 1963
65 Gombač Jan FM 2304
66 Gorenc Jakob 1500
67 Gošek Leon 1000
68 Gracar Maša 1500
69 Grahek Klemen 1000
70 Grajžl Eva 1545
71 Guid Taja WMK 1992
72 Habinc Hana 1500
73 Habinc Leon 1500
74 Hanželič Žan 1500
75 Hlebec Žiga 1500
76 Hodžič Armin 1500
77 Hotič Jasmin 1500
78 Hribar Miha IV 1378
79 Ismič Zorko Jan IV 1461
80 Jakša Primož 1500
81 Jalovec Matjaž 1500
82 Janc Anton 1500
83 Jazbar Jakob Gal 1000
84 Jurečič Smiljana wMK 1939
85 Katič Suzana w3 1561
86 Keber Alen IV 1418
87 Kerin Koni 1500
88 Kerin Kiara 1500
89 Kerin Miha 1500
90 Kermc Mark 1500
91 Klavžar Matej 1575
92 Klavžer Mihael 1000
93 Kodrič Žana 1475
94 Kodrič Plevnik Kristjan III 1787
95 Kolukaj Bleron 1479
96 Komočar Dilan 1000
97 Kopina Božič Anej IV 1700
98 Kovačevič Blažimir IM 2425
99 Kovačič Jaka 1500
100 Kovačič Tim 1500
101 Kozole Gaber 1000
102 Kozole Vesna 1500
103 Kožar Patrik 1500
104 Kramžar Lili 1000
105 Kranjec Lucija 1598
106 Kraševec Jan III 1856
107 Krečič Kiar Lukas 1500
108 Krevelj Nik 1500
109 Krištof Rok 1720
110 Kruševac Nejc 1500
111 Kržan Peter III 1985
112 Kržičnik Kevin 1672
113 Kuhar Larisa wFM 2102
114 Kunej Tilen 1662
115 Kunej Tomaž IV 1644
116 Kurinčič Brin 1000
117 Kurinčič Lora 1000
118 Kuselj Jan IV 1631
119 Kuselj Tina 1500
120 Kvenderc Tit 1584
121 Lajkovič Lara w3 1563
122 Lajkovič Filip III 1700
123 Lapuh Luka 1500
124 Levičar Jakob 1000
125 Ljubi Lovro 1507
126 Maksl David II 2043
127 Malečkar Novak Maj 1500
128 Malnar Patrick Jakob 1029
129 Malnar Leon Robert 1000
130 Malus Luna 1500
131 Mandl Tomaž 1500
132 Marinič Dimitrij 1525
133 Matjašič Lovro 1000
134 Mavrek Gal Gabriel 1600
135 Mavrek Štefan III 1595
136 Mavsar Simon IV 1447
137 Mežič Nejc 1500
138 Mihelič Ingrid wI 1806
139 Mihelič Simona wII 1750
140 Mirt Jani 1585
141 Mižigoj Alexey III 1509
142 Mlakar Mitja 1500
143 Mlakar Metelko Nik 1661
144 Molan Lamir III 1556
145 Molek Eva 1500
146 Možgan Timotej IV 1636
147 Mrgole Denis 1500
148 Muha Miljenko FM 2150
149 Muha Magdalena 1639
150 Mušič Teo 1000
151 Muzychuk Anna GM 2388
152 Netahly Neja wIV 1695
153 Nikolič Predrag GM 2635
154 Novak Primož III 1848
155 Novak Gorazd MK 2317
156 Novak Stane II 1778
157 Novak Drago 1500
158 Novosel Lovro 1000
159 Nuša Šere 1000
160 Omerzo Švigelj Jakob 1000
161 Pacek Barbara 1500
162 Pacek Ciril 1000
163 Pajtler Rok 1657
164 Papež Leopold 1000
165 Pavlič Jaka 1578
166 Pavlič Sanja 1000
167 Petan Aljaž 1568
168 Petretič Anže 1500
169 Petretič Lea 1571
170 Pisek Jan 1500
171 Plevnik Viljem 1489
172 Podgoršek Hana 1500
173 Polajžer Gal 1000
174 Pongračič Miha 1610
175 Požun Matej MK 2042
176 Pregrad Ema 1436
177 Preskar Matija IV 1604
178 Prudnikova Svetlana wGM 2422
179 Račič Jakob 1500
180 Račič Luka IV 1683
181 Radej Filip III 1717
182 Radej Lana w3 1712
183 Radej Pika 1777
184 Rajšp Jakob 1511
185 Rajšp Una 1500
186 Reberšek Nik IV 1797
187 Reberšek Taj 1501
188 Repše Jernej IV 1515
189 Resnik Jan IV 1525
190 Rot Branko II 1850
191 Ružič Gašper IV 1635
192 Ružič Borut Jan 1594
193 Ružič Pia Marie wFM 2046
194 Ružič Miloš II 1780
195 Selčan Bojan 1500
196 Sermek Dražen GM 2536
197 Simončič Marko 1500
198 Simončič Luka 1500
199 Smaka Matic 1515
200 Smerdelj Marko 1500
201 Sokolovič Nika 1500
202 Sotler Dejan 1000
203 Sotošek Nadin 1513
204 Strajnar Borut IV 1423
205 Strojin Dušan II 1843
206 Strommer Sešel Nik 1546
207 Šešet Žan 1689
208 Šetinc Vita 1548
209 Šitnik Igor M 2175
210 Škulj David 1000
211 Škulj Jakob 1000
212 Španring Mark 1500
213 Šporar Žan Luka 1500
214 Štajner Samo FM 2380
215 Štrucl Patrik 1521
216 Švab Kmezič Vanja 1500
217 Tomazin Matija III 1640
218 Tomazin Stane IV 1706
219 Tomažin Primož III 1795
220 Tomažin Tomaž II 2086
221 Tomše Ana 1591
222 Topolovšek Anej 1532
223 Trebušak Matic II 1808
224 Tršelič Mija 1500
225 Turšič David 1545
226 Učajnšek Urban 1500
227 Učanjšek Urban 1561
228 Urbanč Tina wI 1989
229 Urbanč Maja wII 1848
230 Urbanč Suzana wI 1777
231 Urbanč Peter FM 2294
232 Urbanč Anže II 1720
233 Urbanč Jakob 1500
234 Urbanč Ana wI 2043
235 Vajdič Zala 1500
236 Vene Tim 1655
237 Vene Andraž 1627
238 Vidmar Kunst Enej 1500
239 Vilič Leon 1000
240 Vodeb Pia 1500
241 Voglar Albin III 1700
242 Volčanšek Miha 1535
243 Volčanšek Aleš I 1940
244 Zabret Lenart 1500
245 Zajc Živa 1572
246 Zidarič Petrovi Bor 1500
247 Zorčič Gašper 1000
248 Zorko Tijan 1713
249 Zorko Žana 1419
250 Zupan Jure 1500
251 Zupanc Lara 1500
252 Zupančič Klemen II 2028
253 Zupančič Jevšnik Tilen 1532
254 Žibert Lucijan 1000
255 Žibert Gregor 1500
256 Žigante Gašper 1516
257 Žnideršič Sanja wI 1976
258 Žnideršič Doroteja wII 1724
259 Žnideršič Tomaž I 1951 1958
260 Žunec Nives wII 1462 1772
261 Županc Gloria 1544
262 Župevc Sašo II 1732 1979
263 Župevc Žan 1500