Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Branik Maribor
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BRANIK ZAVAROVALNICA MARIBOR MLADINSKA ULICA 29, 2000 MARIBOR 2048 mariborska 1919
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Majhenič Silven Virtič Franc 031373915 skbranikmaribor@gmail.com http://www.sah-branikmb.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stara tribuna Ljudskega vrta, Maribor-Mladinska PO 17-22,ČE 17-1,PE 17-22 63376342 223 20
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Babič Božidar 1000
2 Bajec Peter 1538 1640 1794
3 Bajec Tomaž 1770 1803 1994
4 Bedenik Larisa 1000
5 Berkes Ferenc GM 2613 2664 2626 2621
6 Bezjak Jaka Gal 1584
7 Bezjak Nejc 1053 1511
8 Borovinšek Anej 1000
9 Božič Zdravko 1500
10 Božičnik Jože MK 1746 1909
11 Bračko Gašper 1000
12 Bratuša Una 1000
13 Burnazovič Ervin 2323 2390
14 Cenc Anraž 1000
15 Curk Franc 1500
16 Čadež Edvard 1500
17 Čerček Špela 1500
18 Debeljak Drago 1500
19 Dizdar Selim FM 2299 2352
20 Djorojevič Marko 1500
21 Doleczek Helga 1500
22 Donko Mihael 1500
23 Donko Peter 1500
24 Dragar Jaka 1000
25 Drakulič Čovran Lukas 1500
26 Drnovšek Nejc MK 2265 2124 2171 2298
27 Džordžič Blagoje 1732
28 Fakin Rok 1500
29 Feguš Julijan 1000
30 Feltrin Kosec Lina 1500
31 Feltrin Kosec Eva 1500
32 Filipovič Dragan 1471 1587 1578 1719
33 Fošt Jože 1500
34 Fras Mitja 1500
35 Fridrih Matej 1364 1570 1538
36 Fujs Majda 1500
37 Furh Ivan III 1439 1558 1611
38 Gajšt Špela 1500
39 Genc Gregor 1000
40 Grobotek Vanessa Eva 1098 1000
41 Grobotek Liam 1357 1109 1000
42 Grozl Zlatko IV 1562
43 Gyimesi Zoltan GM 2674 2518
44 Habjanič Teo 1500
45 Hajšek Tina 1500
46 Heric Marjan 1000
47 Hleb Srečko 1500
48 Hlišč Tanja wII 1700
49 Horvat Aleš IV 1570
50 Horvat Boštjan IV 1568
51 Horvat Monika wII 1603
52 Horvath Jozsef GM 2414 2420 2538
53 Horvath Csaba GM 2497 2536 2487 2517
54 Ivanušič Jure 1719
55 Ivanušič Janez 1510
56 Ivec Martin MK 2062
57 Janžekovič Ferdinand 1500
58 Jecelj Stanko 1577
59 Jecelj Mitja IV 1500
60 Jecelj Ivan II 1642
61 Jevšek Amadej 1156
62 Jevšek Minea 1581 1600
63 Kaučič Darko 1601 1561 1534
64 Kepe Sara 1500
65 Kepe Gregor 1515
66 Kerenčič Karmen wI 1744
67 Klauž Katarina wIV 1500
68 Klauž Lucija 1508
69 Klekowski Maciej 2477 2530 2422 1000
70 Klemenčič Ksenija w3 1704
71 Klemenčič Mirko II 1850
72 Kokol Melita wIV 1500
73 Kokol Aleš IV 1500
74 Koren Mira wIV 1500
75 Korez Nastja 1526
76 Korez Mihael 1500
77 Kos Snežana 1000
78 Košir Cvetka 1551
79 Kovačič Sebastjan I 1821 1685 1899
80 Kozel Simon IV 1500
81 Kozlar Blanka 1500
82 Kraner Vladimir 1500
83 Krepek Ivan III 1824
84 Križanec Tjaša 1500
85 Kušar Simon 1500
86 Kutnjak Ivo II 1850
87 Kužner Marko 1650
88 Lalič Bogdan GM 2355 2463 2426 2518
89 Lampe Sonja 1500
90 Lešnik Valerija 1561
91 Ljupša Danilo II 1814
92 Lorger Rado I 1977
93 Lukman Lukas 1000
94 Lukman Simona wII 1700
95 Lužar Mitja 1170
96 Majerle Manfred 1500
97 Majhenič Silven 1547
98 Majhenič Erik 1000
99 Male Bono 1000
100 Mancevič Denis 1512
101 Marin Milica 1500
102 Marinovič Meta 1000
103 Marksel Zdravko II 1850
104 Medved Lea 1500
105 Medved Alfred 1500
106 Mesarič Blaž 1500
