3005 |
Konjiški ciklus 2023-3 |
14. april 2023 |
3210 |
Slov. Konjice |
|
Boris Perkovič |
✔ |
✔ |
3048 |
POSPEŠENA SERIJA 4/10 ZA POKAL PRVAKA - RADOVLJICA 2023 |
14. april 2023 |
4240 |
Radovljica |
|
Boris Torkar |
|
|
3060 |
POSPEŠENA SERIJA 0472023 ZA POKAL PRVAKA - RADOVLJICA 2023 |
14. april 2023 |
0 |
Radovljica |
|
|
✔ |
|
3059 |
15. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2023 |
14. april 2023 |
2000 |
Maribor |
|
Igor Šenveter |
✔ |
|
3061 |
Šentiljski ciklus 1 april 2023 |
14. april 2023 |
|
|
|
Ladislav Lendero |
✔ |
|
2958 |
Domnov ciklus 10+5/ 7. turnir |
13. april 2023 |
6320 |
Lucija |
|
Andrej Žnidarčič |
✔ |
|
3021 |
ZPPZ DU MB - upok. 4/12 |
13. april 2023 |
2000 |
Maribor |
|
Branko Vadlja |
✔ |
|
3045 |
Pospešeni turnir ŠD KRKA Novo mesto 3/2023 |
13. april 2023 |
8000 |
Novo mesto |
|
Jernej Zupančič |
✔ |
|
220 |
Svetovno šolsko prvenstvo 2023 |
13. april 2023 |
100 |
Rodos |
|
|
|
|
3039 |
Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U9-6/10 |
12. april 2023 |
2250 |
Ptuj |
|
Boris Perkovič |
✔ |
✔ |
3038 |
Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U12-6/10 |
12. april 2023 |
2250 |
Ptuj |
|
Boris Perkovič |
✔ |
✔ |
3020 |
Hitropotezni Železničar |
12. april 2023 |
1000 |
Ljubljana |
|
|
|
|
3037 |
Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U15-6/10 |
12. april 2023 |
2250 |
Ptuj |
|
Boris Perkovič |
✔ |
|
3035 |
Osrednjeslovenska liga mladih 2022/2023 7. turnir |
12. april 2023 |
1351 |
Brezovica pri Lj. |
|
Niko Praznik |
✔ |
|
3052 |
Hitropotezni Železničar 12.04 2023 |
12. april 2023 |
0 |
Ljubljana |
|
|
✔ |
✔ |
3006 |
Serija "Torkovi večeri v Krasu" - 07 |
11. april 2023 |
6230 |
Postojna |
|
Andrej Žnidarčič |
✔ |
|
3042 |
Velikonočni turnir Spuhlja 2023 |
10. april 2023 |
0 |
Ptuj |
|
|
✔ |
✔ |
2513 |
Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan |
07. april 2023 |
4000 |
Kranj |
|
Blaž Kosmač |
|
|
3040 |
14. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2023 |
07. april 2023 |
2000 |
Maribor |
|
Igor Šenveter |
✔ |
|
2954 |
7. pospešeni mladinski turnir ŠD Kočevje 2022/23 |
07. april 2023 |
1330 |
Kočevje |
|
Špela Kolarič |
✔ |
✔ |
3004 |
Prvak Frama 2023-6 |
07. april 2023 |
2313 |
Fram |
|
Boris Perkovič |
✔ |
✔ |
2976 |
Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 07 |
06. april 2023 |
6320 |
Lucija |
|
Andrej Žnidarčič |
✔ |
|
3011 |
Mesečni ciklus hitropotezni 5min-APRIL |
06. april 2023 |
4270 |
JESENICE |
|
|
|
|
2788 |
ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 |
06. april 2023 |
1420 |
Trbovlje |
|
Rado Bajda |
✔ |
✔ |
3019 |
Hitropotezni Železničar |
05. april 2023 |
1000 |
Ljubljana |
|
|
|
|
3031 |
Hitropotezni Železničar 05.04 2023 |
05. april 2023 |
0 |
Ljubljana |
|
|
✔ |
✔ |
2905 |
5. turnir ciklusa ŠK Stari Mayr Kranj |
04. april 2023 |
4000 |
Kranj |
|
|
✔ |
✔ |
2988 |
Serija "Torkovi večeri v Krasu" - 06 |
04. april 2023 |
6230 |
Postojna |
|
Andrej Žnidarčič |
✔ |
|
3027 |
ŠK Zagorje ob Savi 7+3 |
04. april 2023 |
1410 |
Zagorje ob Savi |
|
Janez Medvešek |
|
|
2996 |
Gurman 2023 - 12 |
03. april 2023 |
2000 |
Maribor |
|
Branko Vadlja |
✔ |
|