Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
544 6. SPOMINSKI TURNIR DI SEVNICA 17. november 2019 0 Sevnica
534 Pokal poljanske doline Minervo 2019 7/8, Žiri 16. november 2019 0 Žiri
345 Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019 16. november 2019 4226 Žiri
438 Pokal Poljanske doline Minervo 7/8 Žiri 2019 16. november 2019 4226 Žiri Marjan Butala
514 9. TURNIR "ZA VSE GENERACIJE" / 4. SREČANJE ICP-GORIŠKA 16. november 2019 5210 Deskle Boris Kogoj
569 Liga mladih Slovenije 2018/2019 2. turnir 15. november 2019 0 Ljubljana
540 Šentiljski ciklus 2 november 2019 15. november 2019 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
496 Liga mladih Slovenije 2019/2020 2. turnir 15. november 2019 1000 Ljubljana Niko Praznik
533 43. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2019 15. november 2019 0 Malečnik
387 II. ČLANSKA LIGA ZAHOD ZA LETO 2019 15. november 2019 1218 Komenda Franc Poglajen
442 Ekipno prvenstvo upokojencev 2019 nov 14. november 2019 2000 Maribor Boris Perkovič
485 Pokal Kozja 2019 8/9
Pokal Kozja 2019
14. november 2019 3260 Kozje Marjan Drobne
522 Ciklus ŽŠK Maribor v hitropoteznem šahu "Jesen 2019" 6/10 14. november 2019 2000 Maribor Pablo Mohr
526 Pokal Kozja 8/9 14. november 2019 0 Kozje
476 Hitropotezni Železničar 13. november 2019 1000 Ljubljana
494 GT 2019 pospešeno-10/10 12. november 2019 2000 Maribor Boris Perkovič
520 Ciklus ŠK Griže 9/10 (2 x 10 min) 12. november 2019 3302 Griže Ladislav Lendero
367 Upokojenski hitropotezni turnir
Upokojenski hitropotezni turnir
12. november 2019 1000 Ljubljana Rihard Piskar
480 Ciklus ŠK Griže 2019 9/10 12. november 2019 3302 Griže
449 Jesensko zimski ciklus 6-2019 11. november 2019 2000 Maribor Miran Zupe
463 RIMEX CIKLUS 2019 9.turnir 10. november 2019 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
509 Domen PLUS 2019 - 15 09. november 2019 0 Lucija
474 Hitropotezni šahovski turnir ob prazniku Občine Sevnica 09. november 2019 8290 Sevnica
467 Koroški ciklus 09. november 2019 2380 Slovenj Gradec Jernej Špalir
388 9. odprti Martinov turnir 2019 09. november 2019 2314 Zgornja Polskava Boris Perkovič
394 Pokal Slovenskih Železnic 9_10
Pokal Slovenskih Železnic
09. november 2019 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
508 Domnov 3+2 2019 - 11/ 12 09. november 2019 0 Lucija
49 European Chess Club Cup 2019 09. november 2019 10000 Budva
502 Hitropotezni mesečni turnir NOVEMBER 2019 08. november 2019 0 Kočevje
349 Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 2/8
Štajerska kadetska liga 2019/2020
08. november 2019 2000 Maribor Jernej Buzeti