107 Milač Tomaž II 1850
108 Milač Matjaž IV 1500
109 Mlakar Vinko 1500
110 Molnar Andrija 1000
111 Mrdja Božidar 1681 1753 1883
112 Mujagič Edžerin 1789 1000
113 Muršec Pitamic Tine 1500
114 Muršec Pitamic Jaka 1500
115 Navinšek Tomaž FM 2274 2276 2245 2237
116 Nikl Rene 1134 1287
117 Omahen Domen 1500
118 Orešnik Lara 1500
119 Osmanbegovič Suad FM 2246 2190 2181 2306
120 Ovčar Jožef 1614
121 Pajnkiher Mitja 1500
122 Pak Anej 1500
123 Palac Mladen GM 2460 2471 2475 2582
124 Pavlin Milan 1500
125 Peklič Nejc 1000
126 Peklič Vid 1000
127 Pelmec Silvijo 1500
128 Pišek Florijan 1500
129 Plajnšek Alja 1500
130 Plateis Zala 1500
131 Plavčak Svit 1000
132 Podbreznik Matic 1000
133 Podhostnik Miran II 1850
134 Poženel Ivan 1500
135 Pučko Urban 1000
136 Purgaj Marija wII 1700
137 Ranc Milan 1500
138 Repič Mitja 1524 1592
139 Ribič Martin 1000
140 Ristič Sergej 1000
141 Rojht Špela 1500
142 Rojko Silvana 1500
143 Roš Jan 1721
144 Rozman Luka 1500
145 Ruck Robert GM 2528 2523 2460 2575
146 Satler Aleš 1651 1462 1000
147 Schachinger Mario IM 2394 2273 2433 2334
148 Schnider Gert IM 2374 2272 2381 1000
149 Serdt Simon FM 2171 2040 2155 2134
150 Simič Dragan FM 2150 1996 2140 2286
151 Simič Pušnik Vito 1710 1138 1607
152 Simončič Danijela wIV 1500
153 Skakač Janez 1000
154 Skledar Simon 1573
155 Skušek Brin 1000
156 Skušek Viki 1000
157 Slaček Anita wII 1700
158 Slanič Matic 1000
159 Slanič Julija 1000
160 Slavinec Miroslav 1500
161 Sokolov Peter 1000
162 Sovič Jakob 1406
163 Srebre Beno 1034 1565 1189 1603
164 Stauber Rudolf 1594 1619 1697
165 Stavanja Milan MK 2155 2059 2124 2080
166 Stavanja Nika 1152 1500
167 Stavber Matija IV 1500
168 Strelec Maksim 1357
169 Stremecki Lev 1500
170 Šertel Ivan II 1419 1569 1628
171 Šestanj Lana 1000
172 Šinigoj Uroš 1634 1000
173 Šiško Musil Matic 1500
174 Šlamberger Inka 1000
175 Šoba Anej 1480
176 Šoštarič Denis II 1868 2026 1935 2200
177 Šprajcer Anton 1500
178 Štaner Matjaž 1411 1500
179 Štravs Karl 1500
180 Štucl Sebastjan 1500
181 Šušek Paulina 1500
182 Šušek Lovro 1500
183 Šuštar Ivan 1500
184 Šuštar Zofija 1500
185 Tomašič Mladen MK 2150
186 Tomažič Tomislav 1500
187 Topolovec Alen 1500
188 Tratar Marko GM 2384 2327 2391 2466
189 Trbojevič Mladen 2325 2271 2341 2334
190 Tručl Miha 1000
191 Turk Eva 1500
192 Turudič Gojko I 1344 1818
193 Unger Mojca 1500
194 Unuk Tjaša 1500
195 Ušen Ela 1109 1000
196 Ušen Urban 1500
197 Valenko Boštjan IV 1627
198 Valenko Aleksander IV 1500
199 Vasiljevič Milivoj 1958 1977
200 Vedlin Jošt 1500
201 Velec Martina wI 1619 1871
202 Veličkovič Zoran IM 2354 2375
203 Vesel Nikolaj David 1000
204 Vihar Barbara wII 1301 1651
205 Vinter Žiga 1500
206 Virtič Franc MK 2120 2046 2023 2226
207 Vogrin Gal 1000
208 Vogrinec Helena 1500
209 Vombek Danijel FM 2242 2216 2251 2328
210 Vrban Rok I 2140 2241 2181 2294
211 Vukovič Karla 1000
212 Winkler Filip 1500
213 Winkler Martin 1500
214 Wolf Zajšek Sven 1500
215 Zakelšek Darko 1670
216 Zakelšek Dušan 1586
217 Zemljič Robert 1577 1686
218 Zimšek Matija 1500
219 Zupe Miran IM 2222 2083 2065 2363
220 Zvekič Hajrudin III 1674 1630 1752
221 Žel Larisa w3 1798
222 Žnidar Vid 1596
223 Žugaj Fjodor MK 2120 2050 2137 2251