Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
201 Šahovski turnir ciklus Kranj 10/14 - 2019 27. avgust 2019 4000 Kranj
189 Državna liga mladincev
28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019
27. avgust 2019 3204 Dobrna Špela Orehek
190 Državna liga mladink
28. državna liga mladincev in mladink za leto 2019
27. avgust 2019 3204 Dobrna Špela Orehek
252 Post festum v Domnu - 26 26. avgust 2019 0 Lucija
251 Ponedeljkov cug v Domnu 2019 - 27 26. avgust 2019 0 Lucija
247 Tekmovanje v šahu za pokal KS Šentilj pri Velenju 25. avgust 2019 3320 Šentilj pri Velenju Ladislav Lendero
249 Turnir Pekos pub 2019, Trzin 25. avgust 2019 0 Trzin, Pekos pub
217 Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA 25. avgust 2019 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
200 Šahovski turnir Pekos pub Trzin 2019 25. avgust 2019 1236 Trzin
230 Špancir turnir - ciklus Lav 2019 8/12 25. avgust 2019 0 Varaždin Boris Perkovič
255 Serija 4 letni časi 2019 - 3. turnir 24. avgust 2019 0 Lucija
237 Praznik KS Griže 2019 24. avgust 2019 3302 Griže Ladislav Lendero
197 Serija 4 letni časi 2019 - 3/ 4 24. avgust 2019 6320 Portorož
198 Praznik KS Griže 2019 24. avgust 2019 3302 Griže
199 5. mladinski turnir za pokal Pomurskega sejma 24. avgust 2019 9250 Gornja Radgona
196 Hitropotezni turnir ŠD Krka Novo mesto 8/2019 23. avgust 2019 8000 Novo mesto
234 Dopustniški turnir 2-2019 23. avgust 2019 2000 Maribor Miran Zupe
241 Posamično prvenstvo upokojencev 2019 Avgust 22. avgust 2019 2000 Maribor Boris Perkovič
242 Hitropotezni Železničar 21.08 2019 21. avgust 2019 0 Ljubljana
39 World Cadet U8, 10, 12 Chess Championship 2019 20. avgust 2019 10000 Weifang
194 Četrtkov 15-min. turnir v Domnu 2019 - 16 15. avgust 2019 6320 Portorož
36 World Cadet U8, U10, U12 Rapid & Blitz Chess Championships 2019 15. avgust 2019 10000 Minsk
216 Hitropotezni Železničar 14. avgust 2019 1000 Ljubljana Andrej Žnidarčič
244 Hitropotezni Železničar 14.08 2019 14. avgust 2019 0 Ljubljana
220 Ptuj Open 2019 14. avgust 2019 2250 Ptuj Boris Žlender
192 Šahovski turnir upokojencev Gorenjske 14/2019 13. avgust 2019 4000 Kranj
174 17. Plesničarjev memorial - 70 let ŠD Piran 11. avgust 2019 6320 Portorož
175 6. šahovski turnir za pokal HMELJSKE KOBULE 11. avgust 2019 3314 Braslovče
176 2. odprti šahovski turnir Jernejevo 2019 11. avgust 2019 8310 Šentjernej
236 3. mladinski šahovski turnir HMELJKO 10. avgust 2019 3314 Braslovče Ladislav Lendero