Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
459 Odprta Kadetska Kozjanska liga 1/6 26. oktober 2019 0 Kozje
460 LIGA KOZJANSKEGA IN OBSOTELJA 1/7 26. oktober 2019 0 kOZJE
418 Odprta kadetska liga 1/6
Kozjanska kadetska liga 2019/20
26. oktober 2019 3260 Kozje Marjan Drobne
446 Četrtkov cug v Domnu - 41 25. oktober 2019 0 Lucija
456 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 10/2019 25. oktober 2019 0 Radovljica
455 1. Turnir najmlajših ŠŠ Kočevje 2019/20 25. oktober 2019 0 Kočevje
334 Odprti turnir ŽŠK Maribor v počasnem šahu 25. oktober 2019 2000 Maribor Jernej Buzeti
457 Pospešeni mesečni turnir OKTOBER 2019 25. oktober 2019 0 Kočevje
458 40. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019 25. oktober 2019 0 Malečnik
386 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 25. oktober 2019 1000 Ljubljana, oš Poljan Franc Poglajen
424 Redni mesečni 8-2019 25. oktober 2019 2000 Maribor Miran Zupe
447 Prventvo Pirana 2019 - 20/ 24 24. oktober 2019 0 Lucija
444 Ciklus ŽŠK Maribor v hitropiteznem šahu "Jesen 2019" 4/10 24. oktober 2019 2000 Maribor Pablo Mohr
381 Hitropotezni Železničar 23. oktober 2019 1000 Ljubljana
32 European Team Championships 2019 23. oktober 2019 10000 Batumi
439 Ciklus Griže 2019 8/10 2 x 5 min 22. oktober 2019 3302 Griže Ladislav Lendero
364 Upokojenski hitropotezni turnir
Upokojenski hitropotezni turnir
22. oktober 2019 1000 Ljubljana Rihard Piskar
385 8. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2019 22. oktober 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
278 Ciklus ŠK Griže 8/10 (5 min) 22. oktober 2019 3302 Griže
419 GT 2019 hitropotezno - 9/10 22. oktober 2019 2000 Maribor Branko Vadlja
436 Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 32 21. oktober 2019 0 Lucija
437 Post festum v Domnu - 31 21. oktober 2019 0 Lucija
542 Ciklushitropotezni SK Zalec 8/2019 21. oktober 2019 0 Zalec
435 Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Zelezniki 19. oktober 2019 0 Železniki
431 Domnov 3 + 2 - 10 19. oktober 2019 0 Lucija
432 Domen PLUS 2019 - 13 19. oktober 2019 0 Lucija
433 OBMOČNO EKIPNO PRV. DRUŠTEV INVALIDOV 2019 19. oktober 2019 0 Sevnica (Boštanj)
344 Pokal Poljanske doline Minervo 6/8 Železniki 2019 19. oktober 2019 4228 Železniki
427 Gradex 2019 1 krog 18. oktober 2019 0 Koper
428 Šentiljski ciklus 2 oktober 2019 18. oktober 2019 3320 Šentilj pri Velenju Ladislav Lendero