Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Slovenske Konjice
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO SLOVENSKE KONJICE ŠOLSKA ULICA 3A, 3210 SLOVENSKE KONJICE 2040 celjska 1958
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sah.konjice@gmail.com FB: Slovenske Konjice
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Medgeneracijski center Štibl'c, Slomškova 1, 3210 Slovenske Konjice TO,PE 17-24 23857625 117 32
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Adamič Denis IV 1686
2 Arbeiter Ludvik IV 1584
3 Bečič Benjamin 1109
4 Bićanić Zara 1000
5 Bormšek Aluš 1500
6 Brdnik Roman II 1860 1811 1831
7 Cvetko Julija 1000
8 Dabranin Darin IV 1704
9 Delič Delayl 1320 1000
10 Felicijan Dejan 1579
11 Figek Dejan 1500
12 Florjančič Rudi MK 1749 1960 1842 1940
13 Furman Denis 1500
14 Ganiu Jaser IV 1704
15 Ganiu Djenis 1500
16 Gorjup Svit 1479 1000
17 Gorjup Gorazd 1533 1000
18 Gricnik Gasper 1000
19 Gričnik Gregor 1000
20 Gruden Marjan II 1942 1956
21 Guštin Klemen 1000
22 Hlačar Jože III 1700
23 Hren Domen 1500
24 Hrovat Gregor 1000
25 Idvorjan Ema 1000
26 Janežič Lidija wII 1674 1596
27 Janžič Branko II 1752 1858
28 Jelenko Aljaž 1624
29 Jeranko Zala 1000
30 Jevšenak Simon 1500
31 Juhart Franc 1000
32 Juhart Korosec Bine 1243 1128
33 Juhart Korosec Gal 1265 1136
34 Kampuš Luka 1000
35 Kampuš Gaja 1000
36 Klačnik Žiga 1500
37 Klima Marko 1000
38 Kodrič Franc III 1616 1677 1816
39 Konec David IV 1583
40 Kos Matija 1000
41 Košak Marjan II 1814 1692 1791
42 Kovačič Filip 1000
43 Kovše David 1500
44 Kovše Martin 1500
45 Kuk Žan 1000
46 Kuk Žan 1000
47 Kurnik Miha 1777 1524
48 Lajnšček Tomaž 1000
49 Lajnšček Kralj Miha 1024
50 Lamut Matic 1500
51 Ljubič Matevž 1500
52 Lorger Rastko I 1961 1868 1902 2011
53 Lovrenčič Lucian 1275 1200
54 Lovrenčič Alojz 1000
55 Lušo Marko 1500
56 Lušo Goran IV 1538
57 Macuh Marjan 1000
58 Marguč Franc II 1821 1780 1806
59 Marinovič Ivo II 1538 1686 1727
60 Marinovič Marko 1654 1588
61 Marinovič Anto 1507 1397 1498
62 Marinšek Larisa 1000
63 Matavž Gi 1106
64 Matul Jan 1000
65 Mezner Ernest 1000
66 Mukenauer Boštjan 1500
67 Očko Marko 1500
68 Oder Karel III 1700
69 Okrožnik Gorazd 1457 1474 1520 1510
70 Orož Jan 1575
71 Orož Gorazd IV 1600
72 Petrič Žan 1000
73 Pinter Matjaž 1524
74 Pišotek Tomaž 1543
75 Platovšek Nejc 1500
76 Pokorn Tugomir 1000
77 Pokorn Miha 1000
78 Potnik Peter 1000
79 Preložnik Jure 1338 1570 1458 1667
80 Rak Julija 1000
81 Rak Ivan 1504
82 Ramadani Demoš III 1869
83 Ranđelović Anastasija 1000
84 Ratajc Darko 1510 1565 1540
85 Rebernak Karel 1596
86 Rečnik Luka 1140 1000
87 Rečnik Gregor I 1757 2000
88 Ribič Mihaela 1000
89 Ribič Tadej 1500
90 Rošer Brigita wIV 1500
91 Skarlovnik Adam 1000
92 Skerbiš Žan 1000
93 Slokar Iztok IV 1600
94 Sodec Ivjana 1000
95 Sodec Liana 1000
96 Stramšak Neža 1000
97 Stramšak Miha 1000
98 Šakanović Samir 1842 1858 1866 1000
99 Šenk Jernej 1500
100 Šibanc Bogo II 1753 1764 1781 1841
101 Škerget Mateja 1500
102 Škerget Dušan 1538
103 Štabej Aleš 1544
104 Švab Robert II 1696 1677
105 Tomše Rok 1500
106 Trdin Sebastjan 1500
107 Turnšek Sara 1000
108 Turščak Matjaž 1500
109 Vedlin Rene II 1685
110 Vezjak Manja 1000
111 Višnar Jurij 1000
112 Vivod Damjan 1509 1000
113 Vodovnik Žan 1000
114 Voh David 1000
115 Vuherer Matjaž 1500
116 Vuherer Uroš 1500
117 Zupan Mirko 1134