Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Šentjur
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO ŠENTJUR CESTA MILOŠA ZIDANŠKA 28, 3230 ŠENTJUR 2022 celjska 1953
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Vrankič, mag. Željko ---- ---- pihi.plahuta@gmail.com -
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Športni park , Miloša Zidanška 28, Šentjur PO in PE: od 18 dalje 49729497 109 18
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Amon Jan 1443 1351 1271 1633
2 Banko Drago III 1500
3 Banko Simon II 1647
4 Begagič Muris MK 1973 1927 1965
5 Bertoncelj Aljaž II 1795
6 Bičevci Marjan 1500
7 Biščan Damjan I 1928
8 Božič Tadej 1500
9 Božič Tilen 1517
10 Brusnjak Sašo MK 2024 2068
11 Cvek Jernej 1526
12 Četina Klemen MK 2164 2133
13 Čmer Strašek Žiga 1500
14 Debenak Nejc 1500
15 Diaci Marko II 1850
16 Diaci Ciril MK 2037
17 Djura Darinka wIV 1500
18 Djura Danijela wIV 1520
19 Drame Saša wI 1761 1856
20 Fendre Jakob 1500
21 Gaber Luiza w3 1526 1478 1744
22 Gajšek Franc II 1819
23 Gazvoda Gregor 1469
24 Gazvoda Franc MK 1942 1992 1891 1975
25 Geršak Karmen 1500
26 Gračnar David III 1531 1474 1645
27 Hartman Mojca wIV 1602
28 Hartman Blaž III 1635
29 Hvalc Mitja IV 1500
30 Ipšek Matevž 1500
31 Ivanuša Erik III 1799
32 Jager Jan 1000
33 Jazbinšek Vera wI 1675 1694 1598 1779
34 Jazbinšek Sebastijan MK 2193 2148
35 Jereb Tea 1000
36 Jernej Simon II 1968
37 Jernej Andreja wII 1553
38 Jezovšek Žak 1490
39 Jezovšek Nace 1500
40 Kajba Anja 1608
41 Kolar Blaž IV 1563
42 Kolman Ivo II 1850
43 Kopinšek Borut IV 1659
44 Kopinšek Luka 1552
45 Kopinšek Tanja 1603
46 Korent Žiga III 1653 1627 1620 1708
47 Korošec Marcel 1000
48 Kovačič Gregor 1046
49 Kovačič Nina 1536
50 Kovačič Maja 1500
51 Križmančič Nik 1500
52 Kržalič Iso IV 1566
53 Kubale Valentin 1500
54 Kukovič Jože 1614
55 Kumer Lan 1000
56 Kunej Andrej 1611
57 Kunej Timon II 1626 1697
58 Kvar Žiga IV 1576
59 Kvas Rok 1500
60 Lavrenčič Urban 1658
61 Leskovšek Zvone II 2001
62 Lorger Jože 1584
63 Mackovšek Željko II 1769 1797 1906
64 Maček Blaž 1000
65 Majcen Ana 1288 1281 1741
66 Majcen Maja wIV 1373 1399 1837
67 Malič Željko II 1759
68 Malovrh Matej III 1528
69 Maršnak Aleks 1500
70 Mihevc Mojca wII 1688
71 Nikolič Stanko MK 1805 1604 1736 1899
72 Obreza Rok 1500
73 Ocvirk Jernej IV 1500
74 Oprešnik Jakob 1500
75 Orličnik Katja 1500
76 Pahole Tjaša w3 1422 1434 1747
77 Pahole Samanta wII 1567 1568 1759
78 Pahole Domen 1530
79 Pavlič Jan 1500
80 Pečnik Rok 1500
81 Pelko Aljaž 1500
82 Pelko Jakob 1500
83 Pišek Andrej III 1804
84 Plahuta Darko MK 1964 2009 2025
85 Podhraški Dejan I 2136 2004
86 Pušnik Florjan 1567
87 Rabuza Nejc 1500
88 Rajković Radiša I 1966 1947 2069 2084
89 Ratajc Matej 1519
90 Robič Andrej 1500
91 Rojc Gal IV 1862
92 Rudolf Andraž 1520
93 Smodiš Katja wIV 1500
94 Smole Matej 1500
95 Srdič Gregor I 1863
96 Škoberne Jernej 1500
97 Šuhel Kristijan 1500
98 Šumrada Tomaž 1561
99 Švegler Aljaž 1744
100 Švegler Alen 1671
101 Urleb Anže 1598
102 Vrankič Željko MK 1966 1915
103 Zakšek Peter 1647
104 Zalar Tadej 1500
105 Zdolšek Rok IV 1514
106 Zelčič Robert GM 2539 2497 2490 2556
107 Zorič Darko II 1750 1686
108 Žafran Niko 1500
109 Živkovič Vjekoslav IM 2364 2437 2404 2419