Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠK Nova Gorica
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica 2028 primorska 1961
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Lovišček Matjaž ---- ---- matjaz.loviscek@gmail.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Bazoviška ulica 4, 5000 Nova Gorica ČE 19.00-22.00, PE 17.00-20.00 18308112 171 18
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Aralica Timotej Ulrih 1602
2 Ašanin Svarun III 1705
3 Ašanin Zvest III 1471 1627
4 Bandelj Amadej 1506
5 Banevec Jernej II 1675 1862
6 Batič Lan IV 1287 1232 1796
7 Berlot Tian 1104 1555
8 Bitežnik Lan 1606
9 Bjelovuk Marko 1693
10 Bratina Marjan I 1934
11 Brecelj Jasna 1588
12 Brecelj Jaro Ivan 1565
13 Budihna Kristjan MK 2070 2075 2102 2156
14 Buljič Semir III 1864 1860 1702
15 Buljič Kemal II 1740 1512 1961
16 Čadež David 1525
17 Čefarin Drago 1558
18 Černe Zala 1500
19 Černe Anja w3 1566 1856
20 Černe Nicole Yvett wI 1476 1826
21 Džamastagič Elvis III 1585 1502 1949
22 Erdelič Čedo 1450 1566
23 Faganel Marko III 1700
24 Feltrin Alen 1500
25 Figar Rok IV 1280 1279 1691
26 Furlan Aleš MK 1937 1941 2041
27 Gabršček Nejc III 1121 1128 1066 1627
28 Gašparin Jan IV 1629
29 Gorjup Žan 1255 1579
30 Gratton Damjan II 1691 1579 1779
31 Gregorič Anika wI 1332 1301 1292 1825
32 Gregorič Andraž I 2091 1717 1727 2138
33 Gregorič Ema 1556
34 Grilanc Luna 1333
35 Grosar Gari I 1882 1849 1877 2038
36 Grosar Kiti wIM 2078 2072 2081 2203
37 Grosar Jaša IV 1500
38 Grosar Aljoša IM 2399 2429
39 Gruden Martina 1728 1638 1000
40 Harej Bor II 1703
41 Herega Nastja 1000
42 Herega Boštjan III 1407 1390 1429 1631
43 Herega Nejc MK 2179 2109 1849 2135
44 Hvala Matija 1500
45 Ipavec Jure 1500
46 Ipavec Jože I 1662 2003
47 Janez Uršič 1500
48 Janežič Andrej 1638
49 Japič Sabina wII 1277 1274 1469 1751
50 Japič Diego IV 1612
51 Jarc Jakob II 1698 1749 1763 1939
52 Jerič Tanja wIV 1584
53 Jug Tina wI 1502 1789
54 Karer Gregor MK 2172 2151
55 Kavčič Beatriz 1000
56 Kavčič Bor II 1625 1281 1796
57 Kavčič Adrian 1474
58 Klaut Nuša 1506
59 Kobal Saša IV 2056 1782 1813 2089
60 Kofol Marko 1546
61 Kogoj Boris II 1822 1831 1749 1923
62 Kogoj Mojca w3 1666
63 Kogoj Neža wIV 1628
64 Kogoj Tina w3 1110 1732
65 Kolbl Slavko III 1575
66 Kolbl Teja wII 1679 1898
67 Kolenc Rajmund 1319 1577
68 Kolšek Meta wII 1295 1301 1194 1763
69 Kolšek Jan III 1587 1562 1547 1848
70 Komel Dragutin MK 1750
71 Korče Nejc 1539
72 Kožlin Jaka 1640
73 Kragelj Anton II 1859
74 Kragelj Marjan I 1968
75 Krapše Štefan 1500
76 Krivec Miran II 1791
77 Lapajne Melink Jakob 1212 1652
78 Leban Andrej III 1688
