Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Celjski ŠK
Uradni naziv Naslov KLUB-ID Regija Ustanovljen
CELJSKI ŠAHOVSKI KLUB Razlagova 1, 3000 Celje 2001 celjska 1920
Predsednik Kontaktna oseba Kontakt Email Spletišče
---- ---- ---- jojozorko@gmail.com www.celjskisah.si
Prostori Obratovalni čas Davčna št. Registriranih članov Licenciranih članov
Razlagova 1, Celje PO-PE: 16-21 56675160 211 20
# Priimek Ime Kategorija Elo Elo5 Elo60 Ro
1 Bajraktarevič Arslan II 1850
2 Bašič Boris 1500
3 Bavcon Lana 1538
4 Bavcon Luka 1500
5 Beravs Polonca 1588
6 Bernard Jure 1500
7 Bevc Peter 1477
8 Blagojevič Cvijetin 1593 1504 1476
9 Bombek Miha I 1991 1852 1741 1995
10 Brecelj Benjamin II 1500
11 Brilej Jaka CM 2279 2189 2108 2252
12 Brilej Drago 1318 1242 1529
13 Budiša Kovačič Luka 1525
14 Burekovič Adel 1627
15 Ceglar Robert MK 2123
16 Ceraj Jernej 1500
17 Čadej Matic 1000
18 Čanji Patrik 1500
19 Čede Jani 1500
20 Červan Urša w3 1519 1835
21 Čižmek Mitja 1500
22 Čmer Janez 1500
23 Čop Gal 1500
24 Čujež Vid 1495
25 Delič Nikola 1500
26 Dimitrijevič Djordje 1500
27 Djakovič Milan 1500
28 Djordjevič Andjelija-Lara 1500
29 Djurkovič Višeslav II 1000
30 Djurkovič Maks 2112 2096 2041 1000
31 Dolenc Jakob 1500
32 Doler Leon 1505
33 Domitrovič Borut 1579
34 Draksler Jure 1500
35 Drama Tilen II 1305 1383 1256 1830
36 Drofenik Klara 1766
37 Drofenik Vito 1526
38 Drofenik Anja wI 1500
39 Drofenik Lovro 1545
40 Duškov Filip 1500
41 Dvoršek Matej 1505
42 Fendre Tomaž 1610
43 Fenrih Boris IV 1520
44 Furlan Marjan II 1500
45 Gaberšek Gal 1642
46 Gaberšek Mitja IV 1650
47 Genjac Hidajet II 1880
48 Geršak Denis IV 1578
49 Glavač Rožle 1279
50 Gobec Filip 1317
51 Gorišek Mark 1500
52 Gračnar Luka 1487
53 Gradišek Bor III 1180 1421 1185 1652
54 Grm Stanislav 1500
55 Grubelnik Nuša 1500
56 Grubelnik Hana wIV 1500
57 Guštin Gal 1566
58 Gutenberger Rok 1017
59 Habjan Gal 1500
60 Hasičič Miralem 1695 1675 1829
61 Hercog Nuša WFM 2088 1896 1853 2170
62 Hodžič Dževod IV 1500
63 Hostnik Boštjan IV 1630
64 Hrastnik Jasmina 1500
65 Hrastnik Ivan II 1850
66 Humski Lana 1501
67 Ilešič Peter 1000
68 Intihar Marulc Ana 1500
69 Jager Viktor II 1850
70 Jagodič Timotej 1500
71 Jakše Urban 1000
72 Jamnikar Anton III 1500
73 Jazbec Mladen 1000
74 Jelenko Peter III 1700
75 Jezovšek Branko 1569
76 Jug Sebastjan 1500
77 Jurkovnik Mitja IV 1654
78 Kač Domen 1500
79 Kadilnik Filip 1354 1148 1311
80 Kalamiza Vid 1490
81 Kampošek Darja w3 1600
82 Karič Amir III 1800
83 Kasagič Žiga 1500
84 Kerkoš Šarlah Anže 1000
85 Klemen Luka 1500
86 Klenovšek Žiga 1500
87 Kolar Gašper 1000
88 Kolar David 1000
89 Komac Marko 1000
90 Kostanjevec Arabela 1000
91 Kotnik Filip IV 1148 1021 1661
92 Krajnc Rudi 1000
93 Krajnc Z. Eva 1513
94 Kralj Nika wI 1785 1665 1657 2019
95 Krljanovič Goran 1500
96 Krumpačnik Domen IM 2315 2297 2398 2413
97 Kubale Alojz III 1871 1882
98 Kukovič Rok 1537
99 Kukovič Žanil 1626
