Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Impol Slovenska Bistrica
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB IMPOL Partizanska 35, 2310 Slovenska Bistrica 2055 mariborska 1947
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Košir Dejan ---- ---- mateja.tomazini@guest.arnes.si sk-impol.eu
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Trg Svobode 21 PO,PE 16.00-20.00, SO 97079642 106 28
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bek Filip 1529
2 Bračič Filip 1000
3 Bratkovič Rok 1573
4 Breznik Kristijan MK 2192 2160 2134 2259
5 Breznik Marko IV. 1000
6 Breznik Izabela 1000
7 Burič Nikola I 2035 1786 1866
8 Cvahte Bine 1000
9 Čelig Matija 1148 1800
10 Čelig Jakob 1152 1686
11 Detiček Dušan 1475 1606 1594 1786
12 Đorđić Tijana 1426 1000
13 Fekonja Peter 1500
14 Fonovič Miroslav 1500
15 Friščić Matej 1920 1973 1787 1000
16 Friščič Laura 1493 1792 1368 1000
17 Friščič Jakov 1363 1551 1444 1000
18 Gasparin Potočnik Nik 1000
19 Govedič Luka 1543
20 Gregorc Nikita 1000
21 Gregorič Lenart 1783
22 Guštin Vasja 1046 1500
23 Herič Aleks 1000
24 Holcer Ivana wII 1700
25 Janžek Luka 1500
26 Janžič Nastja 1565
27 Javornik Branimir 1760 1701 1862
28 Jerovšek Jožef 1389 1603
29 Kamenik Marko II 1850
30 Kamenšek Tim 1502
31 Kapun Miha 1517
32 Karpuzi Gjuner III 1759
33 Keršič Žan 1534
34 Kobale Gašper 1500
35 Kobale Urh 1500
36 Kodrič Rene 1329 1172 1000
37 Kokol Peter FM 2295 2247 2231 2345
38 Kos Timotej 1509
39 Košir Dejan II 1691 1788 1674 1912
40 Kotnik Simon MK 1921 1951 1853 1953
41 Kovačevič Gregor 1500
42 Krajnc Silvestra 1500
43 Kraner Tadej 1572
44 Kraner Val 1000
45 Kranjc Milan II 1850
46 Križe Aleš II 1779 1692 1743 1911
47 Lamut Dejan 1500
48 Lerher David 1786
49 Lesjak Tine 1000
50 LESJAK EVA None
51 Lešnik Maks I 1822 1881 1878 1960
52 Lipovšek Anton III 1684 1649 1692
53 Lorbek Danilo II 1850
54 Lugarič Kotnik Liam II 1266 1238 1353 1879
55 Marčeta Predrag FM 2185 2113 2236 1395
56 Merc Klemen 1559
57 Mihailović Potrč Luka 1500
58 Moškotevc Gašper 1567
59 Novačan-Burič Nejc 1592 1500
60 Novak Jan 1561
61 Ozimič Peter 1500
62 Ozimič Lovro 1198 1746
63 Ozimič Ahac 1500
64 Pipenbaher Žiga 1500
65 Plečko Žan 1676
66 Podvršnik Branko I 1705 2000
67 Podvršnik Luka 1257 1828
68 Polanec Jakob 1000
69 Praznik Tine 1000
70 Pulko Urban 1500
71 Radulović Živa 1000
72 Radulovič Zarja 1000
73 RAMŠAK MAX None
74 Rap Filip 1000
75 Repnik Konrad MK 1892
76 RESNIK ERŽEN LIJA None
77 Riegler Primož FM 2273 2295
78 Robnik Erik 1000
79 Rozman Mira 1500
80 Rup Aljaž 1055 1596
81 Rup Klemen 1000
82 Sep Matic III 1268 1078 1746
83 Sinič Robi 1500
84 Smogavc Žan 1500
85 Sodin Žiga 1672
86 Sorčnik Franc M 2003 2020 1965 2081
87 Sorčnik Klemen II 2026 1939 2003
88 Sterkuš Timi 1000
89 Svenšek Marijan MK 1975 1773 1818 2016
90 Svenšek Eva 1500
91 Svenšek Ana wIV 1500
92 Šel Lote 1000
93 Špacapan Simon MK 2012 1925 1891 2187
94 Špelič Matic 1000
95 Špelič Korez Tim 1500
96 Tomazin James M. MK 1872 2015 1882 2136
97 Tomazini Žan IM 2312 2286 2293 2422
98 Tomazini Aleksander 1500
99 Tomazini Aljoša FM 2330 2146 2303 2379
100 Tomazini Mateja 1488
101 Veber Mihael 1350 1068
102 Vilčnik Nada 1397 1620
103 Vrečko Vid 1681
104 Vrečko Vid 1711
105 Zafošnik Irena w3 1245 1653
106 Zidanšek Urška wIV 1639