79 Likar Benjamin 1027 1041 1661
80 Likar Sandra wII 1731
81 Lilič Budimir 1000
82 Lisjak Matic 1453
83 Lončar Jovan II 1799
84 Lovišček Matjaž MK 2021 1989 1973 2051
85 Lužnik Robba Jaka 1170 1331 1246 1755
86 Makorič Blaž 1826
87 Makovec Matej I 2004
88 Malečkar Slavko IV 1679 1701
89 Marcina Mija 1655
90 Markočič Špela w3 1814 1736 1655 2014
91 Markočič Tine MK 2023 1990 1920 2166
92 Martinuč Jani IV 1137 1266 1825
93 Mavrič Karin 1000
94 Mavrič Jakob 1056
95 Medvešček Jerica w3 1669
96 Medvešček Jernej II 1825
97 Merlak Rok 1040 1585
98 Merljak Vid 1500
99 Mervič Aneja w3 1577
100 Mervič Žan 1555
101 Mihelj Edvard Danijel II 1657 1706 1893
102 Miletič Dean FM 2283 2286 2326 2295
103 Milost Beno 1525
104 Mitić Andrija 1089
105 Mitič Tomo II 1850
106 Mitovski Borce 1620 1593
107 Mizzon Luka 1500
108 Morenčič Mathias 1500
109 Mozetič Maja w3 1777
110 Mozetič Nejc 1500
111 Mufič Goran IM 2199 2281 2298 2396
112 Nardin Mitja 1245 1584
113 Ninin Anej III 1645 1829
114 Nusdorfer Vili II 1773
115 Obid Marko IV 1715
116 Okanovič Vehidin III 1580 1753
117 Pahor Žiga II 1831 1976
118 Pahor Miloš MK 2051 2050 1980
119 Pahor Kristjan III 1722
120 Pegan Filip 1574
121 Pegan Maja 1508
122 Pelengič Čedo 1574
123 Perat Žan 1581
124 Pertovt Črt 1050
125 Petrovčič Cvetko II 1602 1650
126 Petrovič Jovan II 1850
127 Petrovič Marko II 1876 1873 1940 2001
128 Pirc Vasja II 1793
129 Pompe Iris Gita 1000
130 Prinčič Veronika 1514
131 Pulec Lea wI 1752 1682
132 Rajko Nej 1010
133 Rusjan Miran MK 2259 2160 2164 2261
134 Saksida Matija 1676
135 Sedina Elena IM 2263 2248 2264 2412
136 Sirk Jaša 1476
137 Skrt Matija 1290 1259 1706
138 Smareglia Emanuel 1431
139 Stepančič Nejc 1018
140 Stepančič Aleks III 1578 1806
141 Šavli Gregor 1500
142 Šfiligoj Tamara 1000
143 Škarabot Nik 1603
144 Škrinjar Matic MK 2105 2074 2095 2203
145 Štefančič Janez I 2000
146 Šuligoj Nejc III 1343 1355 1418 1671
147 Šulin Arlena wIV 1501
148 Tesič Boris 1370
149 Tomadoni Peter IV 1458 1443 1762
150 Trojar Dan 1520
151 Trojar Jože II 1879 1725
152 Velišček Iza w3 1562 1705
153 Vetrih Jože II 1778
154 Vezjak Irenej 1303
155 Vezjak Pavla 1500
156 Vičič Špelca 1408
157 Vičič Alan 1000
158 Vičič Mark II 1661 1412 1416 2007
159 Vnuk Jon 1500
160 Vodopivec Tina w3 1675
161 Vodopivec Vladimir I 1985 1854 2011
162 Vodopivec Boris 1455 1794
163 Vrabec Samo 1554
164 Vrtovec Tinkara 1510
165 Zahirovič Haris MK 2040 2067
166 Zamar Kodelja Jurij MK 2241 2197 2026 2325
167 Završnik Barbara w3 1745
168 Zavrtanik Uroš II 1762 1735 1882
169 Zavrtanik Lenart III 1684 1823
170 Zucchiati Anton I 1924
171 Živkovič Jan II 1652