100 Kunej Tamara 1500
101 Kuzman Gal 1472
102 Kužner Miha 1500
103 Kužner Eva 1500
104 Lajlar Anže 1500
105 Lajlar Gal Luka 1500
106 Lasič Luka FM 2053 2101 2194 2230
107 Les Lanai 1359
108 Lesjak Jakob 1500
109 Lesjak Milan MK 2101 2035 2109
110 Lesjak Martin 1500
111 Leskovšek Uroš 1500
112 Leuštek Milan 1500
113 Ljubijankič Kerim 1500
114 Lojen Mitja 1730
115 Lubej Jaka 1500
116 Mavčič Dušan I 1943
117 Metličar Lojze III 1700
118 Mihevc Luka 1500
119 Mikac Matjaž IM 2393 2414 2404
120 Minič Luka 1500
121 Mitič Igor 1519
122 Narat Marko 1565
123 Nareks Matic I 2042 2042 1832 2130
124 Nareks Damijan IV 1506
125 Novak Nina 1500
126 Novak Simona wM 1699 1615 1538 1812
127 Novak Ksenija wFM 2078 2013 2095
128 Novak Rok 1829
129 Opalič David III 1716 1674 1988
130 Ornik Alojz III 1500
131 Ovčjak Rok 1201
132 Par Ivo 1500
133 Parežnik Blaž 1500
134 Pavlovič Aleksander 1500
135 Pešec Franc MK 2050 2099 2070 2175
136 Petauer Eva wI 1840 1655 1681 2019
137 Petauer Zala wIV 1396 1388 1355 1750
138 Petauer Jože III 1700
139 Petauer Ana Marija wIV 1451 1426 1321 1865
140 Petauer Janez III 1863 1639 1777 2003
141 Petecin Sara 1500
142 Pintar Metka 1500
143 Pintar Stanka 1500
144 Pirš Bojan 1500
145 Pirš Jurij II 1500
146 Plevnik David III 1500
147 Podgrajšek Matija 1501
148 Požek Neja 1500
149 Predič Tomaž 1503
150 Presinger Nik 1500
151 Prislan Tine MK 2033 2155
152 Pritržnik Maj IV 1347 1357 1299 1882
153 Pritržnik Jon 1500
154 Pungartnik R. Sven 1500
155 Radišek Nik 1103 1173 1627
156 Ratej Jožef Konrad III 1700
157 Redhepi Fitim 1630
158 Repnik Maj 1500
159 Repnik Jona 1500
160 Rezar Jure 1500
161 Ribežl Bojan 1500
162 Rogič Davor GM 2492 2452 2544 2504
163 Rojec Anton I 1981
164 Rožmanec Pia wI 1544 1594 1565 1913
165 Savič Srdjan 1500
166 Seljak Lovro 1537
167 Seničar Martin 1500
168 Simonič Nick 1000
169 Skale Gal 1500
170 Skamen Urh 1500
171 Skamen Vid 1595
172 Slapnik Izidor 1463
173 Slomšek Zoran MK 2142
174 Srebočan Čebela Gašper 1500
175 Subotič Tomaž II 1850
176 Šeško Avgustin 1500
177 Šibli Liam 1545
178 Šket Jaka IV 1600
179 Šoster Iztok 1546
180 Špacapan Matevž 1500
181 Špegelj Anže 1549
182 Štampe Jakob 1063
183 Štern Urban II 1782 1421 1984
184 Štor Mihael IV 1500
185 Štucl Božo FM 2217 2211 2213 2311
186 Šuster Jurij 1000
187 Tajnšek Branko 1500
188 Talič Nedim IV 1500
189 TEVŽ GRÖGL Zala 1000
190 Tkalec Karolina wI 1840
191 Tome Martin 1500
192 Tome Jakob 1383 1439 1796
193 Trafela Blaž 1500
194 Turk Karli MK 2059
195 Vaš Matija 1000
196 Vombek Luka 1500
197 Vombek Zala 1500
198 Vombek Suzana wI 1863
199 Vovk Dani IV 1500
200 Vrbek Tej 1032
201 VRTAČNIK Tristan 1032
202 Vuk Gregor 1846
203 Zorko Jože MK 2107 2095 2092 2152
204 Zorko Zala wII 1747
205 Zorko Zoja wII 1793 1998
206 Zorko Bojana wI 1871
207 Zukič Ermin 1533
208 Želj Luka 1344
209 Želj Lan III 1110 1134 1069 1693
210 Želj Izak 1000
211 Žvižej Žiga 1315 1218 1289 1813