Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
657 Posamično mladinci
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
14. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
658 Posamično mladinke
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
14. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
659 Pokal Poljanske doline Minervo 8/8 2019 - Finale 14. december 2019 0 Škofja Loka
565 Ljubljana chess festival 14. december 2019 1000 Ljubljana Ana Srebrnič
487 Odprta kadetska liga 3/6
Kozjanska kadetska liga 2019/20
14. december 2019 3301 Petrovče Marjan Drobne
648 3. ODPRTA KOZJANSKA KADETSLA LIGA u 9 14. december 2019 0 Petrovče
649 3. Kozjanska kadetska liga U 12 14. december 2019 0 Petrovče
650 3. KOZJANSKA KADETSKA LIGA U 15 14. december 2019 0 Petrovče
561 4 letni časi Buje - Zaključni turnir 14. december 2019 52460 Buje Andrej Žnidarčič
596 Ljubljana Chess Festival 2019 14. december 2019 1000 Ljubljana
621 Medobčinsko posamično osnovnošolsko prvenstvo v Šahu 14. december 2019 8290 Sevnica
618 ODPRTI POSPEŠENI TURNIR ORMOŽ 2019 14. december 2019 2270 Ormož Jurij Ojsteršek
644 Šentiljski ciklus 1 december 2019 13. december 2019 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
643 14. LINHARTOV TURNIR 2019 13. december 2019 0 Radovljica
646 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2019/10 13. december 2019 2250 Ptuj Boris Žlender
645 Ciklus turnirjev mladih 1920 - 4. turnir 13. december 2019 0 Šenčur
350 Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 3/8
Štajerska kadetska liga 2019/2020
13. december 2019 2000 Maribor Jernej Buzeti
580 Konjiško Polskavski ciklus 2019 dec 13. december 2019 3210 Slovenske Konjice Boris Perkovič
605 Liga mladih Slovenije 2019/2020 3. turnir 13. december 2019 1000 Ljubljana Niko Praznik
653 Ekipno Kadeti
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
13. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
654 Ekipno kadetinje
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
13. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
616 Državna pospešena prvenstva mladincev, mladink, kadetov in kadetinj
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
13. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
655 Ekipno mladinci
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
13. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
656 Ekipno mladinke
Pospešeno in hitropotezno ekipno ter posamično državno prvenstvo mladincev, mladink, kadetov in kadetinj za leto 2019
13. december 2019 8222 Otočec Jernej Zupančič
607 Slovenija šahira 2019 - Maribor 12. december 2019 2000 Maribor Pablo Mohr
524 Slovenija šahira - Ljubljana
Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
11. december 2019 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
606 Slovenija šahira - Krško 2019
Slovenija šahira, Gorenjka matira 2019
11. december 2019 8270 Krško Samo Štajner
604 Osrednjeslovenska liga mladih 2019/2020 3. turnir 11. december 2019 1351 Brezovica pri Lj. Niko Praznik
597 Ciklus ŠK Griže 10/10 (10 min) 10. december 2019 3302 Griže
628 D15
Področno prvenstvo OŠ Podravja 2019/20
10. december 2019 2250 - Boris Žlender