Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
2603 Posamično srednješolsko prvenstvo Ljubljane 2022 07. december 2022 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
2631 Hitropotezni Železničar 07. december 2022 1000 Ljubljana
2606 Gurman 2022 - 44 06. december 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2632 Slovenija šahira Slovenj Gradec 06. december 2022 2380 Slovenj Gradec Jernej Špalir
2601 Invalidska liga mesta Ljubljana - posamičmo 05. december 2022 1000 Ljubljana, Bežigrad Marjan Butala
2329 CIKLUS KRANJ 13. TURNIR
CIKLUS KRANJ 2022
05. december 2022 4000 Kranj Robert Urh
2625 Ponedeljkov cug v Domnu - 38 05. december 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2623 Koroški ciklus december 2022 03. december 2022 2370 Dravograd Jernej Špalir
2585 Slovenija šahira - Kvalifikacije Obala 03. december 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2597 MIKLAVŽEV TURNIR 03. december 2022 1218 Komenda Franc Poglajen
2509 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan 02. december 2022 4000 Kranj Blaž Kosmač
2619 Konjiški ciklus 2022-11 02. december 2022 3210 Slov. Konjice Boris Perkovič
2600 Memorialni turnir Franca Virtiča st. 02. december 2022 2000 Maribor Miran Zupe
2642 10. turnir Univerz. knjižnice Mb 02. december 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2635 Mesečni ciklus hitropotezni 5min-DECEMBER 01. december 2022 4270 JESENICE
2487 Slovenija šahira ŠK Rudar Trbovlje 01. december 2022 1420 Trbovlje Rado Bajda
2578 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 22 01. december 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2640 10. Turnir Univerz. knjižnice Mb 01. december 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2636 Hitropotezni Železničar 30.11 2022 30. november 2022 0 Ljubljana
2630 Hitropotezni Železničar 30. november 2022 1000 Ljubljana
2617 Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U12-2/10 30. november 2022 2250 Ptuj Boris Perkovič
2616 Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U9-2/10 30. november 2022 2250 Ptuj Boris Perkovič
2618 Open kadetsko Sp. Podravje 2022/23-U15-2/10 30. november 2022 2250 Ptuj Boris Perkovič
2599 Taborska jesen 2022 - 4 29. november 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2566 6. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022 29. november 2022 1000 Ljubljana Franc Poglajen
2534 ŠK Zagorje ob Savi 5+2 29. november 2022 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
2598 Gurman 2022 - 43 28. november 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2613 Invalidska liga mesta Ljubljana - ekipno 28. november 2022 1353 Borovnica Marjan Butala
2563 Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA - ODPOVEDAN 27. november 2022 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
2626 Hitropotezni turnir za november 2022 27. november 2022 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec