Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Gorenjka Lesce
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO GORENJKA LESCE ALPSKA CESTA 58, 4248 LESCE 2026 gorenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Mencinger Vojko ---- ---- ga.nota@siol.net -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Alpska 58, Lesce SR 17-19, SO 10 -12 47337443 100 5
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ankerst Mihael FM 2370 2271
2 Arh Enej 1000
3 Avsenik Aleš III 1566
4 Bartolič Miha II 1807
5 Bernard Zvone II 1678
6 Blažič Pia 1500
7 Bratovič Blaž FM 2404 2360 2295 2378
8 Cosma Ioan IM 2396 2292 2304 2461
9 Čebavs Miha IV 1525
10 Čebavs Gašper II 1622
11 Černe Aljoša 1500
12 Debeljak Denis 1500
13 Dobravec Blaž II 1433 1782
14 Dolenc Vid IV 1626
15 Frlež Patricija wII 1719
16 Furst Luka 1770
17 Gašperšič Gregor 1569
18 Gašperšič Žiga 1500
19 Gigović Marko 1000
20 Gornik Janja wII 1743
21 Gregorc Anže 1156 1692
22 Hirci Domen 1507
23 Hodžič Aljoša IV 1624
24 Illijin Nebojša IM 2328
25 Jan Domen II 1675
26 Jan Miha 1593
27 Jensterle Maj 1543
28 Jicman Ligia wIM 2091 2060 2067 2181
29 Kecič Stevan MK 2209 2229
30 Kelbl Jakob 1500
31 Kemperle Jože II 1629
32 Knavs Branko II 1633
33 Kolar Anže 1541
34 Končar Urška 1603
35 Končnik Anton III 1764
36 Košmerl Aleksej 1000
37 Kržišnik Jure II 1884 1960
38 Langerholz Maj 1601
39 Lanjšček Miha IV 1769 1747 1469 1849
40 Lasnik Tevž 1569
41 Maier Andraž 1574
42 Mali Miha I 1902 1569 1895
43 Mali Slavko MK 2120 2015
44 Marolt Klemen IV 1619
45 Matko Ognjen 1483
46 Mavsar Milan 1259 1389
47 Mencinger Vojko IM 2308 2259 2351 2361
48 Mikec Matic II 1458 1801
49 Mlekuž Juš 1500
50 Mrak Anja 1500
51 Mrak Gašper IV 1707
52 Nevednichy Vladislav GM 2498 2379 2425 2500
53 Niccolini Aljoša 1500
54 Olarasu Gabriela wGM 2256 2263
55 Onič Ivan III 1670
56 Pavlin Damijan 1948 2022 1833 1034
57 Pergar Jožef III 1700
58 Petek Klemen 1625
59 Petek Primož MK 2107 1994 2014 2126
60 Petek Pavel MK 2100 2143
61 Petek Peter MK 2060 1997 1993 2052
62 Petek Francka wM 1951 1786 1749 1908
63 Petrovič Nejc I 1930 1934
64 Petrovič Janez III 1754
65 Pintar Nace 1538
66 Pobegajlo Vid 1542
67 Pohar Jurij III 1639
68 Pohar Jana w3 1664
69 Prešern Nejc 1500
70 Prešern Gal Jakob 1537
71 Primožič Lovro 1000
72 Primšar Blaž 1500
73 Rauh Jernej 1500
74 Robič Žiga III 1104 1099 1746
75 Sitar Matic IV 1600
76 Sitar Žiga II 1815
77 Sodja Anton 1500
78 Soklič Žare 1500
79 Stergar Avbelj Matic 1220 1500
80 Strajnar Blaž 1508
81 Šinkovec Peter II 1777
82 Škantar Nejc 1493
83 Šorl Simon I 1784 1850
84 Šoštarič Finžgar Matija 1500
85 Špendal Barbara wMK 1901 1890 1946
86 Špiler Sergej 1465
87 Štern Lea w3 1557
88 Šturm Eva 1500
89 Toplišek Tilen III 1714
90 Topolovec Tin 1500
91 Truta Srečko FM 2108 2194 2199
92 Ulamec Luka 1537
93 Van Bakel Bjorn 1500
94 Vidali Jože II 1435 1542 1567
95 Vnučec Matej 1545
96 Vurnik Urša 1521
97 Zaimovič Edo III 1700
98 Zupan Peter IV 1576
99 Žerovec Adam 1574
100 Žitnik Marjan II 1797