Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
486 Odprta kadetska liga 2/6
Kozjanska kadetska liga 2019/20
23. november 2019 3210 Slovenske Konjice Marjan Drobne
515 Odprto amatersko prvenstvo Ptuja 2019/2 22. november 2019 2288 Hajdina Boris Žlender
410 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 8/2019 22. november 2019 8000 Novo mesto Robert Rudman
553 44. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019 22. november 2019 0 Malečnik
462 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 22. november 2019 1000 Ljubljana Franc Poglajen
551 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 11/2019 22. november 2019 0 Radovljica
552 2. Mladinski turnir ŠŠ Kočevje 2019/20 22. november 2019 0 Kočevje
548 Ciklus ŽŠK v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 7/10 21. november 2019 2000 Maribor Pablo Mohr
512 Zaključni turnir OSREDNJE SLOVENSKE LIGE 2019 21. november 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
560 9. turnir ŠK Primskovo Kranj 2019 21. november 2019 0 Kranj
209 Primskovo Kranj - ciklus 2019-09 21. november 2019 4000 Kranj
477 Hitropotezni Železničar 20. november 2019 1000 Ljubljana
527 Hitropotezni upokojenski
Hitropotezni upokojenski
19. november 2019 1000 Ljubljana Rihard Piskar
443 1. turnir upokojencev Gorenjske 19. november 2019 4000 Kranj
510 Ekipna liga - Maribor 2020
Ekipna liga - Maribor 2020
19. november 2019 2000 Maribor Boris Perkovič
543 Ciklus hitropotezni SK Zalec 9-2019 18. november 2019 0 Zalec
450 Jesensko zimski ciklus 7-2019 18. november 2019 2000 Maribor Miran Zupe
544 6. SPOMINSKI TURNIR DI SEVNICA 17. november 2019 0 Sevnica
534 Pokal poljanske doline Minervo 2019 7/8, Žiri 16. november 2019 0 Žiri
438 Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019 16. november 2019 4226 Žiri Marjan Butala
514 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA 16. november 2019 5210 Deskle Boris Kogoj
345 Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019 16. november 2019 4226 Žiri
569 Liga mladih Slovenije 2018/2019 2. turnir 15. november 2019 0 Ljubljana
387 II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019 15. november 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
540 Šentiljski ciklus 2 november 2019 15. november 2019 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
533 43. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019 15. november 2019 0 Malečnik
496 Liga mladih Slovenije 2019/2020 2. turnir 15. november 2019 1000 Ljubljana Niko Praznik
442 Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 nov 14. november 2019 2000 Maribor Boris Perkovič
522 Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10 14. november 2019 2000 Maribor Pablo Mohr
526 Pokal Kozja 8/9 14. november 2019 0 Kozje