Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Pomgrad
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO POMGRAD KOCLJEVA ULICA 14, 9000 MURSKA SOBOTA 2034 pomurska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Cigan Štefan ---- ---- info@sah-drustvo-ms.si http://www.sah-drustvo-ms.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Kocljeva ulica 14, M.Sobota TO 17-22 85820849 174 40
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ambruš Ana wIV 1685
2 Antolin Dominik II 1630
3 Antolin Denis 1538
4 Bačič Maša wIV 1645
5 Baša Vili II 1540 1654 1798
6 Benkič Melisa 1659
7 Benko Zoja 1512
8 Bogdan Aleš 1589
9 Brunčič Janko II 1515 1791 2026
10 Budja Tic 1502
11 Bukovec Uroš 1593
12 Cajnko Gal 1474
13 Casar Izidor III 1053 1354 1027 1664
14 Casar Marija 1031
15 Casar Ana 1062
16 Cigan Marko II 1819
17 Cigan Štefan IM 2314 2252 2370 2310
18 Cigut Matjaž IV 1253 1180 1166 1622
19 Cipot Kai 1540
20 Cmor Nino I 2067 1993 1863 2084
21 Coklin Marko MK 2203 2192 2230
22 Čeke Erik 1360 1729
23 Egič Karlo 1565
24 Farič Niko 1553
25 Felbar Simon 1500
26 Fišer Filip 1516
27 Fotivec Mirko 1619 1556
28 Fras Blaž IV 1700
29 Gergorič Erik 1500
30 Gjuran Denis FM 2321 2235 2388 2401
31 Glavač Jože I 1913
32 Golob Tine 1600
33 Grah Matej I 1985 1994 1884 2122
34 Graj Silvester II 1729
35 Gregorinčič Jernej 1500
36 Grilec David 1561
37 Grnjak Lara 1512
38 Gruškovnjak Jože MK 1944 1919 2060 2087
39 Gruškovnjak Samuel IV 1000
40 Gruškovnjak Tomislav FM 2287 2251 2230 2335
41 Gyoerek Tatjana wI 1850
42 Hanc Nejc II 1631 1584 1361 1891
43 Hari Niko 1585
44 Hitter Gabriella 2081 2093 1600
45 Hočevar Maja wMK 1958 2018 1977 2116
46 Horvat Filip 1609
47 Horvat Ema 1500
48 Huber Tim 1626
49 Jerič Urška 1500
50 Jerše Milan I 1799
51 Kadiš Lucija wIV 1457 1473 1813
52 Kantor Gergely GM 2575 2517 2454 1000
53 Kastelic Amadej II 1212 1258 1802
54 Kegl Bojan I 1963 1964
55 Keglevič Andre I 1854 1913 1794 2058
56 Kelemen Alen II 1839
57 Kerec Fabian 1557
58 Kisilak Liza wII 1342 1287 1776
59 Klasinc Kristjan 1779 1643 1702 1000
60 Klemenčič Rami 1500
61 Kobal Leonard 1623
62 Kocet Jan 1500
63 Kočar Jaka II 1706 1573 1515 2000
64 Kolmanič Rok 1517
65 Kološa Kušej Jena 1125 1582
66 Kovač Boris FM 2184 2130 2051 2260
67 Kovač Majda wMK 1620 1384 1736
68 Kovač Drago III 1365 1642
69 Kovač Stanko I 1964
70 Kovač Eli 1500
71 Kovač Mak II 1159 1186 1172 1781
72 Kramar Sara wII 1718
73 Kumin Vojko IV 1699
74 Kumin Andrej 1627
75 Lapoši Andrej III 1767 1830 1794 1949
76 Lazar Miran II 1730
77 Lazar Aleš ml. FM 2257 2234
78 Lebar Blaž 1544
79 Lenarčič Matej 1476
80 Litrop Jurij 1518
