Soglasje k uporabi piškotkov.
Razumem Portal Šahovske zveze Slovenije za svoje delovanje uporablja piškotke. Z nadaljno uporabo spletišča se strinjate z njihovo uporabo.

Iskalnik prireditev
Klubska: Državna: Mednarodna: Večdnevna: Ciklusi: Festivali:
Rezultati: Povezava: Zaključen: Leto: Mesec: Kraj:

Rezultati iskanja

TID Naziv Datum Pošta Kraj Povezava Naložil Stanje Priloge
1185 2. članska liga vzhod 2020
2. članska liga vzhod 2020
26. september 2020 2000 VZHOD Boris Perkovič
1247 Državna članska liga 2020
Državna članska liga 2020
25. september 2020 0 Gostovanja Boris Perkovič
1260 1. turnir CIKLUSA ŠAHOVSKIH TURNIRJEV MLADIH 2019/2020 25. september 2020 1000 Ljubljana Franc Poglajen
1270 Četrtkov cug v Domnu - 27 24. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1258 Prvenstvo Pirana v pospešenem šahu 2020 - 13 24. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1228 Mesečni ciklus hitropotezni 10min UPOKOJENCI-SEPTEMBER2020 24. september 2020 4270 JESENICE
1255 PJ 2020 posp. - 7/10 22. september 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
1237 Ciklus SENIOR 2020 -9/10 21. september 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
1246 Memorial VALENČIČA IN TOMAŽIČA 20. september 2020 6250 Ilirska Bistrica Branko Skrt
1242 Koroški ciklus september 2020 19. september 2020 9113 Ruden Jernej Špalir
1267 September v Ankaranu 2020 19. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1240 2. puntarski turnir Tolmin 2020 19. september 2020 5220 Tolmin Mateja Uršič
964 10. Memorial Jožeta Antolinca 19. september 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
1264 24. turnir za prvaka ŠK Malečnik 2020 18. september 2020 0 Malečnik
1265 TEST 18. september 2020 0 Gostovanja Boris Perkovič
1199 Pospešeni turnir ŠD KRKA NM 4/2020 18. september 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman
1259 3. turnir ŠK Primskovo 2020 17. september 2020 0 Kranj
1211 Četrtkov 15-minutni turnir v Domnu 2020 - 15 17. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1208 Osrednja slovenska liga 2020 17. september 2020 1 Gostovanja Franc Poglajen
1227 Mesečni ciklus hitropotezni 10min-september2020 17. september 2020 4270 JESENICE
1238 Ciklus GT 2020 hitrop., 7/10 15. september 2020 2000 Maribor Branko Vadlja
305 SLOCORR 2019 14. september 2020 0 Ljubljana
1256 Post festum v Domnu - 23 14. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1249 Ponedeljkov cug v Domnu 2020 - 24 14. september 2020 6320 Lucija Andrej Žnidarčič
1245 Odprto prvenstvo občine Loška dolina v pospešenem šahu 2020 13. september 2020 1386 Stari trg pri Ložu Vinko Bavec
1170 Šahovski turnir ob prazniku KS Kranj - Center 12. september 2020 4000 Kranj
1172 Državna liga kadetov
Ekipno DP za fante in dekleta do 16 let
11. september 2020 6320 Portorož Marjan Drobne
711 Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020/07
Ciklus pospešenih turnirjev Ptuj 2020
11. september 2020 2250 Ptuj Boris Žlender
1173 Državna liga kadetinj
Ekipno DP za fante in dekleta do 16 let
11. september 2020 6320 Portorož Marjan Drobne
1198 Hitropotezni turnir ŠD KRKA Novo mesto 8/2020 11. september 2020 8000 Novo mesto Robert Rudman