Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Slovenec Poljčane
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB POLJČANE LAPORSKA CESTA 4, 2319 POLJČANE 2072 mariborska 1980
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Jug Franc ---- ---- franc.jug@t-2.net -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Igralni prostor v Domu športa, Bistriška ulica 89, Poljčane TO,SR,PE 17-21 64558584 132 32
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ambrož Aleksander 1547
2 Arzenšek Lara 1500
3 Babič Drago I 1968
4 Babšek Danijel 1500
5 Barbarič Alen 1525
6 BAUER Dejan 1500
7 Bauman Vid 1193 1776
8 Bauman Urban 1608
9 Belec Nejc 1500
10 Bračič Maja wIV 1641
11 Bratuša Eva 1500
12 Brdnik Pija 1000
13 Brdnik Pija 1019
14 Brence Nejc 1500
15 Brence Rok 1500
16 Breznik Karmen 1500
17 Breznik Martina 1615
18 Breznik Mihael IV 1619
19 Brumec Klara 1500
20 Brumec Domen 1500
21 Brumec Anže 1020 1386
22 Cingesar Mia 1000
23 Čelan Matjaž 1643
24 Čelan Simon 1546
25 Čibri Lana wIV 1751
26 Doganjič Maja wI 1813
27 Ferlič Sašo 1513
28 Fideršek Marko IV 1500
29 Finžgar Vesna 1500
30 Finžgar Blaž 1500
31 Fras Žiga IV 1646
32 Gal Vid 1516
33 Golob Gal 1520
34 Goričan Armando MK 2150
35 Gosak Aleks 1555
36 Greif Žan IV 1521
37 Grobin Blaž III 1874
38 Hajnšek Darko I 1919
39 Hajnšek Domen IV 1529
40 Hajnšek Nada 1500
41 Hmelina Rok 1500
42 Hribernik Jernej IV 1031 1496
43 Hriberšek Aleksander 1500
44 Iršič Nina 1500
45 Iuso Jakob 1000
46 Iuso Mihael 1500
47 Jager Dušan II 1727
48 Jug Sandi 1589
49 Jug Franc II 1244 1301 1344 1703
50 Jug Simon MK 2061 1984 1960 2044
51 Jug Simona 1500
52 Kac Janja wII 1676
53 Kamenik Danilo IV 1500
54 Kancler Primož II 1625
55 Kirn Krefl Domen 1659
56 Kiselak Danaja 1000
57 Klanjšek Bojana 1500
58 Kociper Peter 1632
59 Kociper Daniel II 1758
60 Kodrič Luka 1504
61 Kodrič Rene 1000
62 Kodrič Jurij 1434
63 Kokol Dominik 1000
64 Kolar Matic IV 1701
65 Kolar Nick 1500
66 Kores Lukas 1500
67 Korošec Žiga 1500
68 Kos Neli Nikolina 1500
69 Kos Žan 1512
70 KOŠIR Iker 1000
71 Kovač Monika 1555
72 Kovačič Niko IV 1608 1642 1555 1901
73 Kraus Mojca 1123
74 Križaj Manja wIV 1753
75 Krošel Gregor 1013 1231
76 Kunstek Klemen IV 1500
77 Lehner Ivan II 1850
78 Lepej Vita 1017
79 Lončarič Anja 1543
80 Lorger Denis 1636
81 Mali Matjaž III 1737
82 Marovt Luka 1500
83 Marzidovšek Sandi III 1607
84 Metličar Srečko 1500
85 Mikša Tim 1122 1688
86 Motaln Sebastijan 1500
87 Novak Aneja 1504
88 Olup Ivan 1500
89 Pahernik Teo 1500
90 Pavlič Ivan II 1850
91 Pekovšek Marko I 2000
92 Pepelnak Val 1000
93 Perko Rok IV 1500
94 Pernat Sušek Klemen 1615
95 Pirš Matjaž MK 1965 2026 1989 2019
96 Pišotek Risa Zar 1056
97 Pivec Žak III 1081 1640
98 Pivec Stela Ela 1000
99 Plavčak Mihael 1388
100 Poslek Veronika 1000
101 Potočnik Damaris wIV 1693
102 Primec Mitja IV 1647
103 Robar Matej 1740
104 Rozman Rok 1500
105 Savski Lan 1500
106 Sevšek Marko III 1688
107 Sivka Katja w3 1686
108 Stopar Alen 1532
109 Šabec Jakob 1501
110 Šabec Jan 1468
111 Šega Jošt 1466
112 Šlamberger Timotej 1500
113 Šlamberger Majda wII 1700
114 Šretl Vito 1417 1728
115 Turin Lidija wIV 1500
116 Turin Lucija wIV 1509
117 Turšič Gašper 1549
118 Tuš Maja wIV 1568
119 Tušek Simon 1500
120 Valand Niko 1500
121 Velnar Alen 1500
122 Vidovič Niko III 1538
123 Vidovič Lovro 1259
124 Vivod Maja 1000
125 Zamuda Anja wII 1712
126 Zavec Maja wII 1700
127 Zgubič Matej 1513
128 Zidovnik Aleš IV 1500
129 Žagar Kristjan 1520
130 Žnidar Aljaž 1676
131 Žnidarko Robi 1534
132 Žugaj Vanja I 1943