Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

II. članska liga vzhod 2021
Ekipa: Igralec ELO RO FIDE-ID
1. ŠK Rudar Trbovlje
2. ŠD Slovenske Konjice
0. Lorger, Rastko I 1961 2011 14606070
1. Florjančič, Rudi MK 1749 1940 14601346
2. Šibanc, Bogo II 1753 1841 14606640
3. Rečnik, Gregor I 2000 14610620
4. Pokorn, Tugomir 1000 14652064
5. Zupan, Mirko 1134 14651971
6. Brdnik, Roman II 1860 1831 14610434
7. Košak, Marjan II 1814 1791 14607972
8. Kodrič, Franc III 1616 1816 14611910
9. Marinovič, Ivo II 1538 1727 14607450
10. Okrožnik, Gorazd 1457 1510 14623048
11. Švab, Robert II 1677 14646196
3. ŠD Pomgrad 3
0. Štrtak, Marjan MK 1920 2060 14621312
1. Keglevič, Andre I 1859 2058 14618770
2. Sedonja, Jožef I 1781 2018 14634821
3. Vild Marič, Fabijan II 1715 1939 14611546
4. Milanov, Timotej II 1691 1852 14621665
5. Marič, Katarina wMK 1913 1939 14601540
6. Meglič, Enej II 1658 1981 14619253
7. Lukač, Alina wII 1326 1803 73001015
8. Lukač, Ema w3 1235 1683 14629674
9. Ambruš, Mira wII 1800 14622360
10. Kovač, Majda wMK 1736 14639467
4. ŽŠK Maribor Poligram 3
0. Lavrenčič, Matic II 2149 2020 14637847
1. Mihevc, Ivo M 2053 2147 14600480
2. Mihevc-Mohr, Narcisa wFM 1981 2022 14600587
3. Javornik, Nik II 1925 1898 14636549
4. Vizovišek, Slavko II 1867 1888 14621908
5. Centrih, Aleks II 1866 1869 14638231
6. Kodrič, Gašper 1727 1819 14625814
7. Drevenšek, Miran II 1710 1744 14637707
8. Drevenšek, Gašper II 1567 1839 14635801
9. Drevenšek, Doroteja wII 1511 1841 14635283
5. ŠK Milan Majcen Sevnica
0. Iveković, Božidar 2405 2112 14518848
1. Madl, Ildiko IM 2321 2385 700550
2. Mitrovič, Boris MK 2174 2149 14605236
3. Povše, Martin MK 1979 2096 14602350
4. Grilc, Andrej MK 2057 2074 14601931
5. Mitrovič, Milan II 1958 1890 14606305
6. Topić Božič, Jelena wMK 1826 1971 14606011
7. Glavač, Igor I 1844 1926 14611015
8. Pavlič, Petra wI 1777 1950 14608626
9. Povše, Martin Žan II 1575 1883 14608286
10. Krošelj, Lucija wII 1484 1823 14610124
11. Šibilja, Miroslav I 1492 1964 14640120
12. Dobaj, Bojan 1302 1736 14643090
13. Povše, Tim IV 1354 1798 14608294
14. Kuzmič, Bojan I 2005 14650738
15. Cvirn, Ludvik II 1789 14611813
16. Bogolin, Rado III 1772 14643081
17. Sebanc, Marcel II 1680
6. ŠK Brežice
0. Ivekovič, Mario FM 2175 2296 14500663
1. Sušin, Aljaž III 1894 1888 14628996
2. Kolar, Drago I 1804 1861 14605724
3. Pečnik, Robert III 1723 1768 14611953
4. Blažinč, Jože II 1711 1794 14603233
5. Matjašič, Matjaž II 1616 1690 14603608
6. Sušin, Ivan III 1573 1860 14628473
7. Kocjan, Lukas III 1372 1763 14640856
8. Zorčič, Peter II 1822 14648261
9. Kocjan, Klemen 1469 14643103
10. Brlogar, Žan 1500 14640015
11. Brlogar, Tim 1500 14640007
12. Cvetko, Filip 1539
13. Vahčič, Aleks 1199 14644240
7. ŠK Triglav Krško
0. Ahmatovič, Hilmija I 1847 1944 14606348
1. Ahmatovič, Mirela wMK 1941 1951 14604566
2. Urbanč, Ana wI 1879 2043 14610159
3. Gmajner, Ivan I 1847 1963 14608332
4. Urbanč, Suzana wI 1716 1777 14601397
5. Guid, Taja wI 1578 1992 73009768
6. Radej, Pika 1453 1777 14630451
7. Radej, Filip III 1392 1717 73008559
8. Glas, Bruno II 1345 1812 14635810
9. Ružič, Borut Jan 1235 1594 14636077
10. Kodrič Plevnik, Kristjan III 1173 1787 14633019
11. Molan, Lamir III 1068 1556 14635879
12. Ašič, Nik 1040 1582 14640864
13. Daničič, Anže III 1249 14644231
14. Keber, Alen IV 1418 14640805