Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
1048 Odprti turnir Železničarskega šahovskega kluba Maribor Poligram v počasnem šahu do 1400 ELO 29. maj 2020 2000 Maribor Tadej Sakelšek
1038 Sobotna online serija Domen Lucija - 03 23. maj 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1045 Ciklus hitropoteznih turnirjev ŠD Radovljica 5/2020 22. maj 2020 0 Radovljica
1044 Post festum v Domnu - 09 18. maj 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
1005 Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 09 18. maj 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
998 Pokal Slovenskih Železnic 5_10 Odpovedan
Pokal Slovenskih železnic 2020
16. maj 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
976 Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 05 14. maj 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
1035 Dan zmage na korono - online hitropotezni DP 09. maj 2020 1000 Ljubljana Andrej Žnidarčič
971 ODPOVEDANO 08. maj 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
1034 Online turnir ŠD G. Radgona 30. april 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
941 Hitropotezni upokojenski - preklic
Hitropotezni upokojenski
28. april 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
907 5. turnir upokojencev Gorenjske 28. april 2020 4000 Kranj
1033 Online turnir ŠD G. Radgona 27. april 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
970 ODPOVED Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2020 24. april 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
1032 7. GRAND PRIX NESO LHKE 22. april 2020 6230 Postojna Andrej Žnidarčič
940 Hitropotezni upokojenski - preklic
Hitropotezni upokojenski
21. april 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
490 Odprta kadetska liga 6/6
Kozjanska kadetska liga 2019/20
18. april 2020 3260 Kozje Marjan Drobne
997 Pokal Slovenskih Železnic 4_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
18. april 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
354 ODPOVEDAN Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 7/8
Štajerska kadetska liga 2019/2020
17. april 2020 2000 Maribor Jernej Buzeti
983 7. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 17. april 2020 1000 Ljubljana Franc Poglajen
1031 Online turnir ŠD G. Radgona 16. april 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
939 Hitropotezni upokojenski - preklic
Hitropotezni upokojenski
14. april 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
960 26. velikonočni šahovski turnir Sladki Vrh 13. april 2020 2214 Sladki Vrh Gregor Vohl
1030 14. GOSPODARIČEV MEMORIAL ONLINE 11. april 2020 6230 https://www.chess.co Andrej Žnidarčič
1029 Online turnir ŠD G. Radgona 09. april 2020 9250 Gornja Radgona Jurij Ojsteršek
938 Hitropotezni upokojenski - preklic
Hitropotezni upokojenski
07. april 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
969 ODPOVEDANO 03. april 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
937 Hitropotezni upokojenski - preklic
Hitropotezni upokojenski
31. marec 2020 1000 Ljubljana Rihard Piskar
996 Pokal Slovenskih železnic 3_10 ODPOVEDAN
Pokal Slovenskih železnic 2020
28. marec 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
353 ODPOVEDAN - Štajerska kadetska liga 2019/2020 - turnir 6/8
Štajerska kadetska liga 2019/2020
27. marec 2020 2000 Maribor Jernej Buzeti