Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Komenda
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB KOMENDA GLAVARJEVA CESTA 55A, 1218 KOMENDA 2057 ljubljanska 1994
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Poglajen Franc ---- ---- franc.poglajen@pogi.si http://www.sah-komenda.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Glavarjeva cesta 104, Komenda Sreda 17-23 55527191 221 17
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Agovič Mark I 1998
2 Ahtik Staš IV 1457 1399 1881
3 Ajtnik Marjan III 1825
4 Anžič Anže III 1747
5 Avdič Emil III 1678
6 Babarović Fran 1102 1131 1564
7 Bergant Valter 1598
8 Bergant Robert MK 2195 2084
9 Bergant Gaber II 1700
10 Bernik Alja wI 1752 1667 1918
11 Bezlaj Zala wII 1748
12 Bitalzadeh Ali FM 1399 2357
13 Bolka Matija 1613
14 Božič Črt 1666
15 Brank Bine I 1994 1913
16 Budkovič Tine MK 2058 2081 2083
17 Cankar Neža wI 1787
18 Car Primož III 1696
19 Cerar Maxi wII 1553
20 Cimperman Aleksander 1500
21 Cimperman Teo II 1510 1520 1347 1887
22 Cizej Hana 1500
23 Cizelj Jordan Gaj II 1521
24 Čampa Marcel IV 1740
25 Črnič Ivan II 1633 1626
26 Debeljak Jaka II 1695 1870
27 Deskaj Damir III 1541
28 Djukič Goran III 1689
29 Đokić Pavle II 1081 1113 1764
30 Dokl Irena wII 1646
31 Drofenik Tim II 1809
32 Erce Timotej 1000
33 Erdani Matic IV 1586
34 Ferenc Zala 1510
35 Ferenc Martin 1363
36 Ficko Luka 1550
37 Fujan Martin 1000
38 Gantar Jan MK 2158 2084 2083 2213
39 Gašperlin Matej II 1654
40 Globočnik Uroš III 1550
41 Gnidovec Tilen II 1881
42 Gorkič Sanja 1500
43 Gros Simona wIV 1500
44 Hlade Rok 1522
45 Hribar Bojan MK 2205 2285 2244 2347
46 Hribar Špela 1500
47 Hrovat Alfonz II 1557
48 Hrovat Miha III 1651
49 Hrovat Jera wII 1582
50 Hrovat Katja wIV 1634
51 Ipavec Pavel II 1703
52 Janežič Eva w3 1646
53 Jenko Ambrož 1563
54 Jeraj Marko III 1657
55 Jeras Miha III 1543
56 Jereb Jaka II 1728
57 Jerovšek Uroš II 1754
58 Jerovšek Jure III 1659
59 Jerovšek Alojz III 1816 1718
60 Juhant Igor MK 1990 1958 2073
61 Jurgec Danijela w3 1708
62 Jurkin Luka 1500
63 Kandič Anja wIV 1680
64 Karner Andraž 1500
65 Keber Aljoša 1247 1165 1203 1413
66 Kern Marjan II 1962 1933
67 Klanjšček Jaka 1590 1655 1867 1500
68 Klemenčič Gašper 1241 1712
69 Klopčič Jan 1309
70 Kobold Andrej MK 1936 1931 1966
71 Koderman Maj 1167 1132 1712
72 Kokalj Jernej IV 1512
73 Kokalj Matevž III 1578
74 Kolar Neža w3 1513
75 Kolar Peter II 1664
76 Komatar Gašper Anton III 1631
77 Kos Rok 1598
78 Kovač Tanja wI 1726
79 Kovačič Tjaša wIV 1500
80 Kovačič Tim 1619
81 Kozarski Aleksander III 1481 1737
82 Kozarski Lara wI 1695 1882
83 Kozarski Filip I 1940 1938 2030
84 Kragelj Igor FM 2164 2194 2145 2157
85 Krajšek Marcel IV 1651
86 Kralj Rok III 1556
87 Kralj Simon IV 1513
88 Kralj Domen 1500
89 Kralj Manca wI 1740 1763 1692 1982
90 Kralj Matej 1500
91 Kralj Samo MK 2026 1943 2018
92 Kralj Nejc IV 1735 1515 1817
93 Kreč Petra 1500
94 Križelj Ciril III 1863
95 Križnič Tina 1578
96 Krmavnar Grega I 1755
97 Kurachkova Anastasia 1500
98 Kurtovič Amela 1595
99 Lapanje Ajda 1022 1078 1598
100 Lapanje Aneja 1312 1214
101 Leonardi Miha 1526
102 Leonardi Michele III 1693 1739
103 Leonardi Dejan IV 1603
104 Leonardi Caterina wFM 1994 1939 1935 2144
105 Longyka Jaka 1500
106 Lučovnik Tilen MK 2115 2097 2079 2239
107 Lučovnik Ajda 1500
108 Lukšič Nal 1601
