Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Izola
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO IZOLA GREGORČIČEVA ULICA 21, 6310 IZOLA-ISOLA 2016 obalna 1955
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
Vidic Marjan Žnidarčič Andrej 068 171 995 andrej.znidarcic@elkatv.si http://www.drustvo-sahpiran.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Gregorčičeva 21 Po dogovoru 76374602 72 5
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Argenti Luka 1500
2 Asslani Rrustem 1500
3 Baša Bojan I 1980 1986
4 Blažič Iva 1500
5 Bogdanovski Zlate III 1546
6 Bogdanovski Zoran I 1855 1935 1899 1963
7 Boškin Janko 1000
8 Božič Nejc IV 1500
9 Brezavšček Darko III 1803 1681 1700
10 Cencič Rafael 1610
11 Cencič Tobija 1500
12 Cenčič Jan 1000
13 Cerin Timotej Adrian 1500
14 Cimerman Matija IV 1500
15 Dagjan Hinko III 1700
16 Damilovič Milovan III 1700
17 Frank Simon 1500
18 Fras Bogdan I 1723 1835
19 Golob Mark Eli 1500
20 Grbič Željko 1500
21 Grmovšek Zara 1516
22 Ilienko Andrey IV 1611 1548
23 Juvan Murari Jon 1500
24 Kaligarič Renato II 1784
25 Kjarel Marjan II 1850
26 Kleva Noel 1500
27 Kocjančič Živa 1500
28 Kompoš Aleksander 1500
29 Kranjc Martin III 1753 1427 1447
30 Leko Tomislav 1662 1000
31 Ludvik Vid 1480 1000
32 Marancin Enej 1736 1506
33 Markovič Chris III 1643
34 Martinčič Jan IV 1749
35 Medvešček Iztok III 1829 1500
36 Milenkovski Boris III 1700
37 Penko Ludvik III 1500
38 Petrina Nenad II 1860 1894 1982
39 Petrina Blaž III 1000
40 Prodan Marija 1000
41 Prodan Renato 1000
42 Prodan Martin 1458 1000
43 Prodan Eva II 1665 1474 1000
44 Prodan Ted 1000
45 Rebolj Anton II 1752
46 Ristovski Borko 1500
47 Ritonja Slavica wIV 1500
48 Rizvič Sulejman III 1700
49 Roghusek Gregor 1500
50 Salija Muzafir III 1929 1828 1662
51 Salija Turan III 1549
52 Salija Adnan II 1850
53 Semolič Lojze III 1556
54 Sgaravatti Francesco M 2118 1988 1983 1000
55 Sirotič Mario 1950 1000
56 Sluga Enej 1500
57 Sorgo Augusto III 1700
58 Stojanov Branko III 1530
59 Stolica Stefan 1000
60 Stolica Maksim 1000
61 Šukljan Božidar III 1700
62 Tepič David III 1730 1526
63 Tepič Milan III 1635 1502
64 Todorovič Mladen I 1896 1924 1930
65 Trajbar Ivan III 1700
66 Turk Johnie 1500
67 Ugrinovski Kiro I 1878 1904 1923 1897
68 Vidic Marjan II 1721 1621 1715 1651
69 Volk Eva wIV 1500
70 Vreček Matej II 1791 1706 1705 1647
71 Zabukovec Ivan 1000
72 Zrnič Mladen III 1700