Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
332 Hitropotezni Železničar 25.09 2019 25. september 2019 0 Ljubljana
287 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019 24. september 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
329 Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - Posam 1. turnir 24. september 2019
328 Ciklus Griže 2019 7/10 2 x 5 min 24. september 2019 3302 Griže Ladislav Lendero
298 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019 24. september 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
271 Ciklus ŠK Griže 7/10 (5 min) 24. september 2019 3302 Griže
326 Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 30 23. september 2019 0 Lucija
327 Post festum v Domnu 2019 - 29 23. september 2019 0 Lucija
541 Ciklus hitropotezni SK Zalec 7/2019 23. september 2019 0 Zalec
250 RIMEX CIKLUS 2019 7.turnir 22. september 2019 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
322 Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 6/ 10 22. september 2019 0 Izola
323 Hitropotezno prvenstvo Izole 2019 - 7/ 10 22. september 2019 0 Izola
235 Ajdovščina open 2019 22. september 2019 5270 Ajdovščina Aljoša Grosar
225 2. članska liga VZHOD 2019
2. članska liga VZHOD
21. september 2019 9252 Radenci Boris Perkovič
258 Pokal Slovenskih Železnic 7_10 21. september 2019 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
445 1. članska liga zahod
1. članska liga ZAHOD
20. september 2019 1000 Ljubljana Vid Gazvoda
324 Šentiljski ciklus september 2 2019 20. september 2019 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
317 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2019 - 19 19. september 2019 0 Lucija
318 7. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019 19. september 2019 0 Kranj
316 Četrtkov cug v Domnu 2019 - 33 19. september 2019 0 Lucija
285 Pokal Kozja 6/9 19. september 2019 3661 Kozje Marjan Drobne
204 Primskovo Kranj - ciklus 2019-07 19. september 2019 4000 Kranj
280 Hitropotezni Železničar 18. september 2019 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
291 Praznik KS Fram 2019 2/2 18. september 2019 2313 Fram Boris Perkovič
262 Hitropotezni Železničar 18. september 2019 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
315 Šahovski turnir občine Braslovče 18. september 2019 3314 Braslovče Ladislav Lendero
310 Sredin Val september2019 18. september 2019 0 Koper
311 Praznik KS Fram 2019 2/2 18. september 2019 0 Fram
308 Invalidska liga mesta Ljubljane 2019 - ekipno 17. september 2019 0 Ljubljana
48 European Senior Team Chess Championship 17. september 2019 11111 Mali Lošinj