Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Ptuj
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO PTUJ DRAVSKA ULICA 18, 2250 PTUJ 2033 mariborska 1935
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Polajžer Danilo ---- ---- sahakademija@hotmail.com http://www.sah-drustvo-ptuj.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Dravska 18/I TO,PE 18-22 84086483 157 9
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Alič Aljaž 1128 1089
2 Beliavsky Alexander GM 2518 2631 2598
3 Belšak Žan MK 2105 2107 2188 2134
4 Belšak Blaž 1580
5 Belšak Aljaž IV 1797
6 Benkič Janez I 1949
7 Beranič Alisa 1000
8 Bezjak Goran II 1887
9 Bezjak Samo I 2000
10 Bohak Janko MK 1918 1846 1942 2029
11 Bole Val 1240
12 Bombek Janez 1500
13 Bratušek Sabina wII 1592
14 Brglez Rado FM 2315 2279 2294
15 Brglez Andreja wM 2150
16 Bricelj Čelan Oskar IV 1001 1439 1124 1565
17 Brumen Tomas 1616
18 Burović Rijad 2456 2364 2384 1000
19 Butolen Nejc 1291 1254 1843
20 Butolen Anton I 1930 1927
21 Carli Lara wMK 1680 1655 1841
22 Cestnik Leon I 2000
23 Crnjakovič Tom 1251 1241 1354 1054
24 Curkovič Jan 1000
25 Cvitan Ognjen GM 2454 2541 2549 2568
26 Czebe Attila GM 2348 2381 2456 2428
27 Črešnik Matija IV 1456 1626
28 Doleček Jure 1232 1273
29 Dominko Darko II 1796 1828 1794 1996
30 Eržen Miran 1500
31 Feguš Maks I 2000
32 Fijan Milan II 1978 1813
33 Golc Mateja 1569
34 Hazabent Dušan 1500
35 Hercog Mira wI 1716
36 Horvat Arandjela 1000
37 Horvat Konrad II 1850
38 Horvath Julia wIM 2165 2138 2206
39 Ilijič Mihajilo 1000
40 Iljaž Igor I 1768 1900 2018
41 Ivanchuk Vassily GM 2678 2710 2686 2779
42 Ivaniševič Ivan GM 2599 2499 2593 2658
43 Ivić Velimir 2606 2575 2357 1000
44 Jabločnik Drejc IV 1505
45 Jagarinec Jože 1500
46 Janžekovič Alja w3 1519 1525 1562 1876
47 Janžekovič Klemen I 1970 1869 2090
48 Janžekovič Filip III 1635
49 Jerebic Benjamin 1500
50 Jerebic Miha 1500
51 Kaiser Maksim 1000
52 Karo Franc III 1700
53 Kaučič Miha 1000
54 Kaučič Bor 1005 1165
55 Kavčič Bor 1000
56 Klajderič Dušan II 1850
57 Klajderič David II 1744
58 Kneževič Milan I 1955
59 Kokol Maks Mai 1000
60 Kolarič Milan III 1505
61 Kolarič Luka IV 1539
62 Kolarič Anka w3 1293 1536
63 Kolarič Ivan 1500
64 Kopušar Ivan III 1700
65 Korošec Marko III 1700
66 Korošec Rok 1514
67 Kos Jernej 1244 1366 1277 1698
68 Kostadinovski Predrag 1500
69 Kovačec Klemen III 1476 1410 1818
70 Kovačec Tilen II 1423 1372 1305 1705
71 Kovačec Martin IV 1609
72 Krajnc Ivan III 1789
73 Kralj Tomaž II 1807
74 Kryvoruchko Yuriy GM 2685 2594 2697 2597
75 Kukovec Mihael 1143 1353 1082 1399
76 Kuzubov Yuriy GM 2652 2548 2643 1500
77 Kužner Ciril II 1627 1635 1667 1776
78 Levanič Anej 1496 1161 1558
79 Ličina Miloš I 1961 1890
80 Ličina Tomaž II 1684 1757
81 Ličina Vrabič Anita wIM 2008 2080 2034
82 Majcenovič Dušan II 1850
83 Majcenovič Martin MK 1736 1812 1864 1956
84 Maksimenko Andrei GM 2434 2449 2478 2500
85 Medik Eva 1005
86 Mihalič Miroslav II 1861
87 Mihalič Robert II 1825
88 Milošič Urh 1188 1299
89 Mlinarič Denis 1483
90 Molnar Žan 1500
91 Murko Tadej IV 1536 1542 1435 1891
92 Murko David MK 2280 1964 1897 2188
93 Napast Viktor MK 2045 2078 2112
94 Orešek Rebeka 1500
95 Orešek Branko II 1849 1951
96 Pičerko Franc 1500
97 Pintarič Zoja 1000
98 Pišek Bor 1464
99 Plajnšek Matjaž MK 2067
100 Podkrajšek Janez M 2225 2225
101 Podkrižnik Aleksander II 1669 1760
102 Polajžer Vlasta wII 1289 1666
103 Polajžer Danilo IM 2210 2224 2160 2290
104 Polajžer Larisa 1500
105 Pongrac Franjo 1950 1870 1726 1000
106 Potočnik Iza 1000
107 Prelog Mirko I 1487 1498 1828
108 Prelog Saša MK 2131
109 Premužič Tomaž 1578
110 Prigl Primož 1509
111 Rajković Dušan 2246 2411 2279 2330
112 Rakič Marija 2294 2263 2272 2349
113 Razlag Silva wII 1723
114 Ristić Nenad GM 2292 2215 2270 2406
115 Rižnar Helena wM 2023 1917
116 Rojic Boris III 1500
117 Rom Luka 1000
118 Roškar Zlatko MK 1943 2005
119 Roškar Robert FM 2264 2172
120 Rozman Roman II 1758 1671 1773 1908
121 Sedlašek Branko II 1871 1943
122 Selišek Leon III 1525 1690 1655 1716
123 Skledar Martin III 1687
124 Skok Amalija 1592 1312 1854
125 Stepovaia Tatiana wGM 2305 2427
126 Stojanovič Sara 1477
127 Stojanovič Jure 1191 1383 1165 1366
128 Šegula Nino IV 1715
129 Šeruga Vanja w3 1668
130 Širovnik Domen 1500
131 Šmigoc Matjaž 1500
132 Štrucl Črtomir I 2063 2069
133 Šumenjak Barbara wI 1889
134 Šuta Andraž MK 2259 2095 2013 2256
135 Šuta Tomaž II 1784 1508 1528 1856
136 Tetičkovič Miha 1611
137 Težak Oliver I 2000
138 Tominc Marko IV 1642
139 Varga Zoltan GM 2387 2402 2486 2482
140 Vaupotič Tatjana wM 2065 2084
141 Veček Niki 1657
142 Vidovič Vojko 1500
143 Vidovič Katja 1500
144 Vidovič Franc 1529
145 Vidovič Bojan III 1480 1543 1515 1607
146 Volokitin Andrei GM 2677 2547 2631 2647
147 Vrabič Samo 1556
148 Zagoršek Anton IV 1772
149 Zagoršek David MK 1988 1804 1801 2065
150 Zajc Silvo III 1872 2012
151 Zamuda Sabina w3 1806
152 Zemljarič Zoran IV 1562
153 Zupanič Matjaž III 1709 1354 1816
154 Žajdela Domen III 1443 1556
155 Žajdela Karel II 1862 1855 1836 1985
156 Žerak Zlatko III 2049
157 Žlender Boris I 1810 1944