Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
170 26. HIT Open 2022 16. september 2022 0 Petrovče
160 44. šahovska Olimpijada 25. julij 2022 6320 Morčič
2208 Prvak Frama 2022-9 17. junij 2022 2312 Orehova vas Boris Perkovič
2212 3. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2022 17. junij 2022 1000 Ljubljana, oš VIČ Franc Poglajen
2135 4. Pokal Kozja 16. junij 2022 3260 Kozje Marjan Drobne
2172 Ekipno državno prvenstvo do 12 let za leto 2022
Ekipno državno prvenstvo do 12 let za leto 2022
11. junij 2022 3250 Rogaška Slatina Marjan Drobne
2196 Višnjanski šahovski turnir 2022 11. junij 2022 1294 Višnja gora Matej Brcar
2207 Prvak Frama 2022-8 10. junij 2022 2312 Orehova vas Boris Perkovič
2149 ODPRTI TURNIR ILIRSKA BISTRICA 10.6. - 12.6.2022 10. junij 2022 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
2214 Gurman 2022 - 21 06. junij 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2129 Šahovski turnir v oljčniku 05. junij 2022 6333 Sv. Peter Andrej Žnidarčič
2194 1. memorialni mladinski šahovski turnir Iveta A. Staniča
1. memorialni mladinski šahovski turnir Iveta A. Staniča
04. junij 2022 1330 Kočevje Ana Srebrnič
2211 11. odprto mladinsko prv. Izole 04. junij 2022 6310 Izola Andrej Žnidarčič
2206 Konjiški ciklus 2022-5 03. junij 2022 3210 Slovenske Konjice Boris Perkovič
1988 Ciklus mesečnih turnirjev Tomo Zupan junij 03. junij 2022 4000 Kranj Blaž Kosmač
2093 ŠK Rudar Trbovlje, 3+2 02. junij 2022 1420 Trbovlje Rado Bajda
2128 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu - 11 02. junij 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2166 ŠK Zagorje ob Savi 5min 31. maj 2022 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek
2145 2. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV NAJMLAJŠIH 2022 31. maj 2022 1000 Ljubljana Franc Poglajen
2192 44. hitropotezno prvenstvo Pirana 1/ 4 30. maj 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2209 Gurman 2022 - 20 30. maj 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2141 RIMEX CIKLUS 2022 - 4.turnir 29. maj 2022 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
2186 Turnir ob prazniku občine Trbovelj 29. maj 2022 1420 Trbovlje Rado Bajda
2173 Državna kadetska liga 2022
Državna kadetska liga 2022
27. maj 2022 3214 Zreče Marjan Drobne
2189 Domnov ciklus 10+5/ 8. turnir 26. maj 2022 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
2210 ZPPZ DU MB - upokoj. 6/12 26. maj 2022 2000 Maribor Branko Vadlja
2159 Hitropotezni Železničar 25. maj 2022 1000 Ljubljana
2178 Posamično hitropotezno Maribor 2022 25. maj 2022 2000 Maribor Boris Perkovič
2134 3. Pokal Kozja 25. maj 2022 3260 Kozje Marjan Drobne
2167 ŠK Zagorje ob Savi 5+2 24. maj 2022 1410 Zagorje ob Savi Janez Medvešek