Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Branik Maribor
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB BRANIK ZAVAROVALNICA MARIBOR MLADINSKA ULICA 29, 2000 MARIBOR 2048 mariborska 1919
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- tajnik.skbranik@gmail.com http://www.sah-branikmb.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Stara tribuna Ljudskega vrta, Maribor-Mladinska PO 17-22,ČE 17-1,PE 17-22 63376342 189 0
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alatič Andrej III 1764 1709 1774
2 Babič Božidar 1000
3 Bajec Peter 1643 1644 1794
4 Bajec Tomaž 1885 1828 1994
5 Berkes Ferenc GM 2673 2675 2674 2621
6 Bezjak Jaka Gal 1584
7 Bezjak Nejc 1053 1511
8 Božič Zdravko 1500
9 Božičnik Jože MK 1746 1909
10 Brkič Ante GM 2592 2602 2611 2603
11 Burnazovič Ervin 2323 2390
12 Curk Franc 1500
13 Čadež Edvard 1500
14 Čerček Špela 1500
15 Debeljak Drago 1500
16 Dizdar Selim FM 2299 2352
17 Djorojevič Marko 1500
18 Doleczek Helga 1500
19 Donko Peter 1500
20 Donko Mihael 1500
21 Drakulič Čovran Lukas 1500
22 Drnovšek Nejc 1000
23 Džordžič Blagoje 1732
24 Ekart Janez I 1978
25 Fajfar Anton II 1961
26 Fakin Rok 1500
27 Feltrin Kosec Eva 1500
28 Feltrin Kosec Lina 1500
29 Fošt Jože 1500
30 Fras Mitja 1500
31 Fridrih Matej 1538
32 Fujs Majda 1500
33 Furh Ivan III 1490 1550 1611
34 Gajšt Špela 1500
35 GoranTest GoranTest 1000
36 Grozl Zlatko IV 1562
37 Gyimesi Zoltan GM 2674 2518
38 Habjanič Teo 1500
39 Hajšek Tina 1500
40 Hleb Srečko 1500
41 Hlišč Tanja wII 1700
42 Horvat Monika wII 1603
43 Horvat Boštjan IV 1568
44 Horvat Aleš IV 1570
45 Horvath Jozsef GM 2420 2420 2538
46 Horvath Csaba GM 2522 2554 2539 2517
47 Ivanušič Jure 1719
48 Ivanušič Janez 1510
49 Ivec Martin MK 2062
50 Janžekovič Ferdinand 1500
51 Jecelj Mitja IV 1500
52 Jecelj Stanko 1577
53 Jecelj Ivan II 1642
54 Jevšek Amadej 1156
55 Jevšek Minea 1578 1600
56 Kaučič Darko 1601 1561 1534
57 Kepe Gregor 1515
58 Kepe Sara 1500
59 Kerenčič Karmen wI 1744
60 Klauž Lucija 1508
61 Klauž Katarina wIV 1500
62 Klekowski Maciej 2510 2454 2524 1000
63 Klemenčič Ksenija w3 1704
64 Klemenčič Mirko II 1850
65 Kokol Melita wIV 1500
66 Kokol Aleš IV 1500
67 Koren Mira wIV 1500
68 Korez Mihael 1500
69 Korez Nastja 1526
70 Košir Cvetka 1551
71 Kovačič Sebastjan I 1899
72 Kozel Simon IV 1500
73 Kozlar Blanka 1500
74 Kraner Vladimir 1500
75 Krepek Ivan III 1824
76 Križanec Tjaša 1500
77 Krulič Goran III 1303 1441 1300 1653
78 Kušar Simon 1500
79 Kutnjak Ivo II 1850
80 Kužner Marko 1650
81 Lalič Bogdan GM 2402 2569 2424 2518
82 Lampe Sonja 1500
83 Lešnik Valerija 1561
84 Ljupša Danilo II 1814
85 Lorger Rado I 1977
86 Lukman Simona wII 1700
87 Lužar Mitja 1170
88 Majerle Manfred 1500