81 Logar Ciril MK 2150
82 Lukač Ema w3 1248 1115 1181 1683
83 Marič Martina wI 1823
84 Marič Katarina wMK 1835 1881 1939
85 Marič Natanael 1000
86 Markoja Uroš II 1897 1809
87 Martinec Jan 1701
88 Meglič Enej II 1651 1662 1468 1981
89 Meglič Jaka MK 2102 1929 1875 2193
90 Mihokovič Neva 1000
91 Mihokovič Lilit 1000
92 Miklošič Žiga 1500
93 Mohar Tian IV 1034 1156 1108 1475
94 Mohar Martin II 1745 1771 1567 1924
95 Nabergoj Domen 1539
96 Narat Gabriela w3 1284
97 Nemec Hana wMK 1952 1671 1653 2027
98 Novak Tina wII 1548
99 Novak Sabina 1588
100 NOVAK Klemen 1500
101 Ošlaj Blaž 1575
102 Panker Matevž 1000
103 Panker Martin 1349 1134
104 Pasičnjek Niko 1609
105 Pečnik Roman 1390 1420 1693
106 Perko Luka 1153 1706
107 Pintarič Maj III 1114 1111 1136 1743
108 Plej Tina wII 1103 1095 1704
109 Plej Tjaša w3 1368 1261 1677
110 Podlesek Jakob 1554
111 Pol Martina w3 1514
112 Potočnik Rene 1598
113 Požonec Veronika w3 1704
114 Prša Tomaž 1621
115 Prša Miha 1576
116 Pucko Sandi 1672
117 Radič Jaša 1221 1781
118 Radosavljevič Robi MK 1998 1968 2123
119 Rajh Tai 1129
120 Režonja Niko 1363 1702
121 Režonja Štefan MK 2053 1764 1991 1891
122 Ribli Zoltan GM 2521 2532 2545 2558
123 Ružič Luka Filip 1500
124 Ružič Jakob Nejc 1581
125 Saje Katja 1500
126 Sedonja Jožef I 1805 1888 2018
127 Sedonja Dominik III 1797
128 Sep Jakob 1500
129 Serec Domen III 1793
130 Sitar Aleks 1642
131 Skuhala Luka MK 2161 2194 2128 2335
132 Skuhala Vladimir 1352 1500
133 Skuhala Barbara wFM 2068 2149 2022 2239
134 Sluga Aljaž 1488
135 Smodiš Rok 1712
136 Smodiš Lota 1500
137 Sobočan Tjaša 1617
138 Stolnik Alen 1601
139 Šantavec Tai 1000
140 Šiftar Vučko Maj 1639
141 Škalič Aljaž II 1849 1854 1657 1931
142 Škof Samo IV 1086 1389
143 Špilak Tomislav II 2120 1964
144 Štrtak Marjan MK 1920 1978 1823 2060
145 Štuhec Tim 1545
146 Ternar Tadeja 1564
147 Titan Matej MK 2229 2243 2287 2288
148 Tompa Gašper II 2034 1888 1802
149 Tompa Neda wI 1941 1766
150 Topič Anej 1608
151 Topič Miroslav 1517
152 Toth Aleksander II 1631
153 Trobina Lucija 1513
154 Vajda Szidonia IM 2333 2347 2239 2307
155 Vaš Danijela 1538
156 Vegič Dominik 1508
157 Vegič Vid 1500
158 Vild Marič Fabijan II 1724 1633 1455 1939
159 Vombek Sara wI 1886 1819 2017
160 Voroš Lea 1576
161 Vratar Leon 1657
162 Vratarič Laura 1500
163 Vrbančič Laura 1508
164 Vučko Franc II 1835
165 Zajmi Luana 1613
166 Zavec Ines 1500
167 Zekovič Sabina 1500
168 Zidanšek Ivana 1526 1599
169 Žalig Kristjan II 1978 1890 1962 1970
170 Žižek Rene II 1421 1440 1275 1886
171 Žižek Nik 1525
172 Žižek Uroš II 1850
173 Žižek Stanislav 1401
174 Žlebič Eva 1200 1488