Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD KRKA Novo mesto
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
Šahovsko društvo KRKA Novo mesto Šmihel 33A st. 7, 8000 Novo mesto 2064 dolenjska 1946
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Zupančič Jernej Zupančič Jernej 031 277 605 jernej.zupancic1@siol.net http://www.sahovsko-drustvo-nm.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Topliška cesta 4, Novo mesto Petek 15.30-17.45, 18.00-21.00 58981209 136 23
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bahor Antonija 1436
2 Bahor Tomaž 1517
3 Bajt Hana wI 1822 1798 1806 1986
4 Bajt Adriana 1500
5 Bajt Indira wFM 2172 2148 2191 2186
6 Bajt Aleš III 1654 1666 1692 1812
7 Bevc Taraniš Tin II 1443 1471 1483 1744
8 Bevk Blatnik Maj 1000
9 Bizjak Anej I 1867 1912 1807 2076
10 Bizjak Alja w3 1439 1523 1462 1581
11 Bizjak Alexei 1422 1480 1422
12 Blatnik Matija 1607
13 Bosiočič Marin GM 2553 2604 2504 2595
14 Brinovar Rosa II 1431 1428 1489
15 Brudar Bor 1501 1661
16 Bukovac Naja 1442
17 Celič Gašper III 1443 1646
18 Cesar Jakob III 1408 1462 1669
19 Cetina Maks III 1580 1645 1575 1246
20 Cvišič Ivan 1474 1207
21 Čebron Asja wMK 1746 1686 1686 1887
22 Čebron Anže 1640
23 Čopi Marko 1500
24 Čopi Ambrož II 1888 2025 1923 2191
25 Čopi Neva III 1677 1635 1628 1542
26 Deželak Matjaž 1000
27 Dobrovoljc Andreja wMK 1909 1810 1826 1990
28 Dobrovoljc Andrej III 1767 1665 1707 1702
29 Dobrovoljc Sara 1412
30 Ercek Tit 1000
31 Erpič Matic 1554
32 Erpič Bine 1029
33 Fabjančič Lenart 1421 1000
34 Ficko Zoja 1440 1417
35 Fink Maj III 1482 1469 1478 1693
36 Florijančič Nejc 1600
37 Florjančič Tristan 1000
38 Gabrič Zirkelbach Maja 1500
39 Golobič Katja wII 1732
40 Gorenc Damjan II 1927 1893 1921
41 Hervolj Manca wII 1755 1773 1821
42 Hočevar Žan 1643
43 Hrovatič Miha III 1599 1630 1693
44 Hudoklin Jurij II 1542 1745 1640 1000
45 Hvala Matevž IV 1778
46 Hvala Aleš III 1815 1921
47 Istenič Anica wII 1696
48 Jakobčič Andrej II 1849 1908
49 Jerančič Bojan III 1924 1867 2056
50 Karamehič Berin II 1969 1958 1918
51 Karin Ivo 1000
52 Kastelec Brane 1519
53 Kastelic Marjan FM 2249 2293 2074 2361
54 Kastrevc Matija 1572
55 Kastrevec Andrej III 1578 1546 1540 1763
56 Kasun Roko 1737 1691 1682 1000
57 Klemenčič Hana 1433 1654
58 Knoll Nina wII 1564 1574 1504 1653
59 Knoll Marko 1411
60 Kobe Matic II 1626 1672 1636 1809
61 Kobe Alojz 1561 1522 1501 1480
62 Kobe Jure II 1636 1662 1683 1849
63 Koncilija Tomaž III 1609 1705 1738
64 Kos David 1673
65 Kosmina Gorazd III 1626
66 Koščak Mark 1500
67 Kulovec Val 1572 1500
68 Lavrič Tina WIII 1000
69 Lavrič Rok II 1720 1489 1474
70 Ličen Jakob 1519 1576
71 Lončarevič Jovo III 1686 1690 1707
72 Longar Gašper 1554
73 Longar Lara 1574
74 Lubarda Pavle 1500
75 Lubej Ivan II 1734 1682 1777
76 Lužar Borut MK 1962 1989 1980 2161
77 Macedoni Maks 1000
78 Markovič Luka 1000
79 Markovič Nino 1404 1000
80 Martinović Saša GM 2563 2453 2552 2529
81 Medja Boris IV 1622
82 Mejak Severin MK 2230 2139 2130 2271
83 Mirtek Maks 1000
84 Mitrovič Šanji III 1744 1705 1873
85 Može Gaja 1453
86 Novak Gal 1419 1000
87 Oberstar Arne 1000
88 Pajek Tjaša WMK 1764 1821 1795 1848
89 Pajtler Lara 1000
90 Pauljecović Luka 1580 1000
91 Pavićević Aleksa 1607
92 Peskar Kaja 1500
93 Peterlin Larisa w3 1734
94 Plavec Jože III 1789 1871 1914
95 Pogačar Grdić Narajan 1000
96 Povh Tomaž IV 1416 1639
97 Povh Mojca wIV 1412 1654
98 Povh Neža w3 1544 1551 1503 1720
99 Radež Lucija III 1418 1414 1638
100 Radež Pavel III 1515 1778 1572 1490
101 Radež Janez IV 1000
102 Radomir Milan II 1987
103 Radovičevič Erik 1531
104 Rajh Tinej II 1516 1540 1555 1855
105 Ravbar Lovro 1628
106 Rifelj Tim IV 1601
107 Rifelj Luka II 1962 1904 1932 2138
108 Rudman Miran 1666 1676 1760
109 Rudman Miha 1345
110 Rudman Rok IV 1509 1621 1618 1743
111 Rudman Robert MK 2198 2100 2412
112 Sinur Peter 1500
113 Sinur Jakob 1500
114 Stokanovič Marjan II 1836 1961 1814 2120
115 Šetina Željko II 1805 1672 1895
116 Špilar Matevž 1450
117 Štangelj Martin Lev 1238
118 Štukelj Gašper IV 1915 1916 1908 1711
119 Šumak Klemen IV 1518 1650
120 Tešar Jakob 1509 1456 1000
121 Tiran Lovro III 1571 1404 1480
122 Travnik Toni 1557 1700
123 Travnik Mohor 1590
124 Udovič Jan 1535
125 Vorkapič Sašo III 1924 1951
126 Westergren Oskar 1000
127 Zajc David 1000
128 Zajc David 1506
129 Zaletelj Matej 1423 1464 1703
130 Zirkelbach Bor 1707
131 Zirkelbach Maj FM 2261 2157 2152 2271
132 Zrilič Ferbežar Jaka 1583
133 Zupančič Urban MK 2077 2028 1980 2231
134 Zupančič Jernej MK 2213 2186 2158 2329
135 Žagar Kristina III 1457 1776
136 Žvagen Franc II 1657 1663 1658