89 Majhenič Silven 1547
90 Mancevič Denis 1512
91 Marin Milica 1500
92 Marksel Zdravko II 1850
93 Medved Alfred 1500
94 Medved Lea 1500
95 Mesarič Blaž 1500
96 Milač Tomaž II 1850
97 Milač Matjaž IV 1500
98 Mlakar Vinko 1500
99 Mrdja Božidar 1883
100 Muršec Pitamic Jaka 1500
101 Muršec Pitamic Tine 1500
102 Navinšek Tomaž FM 2274 2276 2245 2237
103 Omahen Domen 1500
104 Orešnik Lara 1500
105 Osmanbegovič Suad FM 2301 2273 2306
106 Ovčar Jožef 1614
107 Pajnkiher Mitja 1500
108 Pak Anej 1500
109 Palac Mladen GM 2525 2575 2571 2582
110 Paveu Ljubo II 1130 1166 1148 1850
111 Pavlin Milan 1500
112 Pelmec Silvijo 1500
113 Pišek Florijan 1500
114 Plajnšek Alja 1500
115 Plateis Zala 1500
116 Podhostnik Miran II 1850
117 Poženel Ivan 1500
118 Purgaj Marija wII 1700
119 Ranc Milan 1500
120 Repič Mitja 1514 1592
121 Rojht Špela 1500
122 Rojko Silvana 1500
123 Roš Jan 1721
124 Rozman Luka 1500
125 Ruck Robert GM 2546 2568 2466 2575
126 Schachinger Mario IM 2394 2328 2451 2334
127 Segala Stanko MK 2054
128 Simič Dragan FM 2178 2142 2235 2286
129 Simič Pušnik Vito 1503 1155 1607
130 Simončič Danijela wIV 1500
131 Skledar Simon 1573
132 Slaček Anita wII 1700
133 Slavinec Miroslav 1500
134 Sovič Jakob 1406
135 Srebre Beno 1060 1539 1099 1603
136 Stauber Rudolf 1597 1619 1697
137 Stavber Matija IV 1500
138 Strelec Maksim 1357
139 Stremecki Lev 1500
140 Supančič Darko FM 2272 2216 2239 2309
141 Šertel Ivan II 1171 1628
142 Šinigoj Uroš 1634 1000
143 Šiško Musil Matic 1500
144 Šoba Anej 1480
145 Šoštarič Denis II 1856 1984 1946 2200
146 Šprajcer Anton 1500
147 Štaner Matjaž 1516 1500
148 Štiberc Franc 1500
149 Štravs Karl 1500
150 Štrucl Viljem MK 2166
151 Štucl Sebastjan 1500
152 Šušek Paulina 1500
153 Šušek Lovro 1500
154 Šuštar Zofija 1500
155 Šuštar Ivan 1500
156 Tomašič Mladen MK 2150
157 Tomažič Tomislav 1500
158 Topolovec Alen 1500
159 Tratar Marko GM 2419 2377 2455 2466
160 Trbojevič Mladen 2370 2288 2343 2334
161 Tručl Miha 1000
162 Turk Eva 1500
163 Turudič Gojko I 1818
164 Unger Mojca 1500
165 Unuk Tjaša 1500
166 Ušen Ela 1564
167 Ušen Urban 1500
168 Valenko Boštjan IV 1627
169 Valenko Aleksander IV 1500
170 Vasiljevič Milivoj 1958 1977
171 Vedlin Jošt 1500
172 Velec Martina wI 1619 1871
173 Veličkovič Zoran IM 2354 2375
174 Vihar Barbara wII 1301 1651
175 Vinter Žiga 1500
176 Virtič Franc ml. MK 2120 2213 2117 2226
177 Vogrinec Helena 1500
178 Vombek Danijel FM 2274 2214 2264 2328
179 Winkler Martin 1500
180 Winkler Filip 1500
181 Wolf Zajšek Sven 1500
182 Zakelšek Darko 1670
183 Zakelšek Dušan 1586
184 Zemljič Robert 1686
185 Zimšek Matija 1500
186 Zupe Miran IM 2226 2197 2218 2363
187 Zvekič Hajrudin III 1680 1703 1752
188 Žel Larisa w3 1798
189 Žnidar Vid 1596