109 Lužar Gašper III 1592
110 Maček Inti wII 1183 1100 1151 1764
111 Markelj Gašper II 1659
112 Markoja Sebastijan MK 2217 2171 2020 2287
113 Markošek Maj II 1934 1729 1943 2225
114 Mavsar Miha II 1710
115 Mazej Žiga IV 1617
116 Mazzini Katarina w3 1838 1481 1613 1974
117 Mezek Saša w3 1500
118 Mičič Nikolina wIV 1561
119 Miličevič David III 1579 1616 1668 1706
120 Mlakar Matej IV 1422 1374 1827
121 More Erlend II 1621 1649 1690
122 Mušič Peter III 1624
123 Mušič Kralj Tim 1620
124 Nadvešnik Matej II 1719
125 Novak Anže II 1697 1661 1684 1783
126 Novaković Novica II 1673 1718 1684 1785
127 Novakovič Julian I 1820 1918 1783 1995
128 Novakovič Gosto I 1706 1756 1724 1869
129 Novšak Noah III 1709
130 Ogradi Gregor I 1958 2026 2066 2051
131 Ojsteršek Peter 1605
132 Omladič Klanjšček Filip 1239 1690
133 Paternoster David 1224 1577
134 Paternoster Jošt 1586
135 Paternoster Darja 1046 1592
136 Pavlič Marija wII 1759
137 Perme Stanko IV 1055 1624
138 Perme Lojze 1094
139 Perme Metod 1309 1482
140 Perme Martin II 1693 1594 1475 1964
141 Peteh Uroš I 1998 2002 2001
142 Peterlin Andreja w3 1558
143 Peterlin Edi II 1685
144 Pibernik Ana w3 1233 1722
145 Pinterič Jure 1561
146 Plevel Peter II 1719
147 Počkaj Janez 1341 1368 1610
148 Podbelšek Primož II 1795
149 Poglajen Klemen 1574
150 Poglajen Ema 1500
151 Poglajen Urban III 1575
152 Poglajen Franc MK 1744 1756 1891
153 Prašnikar Anja wII 1568
154 Premk Jasna 1587
155 Premk Simon 1081 1379
156 Prevc Tadej 1000
157 Prevc Urban 1126 1576
158 Prezelj Vid IV 1568
159 Rebolj Blaž III 1652
160 Rebolj Primož II 1637
161 Rems David IV 1500
162 Repež Timon III 1500
163 Rihtar Sašo I 1940 2025
164 Rokavec Andrej II 1753
165 Rokavec Teja wIV 1580
166 Seliškar Matej II 1821
167 Sitar Srečo I 1964
168 Sivac Ema 1500
169 Skočič Elma 1500
170 Skvarča Žan III 1562
171 Skvarča Anže III 1588
172 Smole Tadej I 1795
173 Spruk Franc II 1850
174 Szomi Pal II 1793
175 Szomi Lorelay wI 1648
176 Szomi Kralj Bela II 1850
177 Šegula Ajda 1500
178 Šivavec Jaka III 1651
179 Šketa Mark II 1819 1836 1536 2045
180 Škrlep Lovro 1060
181 Šmid Samo III 1508
182 Šmid Leon IV 1500
183 Špenko Romana wIV 1500
184 Špruk Sandi II 1828
185 Štefanič Tomaž II 1766
186 Štempihar Žiga IV 1560
187 Štrajhar Albin II 1642 1591 1815
188 Šubelj Nik 1444
189 Tavčar Jaka 1235 1147 1247 1772
190 Terglav Gašper III 1809
191 Tomašev Nenad I 2013 2053 2033 2035
192 Trebušak Anton MK 1791 1763 1786 1888
193 Trivič Nenad III 1652
194 Trpin Alenka wI 1732 1724 1623 1811
195 Trplan Filip IV 1419 1299 1865
196 Unuk Jan III 1595 1515 1983
197 Unuk Robert IV 1477 1617
198 Varga Horvat Indilana 1500
199 Vidic Nika wIV 1500
200 Vidic Rado III 1500
201 Vidmar Klara wIV 1737 1669 1622 2003
202 Viharev Nadja w3 1535 1818
203 Vozel Katja wI 1702
204 Vrhovnik Luka IV 1555
205 Vukadin Ivica III 1599
206 Zajc Tine III 1860
207 Zajc Leja wI 1726
208 Zajc Radovan IV 1629
209 Zajc Jan II 1768 1776 1757 2013
210 Zakšek Peter III 1715
211 Založnik Vesna wI 1600 1548 1513 1705
212 Založnik S. Gal IV 1348 1126 1221 1812
213 Založnik S. Domen IV 1489 1460 1811
214 Zidar Jernej II 1704 1361 1449 1971
215 Zidarič Jožef II 1851
216 Zupančič Patrik 1640
217 Žagar Žnidarši Nace IV 1664
218 Žličar Jure II 1518 1244 1285 1870
219 Žnidar Klemen III 1737
220 Žnidaršič Neža w3 1685
221 Žunič Gregor III 1598 1515 1920