Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Kočevje
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
Šahovsko društvo Kočevje Trg zbora odposlancev 30, 1330 KOČEVJE 2018 dolenjska 1950
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- info@sah-kocevje.si http://www.sah-kocevje.si/
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Trg zbora odposlancev 30 PO-PE: 15.00-22.00 37372637 174 3
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Ačimovič Vasja I 2181 1975 1883 2232
2 Ačimovič Sergej II 2044 1732 1797 2169
3 Ačimovič Dejan I 1912 1834 1795 2033
4 Aljaž Katarina wII 1672
5 Aljaž Gašper III 1739
6 Aljaž Barbara wII 1806
7 Andoljšek Rok II 1874
8 Arh Gal III 1599
9 Avžlahar Žiga IV 1500
10 Bajc Tjaša 1500
11 Bajo Goran II 1850
12 Bajo Igor MK 1833 1961 1944 2093
13 Bajo Timotej IV 1096 1665
14 Bajo Tin I 2008 1892 1785 2125
15 Ban Aleš IV 1602
16 Ban Mateja wII 1500
17 Belič Vid IV 1500
18 Bizjak Jan 1500
19 Božič Maša 1500
20 Burnič Dorian IV 1500
21 Car Miha IV 1042 1686
22 Ciglič Matjaž III 1500
23 Cimer Štefan MK 2012 2150
24 Cokan Tomaž III 1556 1368 1714
25 Colnar Valentina w3 1500
26 Čihačev Bojan 2108 2034 2079
27 Čosič Matej IV 1500
28 Čuk Mirko I 1946 1923
29 Delač Timotej 1500
30 Delač Patricija w3 1502
31 Delić Taj 1000
32 Devjak Nejc 1500
33 Djuričič Domen I 1875 1836 2075
34 Djuričič Sara w3 1500
35 Draškovič Jakob 1000
36 Dujo Luka IV 1556
37 Dujo Miha IV 1539
38 Dulmin Mitja I 1966
39 Ferko Aljaž III 1730
40 Frančiškovič Borka wIM 2246 2258 2217 2163
41 Gašparac Gregor I 2100 2087 1877 2220
42 Golja Tinkara 1385
43 Gorenčič Lara 1000
44 Gornik Franc I 2000
45 Gornik Zemljak Miha 1500
46 Grabovac Rajko II 1827 1882 1786 1985
47 Gregorčič Patrik IV 1500
48 Gregoršanec Nuša 1500
49 Gričar Kim wIV 1500
50 Grišin Lia wIII 1129 1463 1088 1598
51 Hlebec Jure 1000
52 Hočevar Aljaž 1500
53 Horvat Tobi 1000
54 Horvat Tina 1500
55 Hribar Luka Nikola 1528
56 Hribljan Mark III 1806
57 Hribljan Nik III 1792
58 Ilc Miha IV 1500
59 Ilc Rok IV 1500
60 Ivetič Sašo I 2033 1875 1972 2026
61 Jalovec Igor II 1500 1362 1356 2013
62 Janša Andrej I 1999 2007 2051 2041
63 Ješelnik Rok IV 1584
64 Jonovič Tara 1500
65 Jonovič Tea wIV 1500
66 Jurkovič Hrvoje IM 2405 2338
67 Karničnik Rudolf 1000
68 Knavs Peter II 1244 1155 1222 1862
69 Knavs Ana wIII 1035 1540
70 Kojek Zala wII 1495 1471 1401 1843
71 Kolarič Robert II 1661
72 Kolarič Špela wFM 2116 2081 2046 2179
73 Korošec Lara wI 1812
74 Korošec Silvo III 1700
75 Kovač Alojz I 1878 1874 1956
76 Kovač Vid 1500
77 Krizmanić Maj IV 1094 1632
78 Krže Nina wII 1635
79 Kump Alej III 1085 1712
