Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
1091 Šanghaj - Hrvaška - Slovenija U10 14. junij 2020 1000 Ljubljana Andrej Žnidarčič
923 RIMEX CIKLUS 2020 - 3.turnir 14. junij 2020 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
1058 ŠANGHAJ HRVAŠKA SLOVENIJA Kadetski online turnir 14. junij 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1068 Odprto prvenstvo občine Loška dolina v hitropoteznem šahu 2020 14. junij 2020 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
1063 8. državno prvenstvo Zveze policijskih veteranskih društev Sever v šahu in odprto šahovsko tekmovanje za Pokal Trzin 91 13. junij 2020 1236 Trzin Vlastimir Djurdjevič
1084 Izola PLUS 2020 - 02 13. junij 2020 6310 Izola Andrej Žnidarčič
1072 Hitropotezno prvenstvo Izole 2020 - 03 13. junij 2020 6310 Izola Andrej Žnidarčič
1078 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 06b 12. junij 2020 0 Ptuj
708 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/04
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
12. junij 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
1052 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 5/2020 12. junij 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
1111 10. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020 12. junij 2020 0 Malečnik
1076 Ciklus pospešenih turnirjev ŠD Radovljica 6/2020 12. junij 2020 0 Radovljica
1049 Odprti turnir Železničarskega šahovskega kluba Maribor Poligram v počasnem šahu od 1400 do 2000 ELO 12. junij 2020 2000 Maribor Tadej Sakelšek
1077 Šentiljski ciklus 1 junij 2020 12. junij 2020 3320 Več namenski prostor Ladislav Lendero
1055 Občinski praznik Rače Fram 2020 1/2 12. junij 2020 2312 Orehova vas Boris Perkovič
1065 Mesečni ciklus pospešeni 15min - junij 2020 11. junij 2020 4270 JESENICE
1064 pokal Kozja 3/9 11. junij 2020 3260 Kozje Marjan Drobne
1074 Ciklus ŠK Griže 4/10 ( 2 x 10 min ) 09. junij 2020 3302 Griže Ladislav Lendero
1057 Ciklus ŠK Griže 4/10 (10 min) 09. junij 2020 3302 Griže
1070 Post festum v Domnu - 12 09. junij 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
1043 Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 12 08. junij 2020 6320 Lucija pri Portorožu Andrej Žnidarčič
1073 Redni mesečni turnir Polzela 2 x 10 min junij 2020 07. junij 2020 0 Polzela
1006 PRESTAVLJENO NA JESEN - 22. festival veterank in veteranov SLO 07. junij 2020 2314 Zgornja Polskava Boris Perkovič
999 Pokal Slovenskih Železnic 6_10 Odpade
Pokal Slovenskih železnic 2020
06. junij 2020 1000 Ljubljana Vlastimir Djurdjevič
1051 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 4/2020 05. junij 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
1054 Redni mesečni 03-2020 05. junij 2020 2000 Maribor
1061 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/06 05. junij 2020 0 Ptuj
1046 Hitropotezni turnir 31. maj 2020 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
1050 Zaključni turnir SGSL 29. maj 2020 0 Ptuj
1047 ŠK Branik Maribor redni mesečni maj-2020 29. maj 2020 2000 Maribor