Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

ŠD Posočje
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
ŠAHOVSKO DRUŠTVO POSOČJE Rutarjeva 5, 5220 TOLMIN 2015 primorska 1945
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- sahtolmin@gmail.com
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Rutarjeva 5, Tolmin po predhodnem dogovoru 41861370 101 5
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bašelj Kristjan 1516
2 Bašič Danko I 2000
3 Bašič Ante 1500
4 Beletič Danijel FM 2328 2367 2387 2441
5 Benčik Tina 1518
6 Biti Ana wFM 2021 1919 1871 1998
7 Biti Ozren IM 2352 2350 2334 2394
8 Bizjak Radovan I 1998
9 Bokan Tomaž 1500
10 Čopi Gašper 1721
11 Čujec Gašper 1500
12 Farina Tilen 1523
13 Feltrin Kris II 1731 1739 1746 1965
14 Fon Blaž 1500
15 Fortunat Denis 1500
16 Furlan Gorazd 1000
17 Gaberšček Domen III 1841
18 Gabršček Dani 1625
19 Grkovič Borut 1500
20 Gruden Franc I 1996
21 Gruden Peter III 1500
22 Gruden Marija wII 1500
23 Hozjan Aleš IV 1505
24 Hozjan Erik II 1930 1965 2070
25 Hozjan Vincenc I 2000
26 Hozjan Niko 1519
27 Hrast Regina 1500
28 Hvala Erin wIV 1522
29 Hvala Dolenc Ines 1500
30 Kavčič Tim 1547
31 Kavčič Primož 1601
32 Kofol Lari 1500
33 Kragelj Radovan 1500
34 Krivec Jure 1500
35 Kutin Simona wFM 2015 2001 1946
36 Leban Rok 1790
37 Leban Marta Marija 1500
38 Leban Blaž 1500
39 Leban Matej II 1857 1941
40 Likar Tilen 1603
41 Luznik Radoš 1549
42 Makuc Ivan I 1995
43 Marušič Nika 1505
44 Matijašič Branko II 1850
45 Matovski Marko 1000
46 Mišigoj Matevž 1500
47 Močnik Luka 1530
48 Močnik Jaka 1539
49 Močnik Špela 1500
50 Mrak Andrej 1500
51 Mrak Jakob 1530
52 Nedimovič Ljubiša MK 2219 2137 2190 2265
53 Novak Matic III 1827
54 Oblak Gaj 1500
55 Obleščak Albin II 1639 1903
56 Obleščak Ljubo 1500
57 Pavlovič Enej 1500
58 Pavšič Andrej III 1882 1767
59 Perše Vladimir 1500
60 Poberaj Jakob 1601
61 Podgornik Gregor II 2000 1880
62 Podlesnik Bogdan IM 2356 2271 2303 2315
63 Racič Slavko 1500
64 Rakušček Jan 1526
65 Rejc Vladimir MK 2117 2150
66 Rozman Edo MK 2151 2167
67 Rutar Vid 1513
68 Rutar Aleš 1834
69 Rutar David I 2000
70 Rutar Tadej 1658
71 Sedlak Nikola 1500
72 Sedlak Nikola GM 2513 2560 2626 2561
73 Srebrnič Marko FM 2400 2340 2330 2383
74 Stamenkovič Niko 1000
75 Stamenkovič Niko 1502
76 Škoberne Jure GM 2561 2559 2505 2573
77 Škoberne Nejc III 1466
78 Škoberne Renato MK 2102 2099 2144
79 Škoberne Dijana wI 1779
80 Špalir Jernej IM 2389 2368 2266 2431
81 Šturm Uroš 1539
82 Testen Boštjan 1500
83 Tonkli Miroslav 1500
84 Uršič Mojca w3 1647 1760
85 Uršič Mateja wM 1966 2007 2077
86 Uršič Anja w3 1650
87 Uršič Jakob I 1892 1916
88 Uršič Jožef III 1562
89 Uršič Rok 1549
90 Valentinčič Miha 1529
91 Valentinčič Andrej IV 1526
92 Vandersmissen Mathieu I 2083 2189
93 Varga Miran II 1924
94 Vasiljevič Lada 1500
95 Vasiljevič Jan II 1606 1548 1971
96 Vukušič Dražen 1500
97 Vukušič Lan 1500
98 Winkler Silvo II 1663 1645 1809
99 Zelinšček Anže 1510
100 Zlatanovič Marcus II 1643 1513 1483 1848
101 Zlatanovič Srdjan 1740 1650 1586 1840