Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Impol Slovenska Bistrica
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB IMPOL Partizanska 35, 2310 Slovenska Bistrica 2055 mariborska 1947
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Jožef Jerovšek ---- ---- mateja.tomazini@guest.arnes.si sk-impol.eu
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Leskovarjeva 16a PO,PE 16.00-20.00, SO 97079642 85 25
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ajd Jožef 1500
2 Bek Filip 1529
3 Bratkovič Rok 1573
4 Breznik Kristijan MK 2198 2197 2162 2259
5 Burič Nikola I 2035 1786 1866
6 Čelig Jakob 1152 1686
7 Čelig Matija 1148 1800
8 Detiček Dušan 1461 1678 1639 1786
9 Fekonja Peter 1500
10 Fonovič Miroslav 1500
11 Govedič Luka 1543
12 Gregorič Lenart 1783
13 Holcer Ivana wII 1700
14 Hostej Bron 1000
15 Janžek Luka 1500
16 Janžič Nastja 1565
17 Javornik Branimir 1701 1862
18 Jerovšek Jožef 1389 1603
19 Kamenik Marko II 1850
20 Kamenšek Tim 1502
21 Kapun Miha 1517
22 Karpuzi Gjuner III 1759
23 Keršič Žan 1534
24 Kobale Gašper 1500
25 Kobale Urh 1500
26 Kos Timotej 1509
27 Košir Dejan II 1672 1788 1674 1912
28 Kotnik Simon MK 1920 1902 1887 1953
29 Kovačevič Gregor 1500
30 Krajnc Silvestra 1500
31 Kraner Tadej 1572
32 Kranjc Milan II 1850
33 Križanec Tilen 1606 1684
34 Lamut Dejan 1500
35 Lerher David 1786
36 Lešnik Maks I 1821 1881 1878 1960
37 Lorbek Danilo II 1850
38 Lugarič Kotnik Liam II 1220 1125 1353 1879
39 Merc Klemen 1559
40 Mihailović Potrč Luka 1500
41 Moškotevc Gašper 1567
42 Novačan-Burič Nejc 1593 1500
43 Novak Jan 1561
44 Ozimič Lovro 1198 1746
45 Ozimič Peter 1500
46 Ozimič Ahac 1500
47 Pipenbaher Žiga 1500
48 Plečko Žan 1676
49 Podkrižnik Gregor FM 2401 2348 2300 2417
50 Podvršnik Branko I 1705 2000
51 Podvršnik Luka 1257 1828
52 Pulko Urban 1500
53 Pulko Franc 1500
54 Radulović Živa 1000
55 Radulovič Zarja 1000
56 Rap Filip 1703
57 Repnik Konrad MK 1892
58 Riegler Primož FM 2292 2295
59 Rozman Mira 1500
60 Rup Aljaž 1055 1596
61 Rup Klemen 1000
62 Sep Matic III 1092 1746
63 Sinič Robi 1500
64 Smogavc Žan 1500
65 Sodin Žiga 1672
66 Sorčnik Franc M 2003 2020 1965 2081
67 Sorčnik Klemen II 2026 1939 2003
68 Svenšek Ana wIV 1500
69 Svenšek Eva 1500
70 Svenšek Marijan MK 2006 1995 1933 2016
71 Špacapan Simon MK 1966 2007 2027 2187
72 Špelec Darko MK 1909 1867 1904 2002
73 Špelič Matic 1000
74 Špelič Korez Tim 1500
75 Tomazin James M. MK 1908 2054 1915 2136
76 Tomazini Aljoša FM 2344 2267 2299 2379
77 Tomazini Žan IM 2374 2303 2247 2422
78 Tomazini Mateja 1488
79 Tomazini Aleksander 1500
80 Veber Mihael 1349 1068
81 Vilčnik Nada 1381 1620
82 Vrečko Vid 1681
83 Vrečko Vid 1711
84 Zafošnik Irena w3 1229 1653
85 Zidanšek Urška wIV 1639