Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Slovenija šahira FINALE
Elo Ro Klub Točke TB1 TB2
1. Šebenik, Matej g 2510 1000 TAJFUN - ŠK Ljubljana 7,5 None None
2. Brinovec, David f 2260 1000 ŠK Žalec 7,0 None None
3. Hiti, Domen 2231 1000 ŠK Ig 7,0 None None
4. Tisaj, Domen f 2355 1000 ŽŠK Maribor Poligram 6,5 None None
5. Unuk, Laura m 2356 1000 TAJFUN - ŠK Ljubljana 6,0 None None
6. Herega, Nejc 2179 1000 ŠK Nova Gorica 6,0 None None
7. Vojinov, Danijel 2201 1000 ŠK Stari Mayr Kranj 6,0 None None
8. Marn, Jan f 2221 1000 ŽŠK Maribor Poligram 6,0 None None
9. Šubelj, Jan m 2468 1000 ŽŠK Maribor Poligram 6,0 None None
10. Čepon, Dušan 2129 1000 ŠK Postojna 6,0 None None
11. Urh, Zala wm 2291 1000 TAJFUN - ŠK Ljubljana 5,5 None None
12. Plaskan, Jure 2196 1000 ŠD Domžale 5,5 None None
13. Zorko, Dušan 2221 1000 ŠS Tomo Zupan Kranj 5,5 None None
14. Brečevič, Liam 1672 1000 ŠD Piran 5,0 None None
15. Skuhala, Luka 2161 1000 ŠD Gornja Radgona 5,0 None None
16. Brinovec, Dušan 2190 1000 ŠK Žalec 5,0 None None
17. Zupančič, Jernej 2204 1000 ŠD KRKA Novo mesto 5,0 None None
18. Štucl, Božo f 2217 1000 Celjski ŠK 5,0 None None
18. Nareks, Matic 2202 1000 Celjski ŠK 5,0 None None
20. Coklin, Marko 2203 1000 ŠD Pomgrad 5,0 None None
21. Ule, Evald 2226 1000 ŠK Postojna 5,0 None None
22. Skuhala, Barbara wf 2068 1000 ŽŠK Maribor Poligram 5,0 None None
23. Skok, Boris 1898 1000 ŠK Stari Mayr Kranj 5,0 None None
24. Ružič, Pia Marie 2072 1000 ŠK Triglav Krško 4,5 None None
25. Olenik Čampa, Rudi 2102 1000 TAJFUN - ŠK Ljubljana 4,5 None None
26. Žmaucar, Miha 1406 1000 ŠD Domžale 4,5 None None
27. Štajner, Samo f 2353 1000 ŠK Triglav Krško 4,0 None None
28. Brilej, Jaka 2375 1000 Celjski ŠK 4,0 None None
29. Goršek, Gregor 2108 1000 ŠK Žalec 4,0 None None
30. Mohar, Martin 1745 1000 ŠD Pomgrad 4,0 None None
31. Mihelič, Vesna 1875 1000 ŠD Mengeš-Trzin 4,0 None None
32. Mazi, Leon m 2346 1000 ŠS Tomo Zupan Kranj 4,0 None None
33. Gregorič, Andraž 2091 1000 ŠK Nova Gorica 4,0 None None
34. Petauer, Eva 1826 1000 Celjski ŠK 4,0 None None
35. Bulatovič, Milorad 1900 1000 ŠK Stari Mayr Kranj 4,0 None None
36. Podržaj, Ivo 1000 1000 ŠK Postojna 4,0 None None
37. Suljanovič, Zuhdija 1671 1000 3,5 None None
38. Rogale, Marjan 1000 1000 ŠD Domžale 3,0 None None
39. Skok, Jože 1943 1000 ŠD Domžale 3,0 None None
40. Janželj, Lara wf 2157 1000 ŠK Ig 3,0 None None
41. Glas, Bruno 1000 1000 ŠK Triglav Krško 3,0 None None
42. Keber, Aljoša 1000 1000 ŠK Komenda 3,0 None None
43. Bobnar, Samo 1542 1000 ŠS Tomo Zupan Kranj 3,0 None None
44. Slejko, Vladimir 1913 1000 ŠK Postojna 3,0 None None
44. Radej, Pika 1511 1000 ŠK Triglav Krško 3,0 None None
46. Vidmar, Klara 1737 1000 Celjski ŠK 2,0 None None
47. Orel Mušič, Simona wf 1956 1000 ŠS Tomo Zupan Kranj 1,5 None None
48. Lubej, Ivan 1000 1000 ŠD KRKA Novo mesto 1,0 None None