80 Kump Alex 1516
81 Kurtalj Drea w3 1528
82 Kuzma Martin IV 1685
83 Lavrič Anka 1000
84 Lavrič Tinkara w3 1221 1213 1077 1653
85 Levstik Taja wIII 1342 1055 1648
86 Ličen Vid 1500
87 Ličen Jure 1500
88 Ličen Urška wIV 1500
89 Lindič Kranjc Selma w3 1500
90 Lisac Lev Gregor III 1106 1086 1739
91 Lunder Žan IV 1500
92 Luteršmit Lana 1503
93 Lužar David IV 1500
94 Malnar Aleš II 1936 1846
95 Malnar Toni I 2058 2016 2074
96 Malnar Apolonija wIV 1523
97 Marentič Tim IV 1500
98 Marinč Anja w3 1655
99 Marinč Matej 1500
100 Marinč Damir MK 1887 1966 2022 2027
101 Maršič Črt 1500
102 Mestek Igor MK 2084 2211 2136 2250
103 Metelko Janja w3 1535
104 Miklič Franc I 1954
105 Miklič Jernej IV 1500
106 Mlekuž Matjaž III 1606
107 Movern Teja 1500
108 Naglič Tibor 1500
109 Nahtigal Aljaž IV 1500
110 Nedimovič Jelena 1500
111 Novak Ajda wII 1126 1541
112 Novak Vid 1500
113 Novak Rok 1577
114 Ofak Marko MK 2029 2122
115 Orel Manca w3 1500
116 Osterman Janez IV 1542
117 Pajnič Nik IV 1586
118 Pajnič Kim w3 1500
119 Petkovič Ana Marija wII 1407 1291 1362 1924
120 Piršič Marko II 2016 1998
121 Podkoritnik Stanko MK 2026 1924 2037 2083
122 Podkoritnik Andrej III 1685
123 Poje Jakob IV 1500
124 Poje Monika 1500
125 Polajnar Lev III 1140 1662
126 Potisek Marko IV 1660
127 Potisk Vid IV 1500
128 Poznič Žiga IV 1500
129 Purgar Ivona wFM 2170 2107 2123 2151
130 Puškar Rok IV 1504
131 Puž Jernej III 1084 1011 1626
132 Rački Sandra wIV 1500
133 Radič Predrag 1574
134 Rajšel Alen IV 1683
135 Ravnikar Tadej III 1582
136 Repar Domen III 1118 1020 1649
137 Robida Grega IV 1500
138 Robida Eva wIII 1343
139 Robida Gašper IV 1500
140 Slapšak Jan IV 1592
141 Stevanič Uroš IV 1500
142 Stevanič David FM 2284 2066 2021 2271
143 Suljanovič Tina wIV 1500
144 Šarič Mia w3 1531
145 Šega Rožle 1000
146 Šega Matevž 1000
147 Šertelj Kiani Nia wIII 1091 1428 1080 1737
148 Šertelj Nuša Nisa wIII 1168 1122 1735
149 Škodnik Urška wIV 1500
150 Škotnik Robert IV 1628
151 Škotnik Jure IV 1516
152 Šneler Enej 1523
153 Špelko Aljaž IV 1500
154 Šušteršič Petra 1500
155 Tomac Tilen 1656
156 Tomašič Tine III 1424 1413 1861
157 Tomec Anže IV 1617
158 Trdan Katja wIV 1500
159 Trdin Gregor IV 1723
160 Turk Patrik IV 1500
161 Turk Aljaž IV 1822
162 Turkovič Sergeja wIV 1500
163 Umičevič Timon IV 1527
164 Ushenina Anna IM 2416 2387 2376 2460
165 Vesel Gal IV 1538
166 Vesel Mark I 2023 2102 2052 2185
167 Volf Žiga CM 2223 2231 2167 2227
168 Volf Franc IV 1655 1671 1873
169 Vučko Maja wI 1841 1816 1827 2046
170 Zahirović Benjamin 1500
171 Žagar Gašper IV 1500
172 Žansky Nik IV 1500
173 Žganjar Iva 1500
174 Žganjar Franc III 1518