Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
849 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 1/2020 24. januar 2020 0 Radovljica
850 4. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020 24. januar 2020 0 Malečnik
638 VI. OTVORENO PRVENSTVO GRADA ČAKOVCA 24. januar 2020 100000 Čakovec
773 Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 02 23. januar 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
821 4. Pokal Kozja 1/9 23. januar 2020 3260 Kozje Marjan Drobne
847 4. POKAL KOZJA 1/9 23. januar 2020 0 CELJE
848 3. turnir za klubskega prvaka 2020 23. januar 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
878 3. turnir za klubskega prvaka 2020
Hitropotezni turnir za klubskega prvaka 2020
23. januar 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
735 Hitropotezni Železničar 22. januar 2020 1000 Ljubljana
695 Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 4. turnir 22. januar 2020 1351 Brezovica pri Lj. Niko Praznik
730 Hitropotezni upokojenski
Hitropotezni upokojenski
21. januar 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
786 Torkov turnir v hotelu Kras 2020 - 01 21. januar 2020 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
676 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2020 21. januar 2020 1000 Ljubljana Franc Poglajen
802 Odprto prvenstvo Slovenskih Konjic - standardni šah 21. januar 2020 3210 Slovenske Konjice
737 Hitropotezni ciklus 2020 1/12 20. januar 2020 2000 Maribor Goran Krulič
748 Koroško mladinsko prvenstvo 2020 19. januar 2020 2380 Slovenj Gradec Gregor Šmon
747 Regijsko prvenstvo Notranjske 18. januar 2020 6230 POSTOJNA Jadran Hlad
725 Dolenjsko mladinsko prvenstvo 2020 18. januar 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
818 Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F12 18. januar 2020 0 Kranj
727 Koroški ciklus januar 18. januar 2020 2380 Slovenj Gradec Jernej Špalir
782 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEKLETA DO 8, 10, 12, 14, 16, 18 in 20 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 1218 Komenda Franc Poglajen
794 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 10 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 1218 Komenda Franc Poglajen
822 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F10 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
790 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 14 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 1218 Komenda Franc Poglajen
795 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE DO 8 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 1218 Komenda Franc Poglajen
806 Področno prvestno Posavja 2020 18. januar 2020 8270 Krško Samo Štajner
841 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F8 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
842 Pomursko mladinsko prvenstvo 2020 - F12 18. januar 2020 9000 Murska Sobota Dušan Kozic
789 POSAMIČNO PRVENSTVO LJUBLJANSKE REGIJE V POSPEŠENEM ŠAHU ZA DEČKE do 12 LET ZA LETO 2020 18. januar 2020 65 Komenda Franc Poglajen
823 Gorenjsko kadetsko prvenstvo 2020 - F10 18. januar 2020 4000 Kranj Bojan Arzenšek